Süt Saklama Poşeti, Kabı

Çoğunlukla çalışan annelerin sıklıkla tercih ettiği emzirme ürünleri arasında yer alan süt saklama poşeti ve kabı çeşitlerini sen de bu sayfadan alarak rahatlıkla kullanabilirsin. Sızdırmaz emniyet kilidi ve kolay boşaltım sağlayan ağız kısmı sayesinde annelere büyük kolaylık sağlayan bu ürünler sağlığa uygun malzemelerle üretiliyor. Süt saklama kabı ve poşeti üzerinde yer alan tarih ve saat ibareleri sayesinde sütün ne zaman sağıldığı ve ne zaman saklandığı açıkça görülebiliyor. Sterilize edilmiş ve tek kullanımlık olan bu ürünler Lolons'ta. Hemen üye olup alışverişe başla!

Süt Saklama Poşeti Çeşitleri ve Fiyatları

Lolons'ta farklı markaların süt saklama poşetlerini ve kaplarını bulmak çok kolay. Tek yapman gereken buradaki çeşitler içinden ihtiyacın olan ürünü bulmak ve sepetine atmak. Hesaplı fiyatlarla siparişini oluşturup alışverişini tamamladığında süt saklama poşetlerin adresine geliyor. Örneğin buradaki favori modellerden olan Weewell süt saklama poşeti çeşitleri hijyenik yapısı ve sızıntı önleyici fermuarlı tasarımıyla annelerin beğenisini kazanıyor. Weewell süt saklama poşetleri tek başına dik duracak biçimde üretiliyor. Böylece dökülme riskini ortadan kaldıran bu ürünlerle bebeğinin besin ihtiyacını güvende tutabilirsin. BPA içermeyen dayanıklı malzemesi sayesinde Weewell ve daha pek çok güvenilir markanın anne sütü saklama poşetini burada inceleyebilir ve anında satın alabilirsin.

Anne Sütü Saklama Poşetleri ile Gelen Konfor

Lolons'ta bulabileceğin çeşit çeşit süt saklama poşeti 25'li ve 50'li paketlerde satışa sunuluyor. Ekonomik fiyat etiketleriyle satın alabileceğin bu ürünleri emzirme döneminde rahatlıkla kullanabilirsin. Hijyenik biçimde satışa sunulan bu ürünlerin ayrıca steril edilmesine de gerek yok. Annelere her bakımdan kolaylık sağlayan süt saklama poşetleri anne sütüyle birlikte buz dolabında ya da buzlukta saklanmak için ideal. Süt saklama poşeti ve kabı modellerini tek başına satın alabileceğin gibi süt pompası çeşitleriyle takım halinde de görebilirsin. İster evde ister ofiste ister gittiğin mekanlarda kolaylıkla yararlanabileceğin bu ürünler sayesinde bebeğinden ayrı kaldığın zamanlarda bile onu anne sütünden mahrum bırakmamış oluyorsun. Lolons, kaliteli ve kullanışlı çeşitleri ve ekonomik süt saklama poşeti fiyatlarıyla burada seni bekliyor.

Anne Sütü Saklama Poşeti Kullanımı

Anne sütü saklama kabı ve poşeti çeşitlerini her kullanımdan önce yenisiyle değiştirmen gerekiyor. Bununla beraber, sütü sağıp poşetlere yerleştirdikten sonra bu ürünleri oda sıcaklığında 3 saat, buzdolabı rafında 1 gün ve buzlukta 3 aya kadar saklaman mümkün. Ayrıca poşetlerin üzerinde yer alan tarih ve saat kısımlarına sütü sağıp depoladığın zamanın bilgisini yazmanda da fayda var. Böylece hangi sütü daha önce kullanman gerektiğini rahatça görebilirsin. Ayrıca bu poşetleri senin dışında kullanan diğer kişiler için de yararlı olan bu özellikle bebeğin kreşte ya da oyun grubunda da beslenmeye devam edebilir. Süt saklama poşetleri çok avantajlı fiyatlarla buradaki yerini alıyor. Sen de gel, bu avantajları kaçırma!

Sıkça Sorulan Sorular

Süt saklama poşetini nasıl kullanmalıyım?

Süt saklama poşetinden, sağdığın anne sütünü içine dikkatlice koyup daha sonra kullanmak üzere faydalanabilirsin.

Anne sütü saklama poşetini buzdolabı dışında ne kadar süre bekletebilirim?

Anne sütü saklama poşetini oda sıcaklığında 3 saat saklayabilirsin.

Süt saklama kabını buzlukta ne kadar depolayabilirim?

Süt saklama kabını buzlukta 3 aya kadar depolaman mümkün.

Anne sütü saklama poşetlerini birden çok defa kullanabilir miyim?

Anne sütü saklama poşetleri tek kullanımlık olarak üretiliyor. Dolayısıyla kullanılan poşetleri her kullanım sonrası yenisiyle değiştirmen gerekiyor.