%21
599,90 TL 471,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek, Çocuk Kaydırak

Bebeklerin ve çocukların açık havada güzel vakit geçirmesini sağlamak için üretilen çocuk kaydıraklarına Lolons'tan kolayca ulaşabilirsin. Sağlığa dost malzemelerden üretilen kırmızı, mavi, sarı ve daha pek çok renk seçeneğine sahip birbirinden sevimli çocuk ve bebek kaydırak modellerinden biri hemen şimdi senin olabilir. Bu ürünler çocukların sadece eğlenmesine yardımcı olmuyor aynı zamanda onların motor kaslarının da gelişmesine katkıda bulunuyor. Denge kurma becerilerini de olumlu yönde etkileyen çeşit çeşit modeli sayfamız üzerinde daha yakından incelemek mümkün. Lolons, farklı markalardan çocuk kaydıraklarını burada bir araya getiriyor. Sen de bu ürünlerden çocuğuna uygun olanları bulabilir ve kategorimizden zahmetsizce satın alabilirsin.

Çeşit Çeşit Çocuk Kaydıraklar Lolons'ta

Bebek ve çocuk kaydırak çeşitlerini hem tekli olarak hem de başka ürünlerle takım halinde görmek mümkün. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen farklı ebatlardaki bu kaydıraklara buradan ulaşabilirsin. Örneğin bir adet kaydırak bir adet şişme havuz ve çok sayıda oyun havuzu toplarından oluşan kaydırak oyun setlerini bebeğin veya çocuğun için gönül rahatlığıyla satın alabilirsin. Bu setlerin içindeki ürünlerin kurulumunu tek başına pekâlâ yapabilirsin. Birbirine geçen parçalardan oluşan bu ürünler pratik montaj avantajı, sağlıklı malzemeleri ve canlı renkleriyle anne babalardan beğeni topluyor. Favori bahçe oyuncakları arasında yer alan bu ev tipi kaydıraklı setleri bahçene koyarak çocuklarına eğlenceli vakitler sunabilirsin. Sen de aklındaki kaydırak modelini buradan al, siparişin adresine gelsin.

Her Cebe Uygun Bebek Kaydırak Çeşitleri

Lolons'ta yer alan çeşit çeşit çocuk ve bebek kaydırağı çeşidini her cebe uygun fiyatlarla satın almak mümkün. Tek yapman gereken sayfamızdaki çeşitler arasından çocuğunun zevkine ve bahçene uygun ebatta kaydırağı bulmak. Çok ekonomik fiyatlarla alışverişini tamamladığında, beğenerek satın aldığın çocuk kaydırağı hızlıca ayağına geliyor. Kullanışlı ve dayanıklı olan bu oyuncaklar bebek ve çocukların gününe eğlence katmak için birebir. Kızlara ve erkeklere özel tasarlanan çeşitleriyle beğeni toplayan bu ürünler, kullanılmadığı zamanlarda kolayca sökülüp yerden de tasarruf ediyor. Annelerin işini kolaylaştıran bu oyuncak çeşitlerini bebeğin için 2 yaşından itibaren kullanabilirsin. Çocuklar ve bebekler için kaydıraklar Lolons'ta. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Çocuklar için Kaydırak Seçerken Bunlara Dikkat!

Çocuğun için kaydırak almadan önce ürünlerin dayanıklılığından ve kalitesinden emin olmanda fayda var. Belli standartlara uygun biçimde üretilen ve sağlık testlerinde geçerek satışa sunulan modeller çocuğun için ideal. Ayrıca satın alma aşamasında ürünün güvenli olması da çocuğunun eğlencesi esnasında zarar görmemesi adına oldukça önemli. Geçmeli parçaların birinci sınıf malzemelerden yapılması ve eksiksiz olması kaydırağın kurulumu sonrası ürünün dayanıklı ve sağlam olmasına etki eden unsurlardan. Çoğunlukla 103 veya 104 cm uzunlukta üretilen çocuk kaydıraklarının ebatları da anne babaların satın alma kararını etkileyen faktörüler arasında öne çıkıyor. Lolons, tüm kaliteli ve hesaplı çocuk kaydırak fiyatlarıyla burada seni bekliyor. Hemen üye ol, avantajları kaçırma!

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuğum için satın aldığım kaydırağı evde de kullanabilir miyim?

Çocuk kaydırakları iç ve dış mekan kullanımına uygun biçimde üretiliyor.

Çocuk kaydıraklarını ne zamandan itibaren kullanmaya başlayabilirim?

<Çocuk kaydıraklarını 2 yaşından büyük çocuklar için rahatlıkla tercih edebilirsin./p>

Çocuk kaydıraklarını nasıl temizleyebilirim?

Çocuk kaydıraklarını temiz bir bez ve organik temizleme ürünlerini kullanarak temizleyebilirsin.

Çocuk kaydırağı fiyatları neye göre değişiyor?

Çocuk kaydırağı fiyatları ürünün markasına, ebadına ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.