%46
349,90 TL 189,90 TL
Ücretsiz Kargo
Outlet Ürünü

Bebek Oyuncak Hamur Seti

Bebek Oyuncak Setleri kategorisinde satışa sunulan oyuncak hamur seti çeşitleri, farklı markaların kaliteli ürünleriyle burada yerini alıyor. Pembe, kırmızı, mavi, sarı, yeşil ve daha pek çok renkte bulabileceğin bu ürünlerle bebeğini eğlenceli vakitlere hazırlayabilirsin. Kolayca şekil alan bu ürünler, bebek sağlığına uygun standartlarda üretiliyor. Lolons’ta bulabileceğin bebek oyuncak hamur seti çeşitlerini uygun fiyat etiketleriyle bebeğin için gönül rahatlığıyla satın alabilirsin. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo bedeli de ödemiyorsun. Böylece bebeğin için seçeceğin oyuncak hamur setlerini evinden çıkmana gerek kalmadan her cebe uygun fiyatlarla satın alabilirsin.

Bebeğin için Oyuncak Hamur Setleri ve Fiyatları

Hamurdan oyuncaklar, bebeklerin ince motor becerilerini geliştirmesi bakımından önemli ürünlerden. Farklı renklerin bir arada sunulduğu setler halinde satışa sunulan bu bebek hamurları ile bebeğin dilediği şekilleri yaparak haya gücünü de geliştiriyor. Burada bulacağın Hot Wheels oyun hamuru çeşitleriyle bu mümkün! 4’lü ya da 5’li paketlerde hazırlanan bu ürünleri, 2 yaşından itibaren bebeğin için satın alabilirsin. Bebeğin bu hamurlarla rengarenk balıklar, çeşit çeşit meyveler ve sebzeler yaparak eğlencenin tadını çıkarıyor. Annelerin de favorileri arasında yer alan bu ürünlerden bebeğin için seçim yap, ekonomik fiyatlarla alışverişini tamamla, siparişin adresine gelsin.

Oyuncak Hamur Seti Alışverişi Rehberi

Bebeğin için satın alacağın oyuncak hamurlar, belli bir standartta üretilerek bebeklerin kullanımına uygun hale getirilmeli. Bundan emin olmak için güvendiğin markaların ürünlerine yönelmen gerekiyor. Ağır kimyasallardan uzak, doğal gıda maddelerini içeren oyuncak hamur setleri bebeğin için ideal. Bebek oyun hamurlarını satın alırken göz önünde bulundurman gereken bir diğer konu da ürünün bebeğinin yaşına uygun olması. Eğer bebeğine 1,5-2 yaşından önce oyun hamuru veriyorsan, oyun esnasında bebeğinin senin gözetiminde kalmasında fayda var. 2 yaşından sonra el kasları yeterince gelişen bebekler oyun hamurlarını rahatlıkla şekillendirebilir. Bebeğinin yaşı ilerledikçe ona daha çeşitli oyuncak hamur setleri alarak becerilerini geliştirmesine yardımcı olabilirsin.

Play Doh’dan Fisher Price’a Bebek Oyun Hamurları Lolons’ta

Bebek oyun hamuru seti çeşitleri bu sayfada kalite ve uygun fiyatla buluşarak annelerin beğenisine sunuluyor. Oyun hamuru dendiğinde akla ilk gelen marka olan Play Doh; Fisher Price, Hot Wheels gibi pek çok yerli ve yabancı markayla beraber burada! Play Doh oyun hamur seti çeşitleri hem bebekler hem yetişkinler için vazgeçilmez oyun araçlarından. Sınırsız şekil üretme potansiyeli taşıyan bu oyun hamuru setiyle bebeğin yaratıcılığının sınırlarını zorluyor. Play Doh oyuncak hamur setleri bebeklerin el-göz koordinasyonunu ve kavrama becerisini geliştirmek için birebir. Toksik maddelerden uzak üretilen bu ürünler aynı zamanda antialerjik. Bebeğine eğlenceli zamanlar geçirtecek bu ürünlere Lolons’tan birkaç tıkla sahip olabilirsin. Bebeğinin zihinsel gelişimini de desteklemek istersen, Bebekler için Zeka Gelişimi Kitapları kategorimizdeki yararlı ürünlere de göz atmanda fayda var.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bebeğin için ne zamandan itibaren oyun hamuru satın alabilirim?

Bebeğin için 2 yaşından itibaren oyun hamuru satın alabilirsin.

  • Bebeğimin oyun hamuru nasıl olmalı?

Bebeğinin oyun hamurunun içeriğinde zararlı kimyasallar yerine doğal gıda maddeleri bulunmalı. Ele yapışmayan yumuşak kıvamda olan bu ürünleri bebeğin için güvenle kullanabilirsin.

  • 2 yaşındaki kızım oyun hamuruyla neler yapabilir?

2 yaşındaki kızın oyun hamuruyla basit hayvan figürleri, şekiller, rakamlar ya da harfler yapabilir.