Organik Bebek Bornoz, Havlu

Bebeklerin banyo sonrası konforu için gereken kaliteli bornoz ve havlular, Lolons’un zengin ürün çeşitliliği içinde annelere sunuluyor. Birinci sınıf hammaddeler kullanılarak üretilen organik bebek havlu ve bornoz çeşitlerini farklı renk ve modelde bu sayfada bulabilirsin. Islaklığı kolayca emen özel ipliklerden yapılan bu ürünler, aynı zamanda çok çabuk kuruyor. Organik bebek bornozları, içeriğindeki doğal pamuk sayesinde yumuşacık bir dokuya sahip. Kendinden kemerli ve kapüşonlu olan bu ürünleri, kız ve erkek bebekler için rahatlıkla kullanabilirsin. Aradığın organik bebek bornoz ve havlu modelleri burada. Hemen incelemeye başla!

Organik Bebek Havlu ve Bornoz Modelleri

Lolons, bebek sağlığı ve konforunu ön planda tutan markaların kaliteli ve organik bebek havlu ve bornoz modelleriyle annelerden tam puan alıyor. Tek olarak satın alabileceğin gibi takım setler halinde de bulabileceğin organik bebek bornozu, bebeğinin banyo sonrası için aradığın tüm özellikleri barındırıyor. 0-2 yaş bebekler için rahatlıkla kullanılabilen organik bebek havlu bornoz setinde çoğunlukla kapüşonlu bebek havlusu, organik bebek bornozu, bir çift havlu terlik ve banyo kesesi yer alıyor. %100 pamuktan üretilen bu setler bebeğin için ideal. Ayrıca sadece havlu değil, müslin kumaşlı bebek bornozu çeşitlerini de Lolons’ta bulman mümkün. Oeko-Teks sertifikasına sahip bu ürünlerden sen de bebeğinin yaşına uygun olanları seçerek, alışverişini zahmetsizce tamamlayabilirsin.

Organik Bebek Bornoz Seti Lolons’ta

Bu sayfada göreceğin çeşit çeşit bebek bornoz seti organik etiketiyle bebeklerin cildine dost olarak satışa sunuluyor. Doğayla uyumlu kumaşlarının yanı sıra bu ürünler; alerjen, azo ya da kanserojen madde içermeyen boyalarla renklendiriliyor. Gerekli tüm hijyen testlerinden geçerek sertifikalanan bu organik pamuk bebek bornoz setleriyle, bebeğinin banyo sonrasına konfor katabilirsin. Bir çift pofuduk terlikle ayakları sıcacık olan bebeğin, yumuşacık organik pamuk bebek bornozuyla da kupkuru kalıyor. Setin içindeki kapüşonlu bebek havlusu ve kese de organik kumaşıyla bebeğine faydalı olan diğer parçalar. Tüm bu ürünler, kaliteli dokularına ek olarak çok da sevimli desenlere sahip. Tavşan kulaklı, kedili, ayıcıklı ya da kalpli tasarımlarıyla bu organik bebek bornoz setleri burada seni bekliyor. Ayrıca bebeğinin banyosunu yaptırırken işine yarayacak doğal sabunlar için Organik Sabun sayfamıza da göz atmanda fayda var.

Bebeğine Organik Havlu Seçerken Dikkat Etmen Gerekenler

Bebeğin için banyo havlusu seçerken ürünün bebeğinin hassas tenine uygun olmasına dikkat etmen gerekiyor. Organik sertifikasına sahip olan havlular bu anlamda bebeğin için ideal. Sentetik tarım ilacı, bitki öldürücü ve gübrenin belli bir süre hiç kullanılmadığı yerlerde yetiştirilen pamuklardan üretilen bu ürünler, tamamen hijyenik. Dolayısıyla üretiminin hiçbir aşamasında kimyasallara yer verilmeyen organik bebek havlularını, bebeğine güvenle giydirebilirsin. Sadece hijyenik değil ekolojik de olan organik bebek havlusu çeşitlerini tercih ederek hem bebeğini hem çevreyi koruyamaya katkı sağlaman mümkün.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bebeğime nasıl bir bornoz satın almalıyım?

Bebeğin için, onun hassas cildine uygun nitelikteki organik bebek bornozlarının uygun yaş aralığındaki modellerini seçebilirsin.

  • Kızımın organik bebek bornoz setini nasıl yıkayabilirim?

Kızının organik bebek bornoz setini 30 derece sıcaklıkta ve organik çamaşır temizleme ürünleri kullanarak çamaşır makinesinde yıkayabilirsin.

  • 75 cm boyundaki oğlum için hangi beden bornoz tercih edebilirim?

75 cm uzunluğundaki oğlun için 9-12 aylık organik bebek bornozlarından seçim yapabilirsin.

  • Organik bebek havlusu nedir?

Organik bebek havlusu; ipliğinden dikişine, nakış işlemesinden boyasına üretiminin her aşamasında hijyenik denetimlerden geçerek bebeğinin sağlığına dost olduğu belgelenmiş ürün demektir.