%27
1.089,90 TL 799,90 TL
Ücretsiz Kargo

Sterilizatör

Biberon, emzik, bebek tabağı, göğüs pompası ucu gibi ürünleri steril hale getirmek için kullanacağın sterilizatör modellerini burada bulabilirsin. Güvenilir yerli ve yabancı markaların kaliteli ürünlerini anneler için bir arada sunan Lolons'ta zamandan ve bütçeden tasarruf etmek mümkün. Sterilizatörler, bebeğinin kullandığı tüm ürünlerin mikroplardan arınmasını sağlayarak beslenmesine hijyen katıyor. Sterilizasyon işleminin yanı sıra kurutma ve ısıtma da yapabilen bu makineler, annelerin işini epey kolaylaştıran ürünlerden. Kısacası mutfaktaki en büyük yardımcın olan sterilizatörlerden sen de dilediğini hemen satın al, zamandan tasarruf et!

Sterilizatör Kullanımı ile Gelen Sağlık

Sterilizatör cihazı çeşitleri bebekli evlerde sıklıkla kullanılan yardımcı ürünlerden. Özellikle yenidoğan bebeklerin biberon ve emzik gibi sürekli kullandığı beslenme gereçlerini mikroplardan arındırmak için kullanılan biberon sterilizatörleri annelerin favorilerinden. Bu cihazları tek tuşla kolayca çalıştırmak mümkün. Ayrıca farklı özellikleri sayesinde çok amaçlı olarak da kullanabileceğin sterilizatörlerle bebeğinin mamasını ısıtmaktan yumurtasını pişirmeye pek çok işi tek yerden yapabilirsin. Sterilizatör cihazı, ideal boyutu sayesinde mutfaklarda oldukça az yer kaplıyor. Dakikalar içinde içindeki ürünleri steril hale getiren bu cihazlar, BPA içermeyen bir yapıya sahip. Bebeğin için gönül rahatlığıyla kullanabileceğin bu ürünleri sayfamızdan inceleyebilirsin.

Çeşit Çeşit Sterilizatör Uygun Fiyata Lolons'ta

Sterilizatörler, ayarlanabilir boyutları sayesinde tatillerde bile seninle olabilir. Evden uzakta olduğun zamanlarda bebek bakım çantasına ya da valizine yerleştirip gittiğin yerlerde kullanabileceğin bu cihazlar, bebekli evlerin olmazsa olmazı. Sterilizatör makinesi, yaptığı işlem bittiğinde otomatik olarak kapanarak enerji tasarrufu sağlıyor. Ürünlerin hem sterilizasyon hem kurutma özelliklerini beraber kullanabileceğin gibi bu işlevlerden ayrı ayrı da faydalanman mümkün. Lolons, kaliteli ve hesaplı modelleriyle burada satışta. Üstelik Lolons'ta yapılan belli tutardaki alışverişler için ücretsiz kargo avantajı da bulunuyor. Sen de dilediğin modeli ekonomik sterilizatör fiyatlarıyla satın almak istersen, sayfamızdaki ürünleri incelemeye başlayabilirsin.

Sterilizatörler ile Hijyenik Biberonlar

Lolons'ta pek çok markanın sterilizatör cihazını uygun fiyata satın almak mümkün. Örneğin güvenilir anne bebek markası Weewell, kullanışlı sterilizatörleriyle burada yerini alıyor. Emzik, kaşık, çatal gibi küçük boyuttaki ürünler için mini bir rafa sahip olan Weewell buharlı sterilizatör tüm özellikleriyle annelerden tam puan alıyor. Ana işlevinin dışında pek çok yan işleviyle de dikkat çeken bu ürünle steril ettiğin ürünleri kurutabilir, bebeğine yumurta haşlayabilir ya da onun mamasını ısıtabilirsin. 8 biberonu aynı anda mikroplardan arındırabilen Weewell sterilizatör bebeğinin sağlığına dost orijinal hammaddelerden üretiliyor. Bebeklerin bağışıklık sistemini korumaya destek olan biberon ısıtıcı sterilizatör modelleriyle sen de bebeğinin sağlığını koruyabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Sterilizatör ne işe yarıyor?

Sterilizatör makineleri ile bebeğinin biberon ya da emzik gibi gereçlerini mikroplardan arındırabilirsin.

Bebeğimin beslenme gereçlerini steril hale getirmek için aldığım sterilizatörü nasıl kullanabilirim?

Bebek beslenme gereçlerini sterilizatörün uygun raflarına yerleştirdikten sonra kullanma talimatında gösterildiği gibi ürünü çalıştırabilirsin.

Sterilizatörde kurutma yapabilir miyim?

Kurutmalı sterilizatör cihazları ile sterilizasyon ve kurutma işlemlerini yapmak mümkün.

Sterilizatör cihazında mama ısıtmak mümkün mü?

Çoğu sterilizatör ile bebeğinin mamasını ısıtabilirsin.