Göğüs Pedi

Emzirme döneminde annelerin faydalandığı ürünlerin başında gelen göğüs pedi çeşitlerinden sen de kendine uygun olanlarını buradan seçebilirsin. Süper emici doğal selülozdan veya tatsız ve kokusuz silikon malzemelerden üretilen bu kullanışlı pedler, emzirme dönemi boyunca annenin göğüs uçlarını korumakla kalmıyor, kıyafetlerini de temiz tutmaya yardımcı oluyor. Göğüs pedi çeşitlerini çiftli ya da çoklu paketler halinde satın almak mümkün. Her göğüs ucuna uyum sağlayan bu ürünler kıyafetlerin altından görünmeyen incelikte tasarlanarak satışa sunuluyor. Özel yapışkanları sayesinde iç çamaşıra yapışan göğüs pedlerine sayfamızdaki farklı markaların etiketi ve ekonomik göğüs pedi fiyatlarıyla rahatça ulaşabilirsin.

Göğüs Pedleri ve Koruyucular

Zengin çeşitlilikte beğeniye sunulan göğüs pedi ve koruyucularını kullanarak sen de emzirme döneminde rahat edebilirsin. Yumuşak dolgusu ile konforlu biçimde kullanabileceğin bu pedler Lolons'la birkaç tık uzağında. Tek yapman gereken kategorimizde yer alan çeşitlerden ihtiyacına yönelik seçimler yapmak. 30'lu, 50'li, 60'lı veya 100'lü paketler içinde bulabileceğin bu ürünlerden tercihini yapıp alışverişini tamamladığında, siparişin hızlıca adresine geliyor. Örneğin annelerin favori ürünlerinden olan Avent göğüs kalkanı çeşitleriyle hem kıyafetlerini kuru ve temiz tutabilir hem de göğsünden sızan fazla sütü muhafaza edebilirsin. Emzirme sütyeni içine yerleştirerek kullanılan Avent göğüs ucu kalkanları hava geçiren yapısıyla şiş göğüsleri rahatlatmasıyla da annelerden tam puan alıyor. Belli kalite standartlarına uygun üretilen Avent ve pek çok farklı markanın göğüs kalkanı modelleri Lolons'ta. Vakit kaybetme, üye ol, alışverişe başla!

Anne Göğüs Pedi İle Lekelere Son

Kıyafetlerin üzerinden belli olmayan göğüs pedlerini kullanarak emzirme süreci boyunca çamaşırlarını temiz tutabilirsin. Bu ürünler, ipeksi yumuşaklığı ve saf selüloz malzemesiyle ciltte oluşabilecek aşınmayı ve tahribatı da önlemeye yardımcı oluyor. Gece veya gündüz istediğin zaman faydalanabileceğin göğüs pedlerinin çift kaydırmaz bantları, ürünün çamaşır içinde sabit kalması için ideal. Ayrıca bu pedleri bebek bakım çantasına veya kendi çantana koyarak gittiğin her yere götürmen de mümkün. Anneler için hayatı kolaylaştıran göğüs pedlerini bu sayfada bir araya getiren Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece ihtiyaç duyduğun göğüs pedi ürünlerine sayfamız üzerinden zahmetsizce satın alabilirsin.

Göğüs Pedi Özellikleri ve Kullanımı

Anne göğüs pedlerini kullanmadan önce ellerini iyice yıkamanda fayda var. Pedin koruma ambalajını açıp sırt bantlarını çıkardıktan sonra ürünü sutyeninin içine yapıştırabilirsin. Süper emici yapısı sayesinde anne sütünü içinde tutmak için tasarlanan göğüs pedleri en yoğun akışta bile formunu koruyabiliyor. Ayrıca pedler ıslanıp deforme olduktan sonra yenisiyle değiştirilmesi gerekiyor. BPA ve BPS içermeyen bu ürünler benzersiz sızıntı bariyeri ile gece gündüz güvenli koruma için birebir. Bununla beraber, hijyenik sebeplerle tek tek paketlenen göğüs ucu pedlerini gönül rahatlığıyla satın alıp kullanmaya başlayabilirsin. İdeal boyutları sayesinde her göğüs ucuna uyum sağlayan bu ürünlerle aşırı süt sızıntısını kontrolü artık sende! Lolons, tüm kaliteli ve kullanışlı göğüs pedleriyle burada seni bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Göğüs pedi nedir?

Göğüs ucu pedi olarak da bilinen göğüs pedi, emziren annenin göğsünden sızan sütün onun çamaşırına geçmemesi için üretiliyor.

Göğüs pedlerini ne sıklıkta yenisiyle değiştirmeliyim?

Göğüs pedleri ıslandıktan ya da deforme olduktan sonra yenisiyle değiştirilmelidir.

Göğüs pedleri nasıl kullanılır?

Göğüs pedini, arka kısmındaki yapışkan bantlar çamaşıra gelecek şekilde sütyenine yapıştırarak kullanabilirsin.

Göğüs pedi bebeğimin sağlığı ve benim sağlım için uygun mu?

Göğüs pedleri BPA ve BPS içermeyen hijyenik ve saf selüloz malzemelerden üretilerek satışa sunuluyor.