%39
179,90 TL 109,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Figür Oyuncaklar

En sevilen karakterlerin minyatür halleri olan bebek figür oyuncaklar, pek çok farklı türüyle burada yerini alıyor. Çeşit çeşit markanın ürünlerini göreceğin Lolons’ta kalite ve uygun fiyatı bir arada bulabilirsin. Sevimli atlardan, süper kedilere birbirinden şirin figür oyuncak hayvan çeşitleri, bebeğinin renkli hayal dünyasında yerini alıyor. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğinin favori figür oyuncaklarını birkaç tıkla ve bütçeni yormadan buradan satın alman mümkün. Lolons, kaliteli ve hesaplı bebek figür oyuncaklarıyla burada seni bekliyor.

Bebek Figür Oyuncaklar ve Fiyatları

Bebeğinin ekranlarda gördüğü sevimli karakterler Lolons’taki bebek figürleri ile evine geliyor. Örneğin burada bulabileceğin Giochi figür oyuncakları bebeğin için düşünebileceğin ürünlerden. Farklı modelleri ve özellikleriyle bebeğinin hayal dünyasının genişlemesine katkıda bulunan bu ürünler, sayfamızdaki faydalı eğitici oyuncaklardan. Giochi figür oyuncaklar, birden fazla dil seçeneğine de sahip. Bunun dışında Lolons’ta en popüler Marvel karakterlerini de bulman mümkün. Birbirinden sevimli ve havalı Marvel figür oyuncakları ile bebeğini mutlu ederken onun sağlıklı gelişimine de katkıda bulunabilirsin. Birinci sınıf ve ekonomik figür oyuncak satın almak istersen, sayfamızdaki ürünlere göz atarak işe başlayabilirsin.

Bu Figür Oyuncaklarla Bebekler Mutlu

Pek çok yönüyle bebeğini mutlu eden bu figür oyuncaklar, bebek sağlığına uygun yapıdaki malzemeleri ve şirin tasarımlarıyla ebeveynlerin bile dikkatini çekiyor. My Little Pony figürleri, prensesler ya da kraliçeler, sayfamızda bulabileceğin popüler Hasbro figür oyuncaklardan birkaçı. Bebeğin bu ürünlerle oynarken figürlere görevler veriyor. Bu esnada iletişim kurma becerisine ek olarak neden sonuç ilişkisini de geliştiren bebekler, eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarıyor. Aynı zamanda harika bir hediye alternatifi de olan bu figür oyuncaklarla, kendi bebeğin dışında başka bebekleri de mutlu etmen mümkün. Doğum günü gibi özel etkinliklerde bebeklere verebileceğin bu ürünleri Lolons’tan uygun fiyata satın alabilirsin.

Figür Oyuncaklar ve Faydaları

Figür oyuncaklar, bebeklerin oyun saatlerine eğlence katarak onların sevimli oyun arkadaşları oluyor. Küçük figür oyuncaklarla oynarken farklı senaryolar üreten bebeğin, hayal gücünü artırıyor. Diğer yandan sağlıklı iletişim kurmanın da temellerini atan bu oyuncaklar sosyal becerileri de sağlamlaştırmak için ideal. Bebek figür oyuncaklar aynı zamanda bebeğinin neye ilgisi olduğunu anlayabilmende sana yardımcı olabilir. Değişik ses efektleri bulunan bazı sesli ve ışıklı çeşitleriyle bu oyuncakları bebeğinin yaşına uygun olarak seçmende fayda var. Çok küçük parçalara sahip olan figür oyuncak setlerini bebeğine belli bir yaştan sonra vermen gerekiyor. Bir büyük gözetiminde oynanması gereken bu küçük parçalı oyuncaklar 2 yaştan itibaren bebeklere verilebilir. Bu eğlenceli ve aynı zamanda eğitici figür oyuncaklarına ek olarak Bebek Kutu Oyunları kategorimizdeki ürünlerle de bebeğinin zihinsel gelişimine katkıda bulunabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bebeğimin figür oyuncaklarını neye göre seçmeliyim?

Bebeğinin figür oyuncaklarını, onun yaş aralığına ve ürünün kalitesine göre seçmende fayda var.

  • 2 yaşındaki bebeğine nasıl figür oyuncaklar satın alabilirim?

2 yaşındaki oğlun için bilindik yerli ve yabancı markaların ürünlerini satın alabilirsin.

  • Bebeğimin figür oyuncakları için hangi markaları tercih edebilirim?

Bebeğinin figür oyuncaklarını bebek sağlığına dost malzemeler kullanarak üretim yapan bilindik ve kaliteli markalardan rahatlıkla alabilirsin. Hasbro veya Giochi gibi markalar bu anlamda bebeğin için ideal.