Silikon Emzik

Bebeklerin emme içgüdüsünü karşılayarak onları rahatlatan emzikler kauçuk ve silikon olmak üzere iki maddeden üretiliyor. Isıya ve darbelere dayanıklı olan silikon emzik pek çok farklı çeşidiyle bu sayfada görülebilir. Tekli olarak satın alınabileceğin gibi çoklu paketlerde de bulabileceğin bu ürünleri Lolons'tan kolayca satın alman mümkün. Renk renk seçeneklerle satışa sunulan silikon emziklerle bebeğin doğal emme duygusunu hissederken kendini güvende hissedecek. Silikonlu emzik çeşitlerini sayfamız üzerinde yakından inceleyebilirsin. Bebeğin için düşündüğün silikon emziği buradan al, alışverişinden kazançlı çıkmanın keyfini yaşa!

Bebeğine Uygun Silikon Emzikler Lolons'ta

Yenidoğandan başlayarak her yaştaki bebek için geniş yelpazede model çeşitliliği sunan Lolons, yerli ve yabancı markaların kaliteli silikon emziklerini bu sayfada bir araya getiriyor. Dünyaca ünlü Fisher Price'tan Philips Avent'e çeşit çeşit silikon emzik burada satışta. Kız ve erkek bebekler için farklı renk ve desen seçeneği bulunan Avent silikon emziklere buradan zahmetsizce ulaşabilirsin. Emzik kabı ile gönderilen bu ürünleri bebeğine gönül rahatlığıyla vermen mümkün. Sterilizasyon kabı olarak da kullanabileceğin emzik kabıyla bebeğinin emziğini hijyenik biçimde kullanma fırsatı sunan Avent, annelere büyük kolaylık sağlıyor. Bebek sağlığına uygun malzemelerden üretilen Avent silion emzikler Lolos'la birkaç tık uzağında. Bunun yanı sıra ek gıdaya geçiş döneminde kullanabileceğin sayısız silikon meyve emziğini de burada bulabilirsin. Lolons, kaliteli ve hesaplı silikon emzik modelleriyle burada seni bekliyor.

Silikon Emzik Modelleri

Bebeğinin damak yapısıyla tam uyumlu silikon damaklı emzik; damaksız emzik ve komple silikon emzik çeşitleriyle bir arada bu sayfadaki yerini alıyor. Fisher Price silikon emzikler dişlerin yanlış hizalanmasını önleyerek ileriki yaşlarda buna bağlı olarak görülebilecek sorunların önüne geçmek üzere tasarlanıyor. Ortodontik yapısıyla bu emzikler alttan düzleştirilip üste doğru yuvarlatılmış meme uçlarına sahip. Bu sebeple, Fisher Price silikon emzik çeşitleri anne göğsü hissi vererek bebeğini rahatlatıyor. Her malzemesi birinci sınıf olan bu emzikleri burada rahatça inceleyebilir ve hemen satın alabilirsin. Fisher Price ve daha pek çok güvenilir markanın silikon emzik çeşitlerini görmek için sayfamızdaki ürünleri incelemen yeterli. Bunun yanı sıra kauçuk modeller için de Kauçuk Emzik kategorimize göz atabilirsin.

Silikon Emzik Avantajları

Silikon, tatsız ve kokusuz bir malzeme olduğu için emzik yapımında sıklıkla kullanılıyor. Bu özelliğinden ötürü bebeklerin kolaylıkla kabul ettiği silikon emzikler aynı zamanda oldukça yumuşak ve pürüzsüz bir yüzeye sahip. Bebeklere konfor veren bu ürünler, onları rahatlatmak için de birebir. Silikon emzik çeşitleri ısıya dayanıklı olarak üretiliyor. Dolayısıyla belli aralıklarla steril hale getirmen gereken bu ürünleri kaynar suda bekletebilir ya da sterilizatör cihazlarına yerleştirebilirsin. Silikon emzikleri ilk kullanımdan önce 5 dakika kaynatman yeterli. Daha sonra belli aralıklarla bu işlemi tekrarlayarak ürünü bebeğin için güvenle kullanabilirsin. Silikon emzikler, BPA katkısından uzak malzemeleriyle bebek sağlığına dost. Lolons, kaliteli çeşitleri ve ekonomik silikon emzik fiyatlarıyla anneleri bu sayfada karşılıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Silikon emzik alırken neye dikkat etmeliyim?

Bebeğin için, güvenilir markaların BPA katkısız kaliteli silikon emziklerini tercih edebilirsin.

Silikon emzikleri ne kadar sürede bir değiştirmeliyim?

Silikon emzikleri, yüzeyinde deformasyon meydana geldiği an değiştirmende fayda var.

Bebeğimin silikon emziğini nasıl steril hale getirebilirim?

Silikon ısıya dayanıklı bir malzeme olduğu için bebeğinin silikon emziğini suda kaynatarak ya da sterilizatöre yerleştirerek sterilize edebilirsin.

Kızımın silikon emziğini ilk kullanımdan önce temizlemeli miyim?

Kızının silikon emziğini satın aldıktan sonra 5 dakika kaynar suda bekleterek temizleyebilirsin.