Bebek Eğitici Oyuncaklar

Legolardan yapbozlara, aktivite masalarından kutu oyunlarına, hamurlardan yazı tahtalarına her türden bebek eğitici oyuncaklar burada annelerin beğenisine sunuluyor. Her biri farklı fonksiyonlara sahip bu oyuncaklarla bebeğine eğlenceli zamanlar sunabilirken onun sağlıklı gelişimine de katkıda bulunabilirsin. Bebek eğitici oyuncakları, üretiminde kullanılan birinci sınıf hammaddeler sayesinde bebek kullanımına uygun olarak tasarlanıyor. Farklı yaş aralıkları için farklı özellikleri bulunan bu eğitici oyuncaklara buradan kolayca ulaşman mümkün. Lolons, popüler yerli ve yabancı markaların kaliteli bebek eğitici oyuncaklarıyla burada seni bekliyor.

Eğitici Bebek Oyuncakları ve Fiyatları

Bebeğinin duygusal gelişiminin yanı sıra dil, dinleme ve görsel becerilerini de ilerleten bebek eğitici oyuncak çeşitleri, her annenin bebeği için düşündüğü yararlı ürünlerden. Bu ürünler, canlı renkleri ve sevimli tasarımlarıyla bebeklerin ilgisini çekerken pek çok farklı işleviyle onların gelişimini destekleyerek onları ileriki yaşamlarına hazırlıyor. Örneğin bu sayfada göreceğin Play Doh oyuncak hamurlar, kolay şekil alabilen yapısıyla bebeğinin sınırsız hayal gücüyle şekilleniyor. Aynı zamanda parmak kaslarının güçlenmesine de destek olan bu ürünleri Oyun Hamuru sayfamızda bulman mümkün. Bunun yanı sıra, eğitici Polly Pocket oyuncakları da burada bulup bebeğine satın alabileceğin ürünlerden. Bebeğinin yaşına uygun eğitici bebek oyuncaklarını buradan hemen satın al, siparişin ayağına gelsin.

Çok Faydalı Eğitici Setler Lolons’ta

Eğitici bebek oyunları tek parça olabileceği gibi setler halinde de satın alınabilir. Burada göreceğin bebek eğitici setler, kaliteli içerikleri ve uygun fiyatlarıyla annelerden tam puan alıyor. Örneğin Fisher Price eğitici oyun matları, birden çok parçasıyla bu setlere güzel bir örnek. Antibakteriyel ve su geçirmez kaliteli malzemeden üretilen bu matlar, yerinden çıkarılabilir tasarımıyla bebeğinin motor hareket gelişimini destekliyor. Rengarenk ve eğlenceli figürlere sahip bu eğitici oyun matlarıyla bebeğin sayıları, şekilleri ya da renkleri kolayca öğrenebilir. Clementoni eğitici oyuncak setleri de burada bulabileceğin kaliteli ürünlerden. Bebeğinin işitme ve görme duyularını harekete geçirecek biçimde ışıklı ve müzikli modellere sahip olan Clementoni oyuncaklar, uygun fiyatlarıyla burada görülebilir.

Ay Ay Bebek Eğitici Oyuncaklar

Bebekler her yaş aralığında farklı beceriler kazanıyor. Örneğin ilk ayını henüz dolduran bebeğin yakın mesafeleri net görmeye başlarken hafif ritimli seslere de tepki gösterebilir. 5 aylık olduğunda ise başını yardımsız dikleştirebilen bebekler, ses duyduğunda o yöne doğru dönebilir. Bu sebeple, bu dönemlerde bebeğin için alacağın eğitici oyuncakları özenle seçmen gerekiyor. Çıngıraklı diş kaşıyıcılar, hışırtılı bebek eğitici toplar ya da halkalar, 0-6 ay bebek eğitici oyuncakları arasında sayılabilir. 6. aydan itibaren özgürlüğünü biraz daha eline almaya başlayan bebekler içinse 6-12 ay bebek eğitici oyuncaklar arasındaki iç içe geçen kaplar, oyun hamurları ya da küçük yazı tahtalarını düşünebilirsin. Bebeğin 1 yaşını doldurulduğunda, ilk adımlarını yardımsız atabilir konuma geliyor. Bu sebeple bu sayfada bulabileceğin bebek aktivite masaları onun ayakta kalarak bacak kaslarını kuvvetlendirmesine ve farklı fonksiyonlarıyla zekâ gelişime katkı sağlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

  • 12. ayını doldurmuş bebeğime nasıl eğitici oyuncaklar alabilirim?

12 aylık olan bebeğin için hareketli, kumandalı ya da yapboz formlu 1 yaş bebek eğitici oyuncaklarını tercih edebilirsin. Bunun yanı sıra boyama kitapları da bu yaştaki bebekler için düşünülebilir.

  • 4 aylık bebeğim için hangi eğitici oyuncaklara yönelebilirim?

4 aylık bebeklere eğitici oyuncaklar alırken üç boyutlu ve sesli kitaplara, parmak kuklalarına ya da çıngıraklara yönelebilirsin.

  • Bebeğimin eğitici çıngıraklı yumuşak topunu nasıl temizleyebilirim?

Bebeğinin eğitici çıngıraklı topunu düşük ısıda çamaşır makinesinde yıkayabilirsin.

  • 2 yaş eğitici oyuncaklar nelerdir?

Dikkat geliştirme setleri, iç içe geçen küpler, oyun hamurları, eğitici kitaplar serisi ya da eğitici müzik aletleri 2 yaşındaki bebeğine alabileceğin ürünlerden.