Yeni
%20
108,62 TL 86,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%15
101,67 TL 86,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%23
116,87 TL 89,90 TL
Ücretsiz Kargo
Outlet Ürünü

Organik Bebek Saç ve Vücut Şampuanı

Bebeklerin hassas teni düşünülerek imal edilen organik bebek saç ve vücut şampuanı çeşitleriyle bebeğinin cildini kurutmadan temizleyebilirsin. Gerekli dermatolojik testlerden geçen bu ürünler, tamamen doğal hammaddelerden üretiliyor. İçeriğinde herhangi bir kimyasal barındırmayan organik bebek saç ve vücut şampuanı çeşitleri, kokusunu bitkisel özlerden alıyor. Lolons, pek çok markanın etiketiyle bir araya getirdiği bitkisel bebek şampuanlarıyla annelerin beğenisini toplarken, bebeklerin sağlıkla temizlenmesine katkıda bulunuyor. Sen de bebeğinin organik saç ve vücut şampuanlarını buradan al, için rahat etsin.

Organik Bebek Saç ve Vücut Şampuanı Çeşitleri

Köpük ya da sıvı formda bulabileceğin organik saç ve vücut bebek şampuanları bebeğinin nazikçe temizlenmesi için ideal. Göz yakmayan formülü ve harika meyve ya da çiçek kokusuyla beğeni toplayan bu ürünler parafin, SLS, SLES, asit, alkol ya da paraben içermiyor. Bebeğinin sağlığına zararlı petrokimya maddelerinden uzak olan bu ürünler sayesinde bebeğinin saçlarını ve vücudunu temizlerken için rahat ediyor. Organik bebek saç ve vücut şampuanlarını 200 ml’den 1000 ml’ye pek çok boyutta burada bulabilirsin. Doğal içeriklerinin yanı sıra ekonomik fiyat etiketiyle de annelerden tam puan alan bu ürünlere sayfamızdan tek tıkla ulaşman mümkün. Ayrıca bebeğinin banyo sonrası konforuna katkı sağlayacak bornozlar için de Organik Bornoz ve Havlu kategorimizi de incelemeyi unutma!

Katkısız Bebek Şampuanları Kullanımı

Bebeğine banyo yaptırırken ortamın ve suyun ısısı kadar dikkat etmen gereken bir diğer konu da kullandığın şampuanların çeşidi. Bebeğinin korumasız cildine uygun nitelikteki organik bebek şampuanı, bebeğine hak ettiği temizliği ve hijyeni vermek için ideal. AR-GE laboratuvarlarında geliştirilen özel içeriklerle formüle edilen bu ürünler farklı formlarda olabiliyor. Köpük ya da sıvı, bu ürünleri bebeğinde kullanırken öncelikle üründen az miktarda avucuna sıkarak işe başlayabilirsin. Hafifçe sulandırdığın şampuanı bebeğinin saçlarına ya da vücuduna masaj yaparak uygulayabilirsin. Doğal içeriklere sahip olan bu katkısız bebek şampuanı çeşitlerinin daha fazla köpürmesi için organik sünger ya da lif kullanmanda fayda var. Eğer uygulamayı bu şekilde yapacaksan, ürünü süngerin üzerine az miktarda sıkıp sulandırarak aynı işlemi yapabilirsin. Aradığın organik bebek şampuanları zengin çeşitlilikte burada. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Bebekler için Organik Vücut Şampuanları Lolons’ta

Lolons’ta, ünlü markaların kaliteli organik bebek vücut şampuanı çeşitlerini kolayca bulabilir ve bebeğin için güvenle kullanabilirsin. Zira bu ürünler cildin pH dengesini bozmadan koruyan içeriklere sahip. Renk ve koku verici katkı maddelerinden arındırılmış formülüyle organik bebek vücut şampuanı çeşitleri, bebeğinin cildi için oldukça uygun. Tüm bu ürünler aynı zamanda antialerjik. Bebeğinin cildini nemlendiren organik vücut şampuanları hafif formülü sayesinde kolayca durulanıyor. Deride tortu bırakmayan yapıda geliştirilen bu katkısız bebek vücut şampuanı çeşitlerini Lolons’tan birkaç tıkla bulabilir, alışverişinde zamandan ve bütçeden tasarruf edebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bebeğim için nasıl şampuanlar satın almalıyım?

Bebeğin için, onun hassas cildine uygun 5-6,5 pH derecesine sahip organik bebek şampuanlarından seçim yapabilirsin.

  • Bebeğimin saçlarını ne sıklıkta yıkayabilirim?

Bebeğinin saçlarını haftada bir ya da iki kere organik bebek şampuanları kullanarak yıkayabilirsin.

  • 11 aylık kızımın tenine uygu vücut şampuanları nasıl olmalı?

11 aylık kızın için teni kurutmayan ve antialerjik yapıdaki organik bebek vücut şampuanlarından seçim yapabilirsin.