Bebek Oto Koltuğu

Çeşit çeşit oto koltuğu, bebeklerin araç içindeki güvenliğini sağlamak adına burada annelerin beğenisine sunuluyor. Kırmızısından bejine, siyahından pembesine mavisinden sarısına renk renk modelleri kız veya erkek bebeğin için tercih edebilirsin. Bebeğinin yaşı ve kilosuna uygun olarak seçeceğin bebek araç koltuklarını talimatlarında gösterildiği üzere araca bağlayarak bebeğinin güvenliğini sağlaman mümkün. Her biri bebek konforu ve emniyeti düşünülerek üretilen oto bebek koltuğu ürünlerinden bebeğine uygun olanı sepetine at, hesaplı fiyatlarla alışverişini tamamla, siparişin sen zahmet etmeden kapına gelsin.

Bebek Oto Koltuğu Modelleri ve Fiyatları

Baş ve boyun kaslarını tam anlamıyla kontrol edemeyen 1 yaş altı bebeklerin araç içi güvenliği için tasarlanan bebek oto koltukları pek çok farklı marka ve model seçeneğiyle burada satışta. Araçta yetişkinlikler gibi emniyet kemeriyle bağlı olmak durumunda olan bebeğini ideal biçimde bebek araç koltuğuna sabitlemeni sağlayan 5 noktalı emniyet kemeri, kaliteli minderi ve sağlam arka ve yan destekleri ile bu ürünler annelerden tam puan alıyor. Isofixli veya isofixsiz olarak burada bulabileceğin bebek oto koltuklarını, aracındaki bağlantı noktalarının özelliğine göre hemen satın alman mümkün. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo bedeli de yok. Bebeğinin ihtiyacı olan oto koltuklarını Lolons’un zengin ürün çeşitliliği ve uygun bebek oto koltuğu fiyatlarıyla temin edebilirsin.

İsofixli Bebek Oto Koltukları ile İyi Yolculuklar

Uluslararası kabul görmüş üst düzey araç içi güvenlik sağlayıcı montaj sistemine sahip isofixli bebek oto koltuğu çeşitlerini burada yakından inceleyebilirsin. Örneğin sayfamızdaki Moje oto koltuğu modelleri annelerin favorileri arasında. Moje 360 derece dönen oto koltuğu çeşitleri, tek hareketle istenilen yönde sabitlenebiliyor. Baş destek ünitesini de yükseklikte ayarladığında bebeğine aradığı konforu verebilirsin. Moje oto koltukları, emniyet kemerinde bulunan yumuşatıcı pedler sayesinde bebeğinin güvenliği sağlarken onu rahatsız etmiyor. Aynı zamanda pratik biçimde yatırabileceğin bu ürünlerle uzun yolculuklar bebekler için hem güvenli hem konforlu. Aradığın bebek oto koltuğu isofixli ve isofixsiz seçeneğiyle burada seni bekliyor.

Bebek Oto Koltuğu Tercihi

Bebeğine oto koltuğu seçerken dikkat etmen gereken en önemli konu, ürünün bebeğinin kilosuna ve boyuna uygunluğu. Bu aşamayı geçtikten sonra oto koltuğunun araca uygun olduğunu da kontrol etmende fayda var. Küçük bebekler için tasarlanan 5 noktalı emniyet kemeri bu ürünlerin olmazsa olmaz özellikleri arasında yer alıyor. Dolayısıyla bebeğin için araç koltuğu satın alırken emniyet kemerinin özelliklerini de incelemen gerekiyor. Ayrıca bebeğin büyüdükçe Oto Koltuğu Aksesuarları sayfamızdaki oto koltuk yükseltici çeşitlerini bebeğinin güvenliği için tercih edebilirsin. Ürünün kumaş kalitesi de dikkat edeceğin kriterler arasında. Terletmeyen dokudaki kumaşlara sahip modelleri tercih ederek bebeğin için sağlıklı seçimler yapabilirsin. Tüm bunlarla beraber yatabilen oto koltuğu çeşitleri de annelerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerden.

Sıkça Sorulan Sorular

2 yaşındaki bebeğim için nasıl bir oto koltuğu satın alabilirim?

2 yaşındaki bebeğin için güvenilir bir markanın sağlam ve bebeğinin kilosuna uygun modellerine yönelmende fayda var. Bu durumda seçeceğin bebek oto koltuğu 0-36 kg taşıma kapasiteli bir çeşit olabilir.

1,5 yaşındaki kızım için seçeceğim en kullanışlı bebek oto koltuğu özellikleri nelerdir?

360 derece oto koltuğu modelleri, tek elle döndürebilen ve yatırılabilen özellikleriyle 1,5 yaşındaki kızın için ideal.

0-1 yaşa uygun bebek oto koltukları nasıl olmalı?

0-1 yaş aralığındaki bebekler için oto koltuğu olarak da kullanılan ana kucağı modelleri, boyutları ve emniyet kemeri yapılarıyla bu yaştaki bebekler için kullanılabilen ürünlerden.

Isofixli bebek oto koltukları araca nasıl bağlanır?

Isofixli bebek oto koltukları, talimatlarında gösterildiği gibi aracın arka koltuğunda yer alan isofix montaj kısımlarıyla bağlanarak kullanılıyor.