Bilim Seti

Çocuklarda analitik düşünme becerisine katkı sağlayan çeşit çeşit bilim seti için sayfamızdaki modellerine göz atabilirsin. Robot setlerinden motor deney paketlerine, parfüm yapımından mikroskoplara birbirinden ilgi çekici ürünlerle çocuğunun gelişimini izlemen mümkün. Bilim seti oyuncakları yerli ve yabancı markaların her cebe uygun fiyat etiketleriyle anne babaların beğenisine sunuluyor. Sen de çocuğun için buradaki çeşitlerden dilediğini anında satın alabilirsin. Tek yapman gereken kategorimizden uygun olan ürünleri bulup sepetine eklemek. Alışverişini tamamladığında, satın aldığın bilim setleri hızlıca adresine geliyor. Lolons, tüm kaliteli ve hesaplı çeşitlerle burada seni bekliyor.

Bilim Seti Çeşitleri ve Fiyatları

Çocukların ilgi alanlarına göre seçilecek sayısız bilim oyun seti, onları hem heyecan verici bir yolculuğa çıkarıyor hem de zihinsel gelişimlerine katkı sunuyor. Bu setlerle çocuğun kendi bilim laboratuvarını oluşturabilir. Yapılacak deneylerle ilgili tüm malzemelerin paketlerin içinde sunulduğu bu oyuncaklar ebeveynlerin de favorilerinden. Çocuğuna oyun yoluyla verebileceğin becerilerin yanı sıra, bu setlerle çocuğunun oyun saatlerini daha kaliteli hale getirmen mümkün. Bu eğlenceli bilim seti çeşitleri ister ailecek ister tek başına uygulanabilen çeşitlerden meydana geliyor. Örneğin çocuğunun yeni pek çok maddeyi tanımasına olanak veren kimya setleri aile katılımıyla daha keyifli olabilirken, dinozor arkeolojik kazı setleri onun tek başına keşfetmesi gereken modellerden. Her türlü bilim seti burada. Vakit kaybetmeden üye ol, alışverişe başla!

Çocuğuna Uygun Bilim Setleri Lolons'ta

Kız ve erkek çocukların yararlanabileceği oyuncak setleri arasında yer alan popüler bilim seti çeşitlerini ister kendi çocuğun ister sevdiklerin için tercih edebilirsin. Harika ve eğitici bir hediye alternatifi olan bu oyuncaklar Lolons'ta uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece, almayı düşündüğün bilim setlerine kendini ve bütçeni yormadan sahip olman mümkün. Lolons'la online alışveriş işte bu kadar kolay! Çocuğun bazen bir yumurtanın büyüme yolculuğuna tanıklık edecek bazen de her gün karşılaştığı bir aletin nasıl çalıştığını keşfedecek. İçinde yaşanılan evrenin parçalarını öğretip gezegenlere hayran bırakan bilim setlerinden en kolay yoldan robot yapımına imkân tanıyan ürünlere sayısız model, çok ekonomik bilim seti fiyatlarıyla sayfamız üzerinde anne babalara sunuluyor. Aklındaki bilim seti çeşidini çocuğun için hemen şimdi satın alabilirsin. Ayrıca minik illüzyonistler için hazırlanan sihir oyun setleri için de Sihirbazlık Seti kategorimize göz atmayı unutma!

Bilim Setleri ile Çocuğunun Gelişimine Katkı Sağla!

Çılgın bilim deney seti modelleriyle çocuğunla kaliteli zaman geçirmen mümkün. Örneğin ona alacağın bir parfüm laboratuvarı, çocuğunla birlikte muhteşem kokuların nasıl yapıldığını öğrenmen için harika bir fırsat! Bu setler, çocukları yaratıcılığa teşvik eden esanslar ve malzemelerle dolu. Paket içerisinde yer alan zengin kullanım kılavuzu aynı zamanda çok sayıda etkinlik de içeriyor. Bu etkinlikleri çocuğunla dilediğin zaman yaparak eğlenceyle eğitimi birleştirmen mümkün. Lolons, çocukları için en iyisini isteyen anne babalar için her cebe uygun bilim setlerini bu sayfada bir araya getiriyor. Doğru yaş aralığındaki çeşitlerden seçimler yaparak çocuğuna en güzel hediyeyi verebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bilim setleri hangi yaş aralığındaki çocuklar için uygundur?

Bilim setleri çoğunlukla 5 yaş ve üzeri çocuklar için üretiliyor.

Bilim seti fiyatları neye göre değişiyor?

Bilim seti fiyatları ürünün markasına, içinde yer alan malzemelere ve ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kızım için aldığın deney setini nasıl yapabiliriz?

Deney setleri, paket içerisinde yer alan kullanım kılavuzu takip edilerek uygulanabilir.

Mikroskop bilim seti ile neler yapılabilir?

Mikroskop bilim seti ile meyve, sebze, kağıt parçası, kan hücresi, çimen, yaprak, toprak, saç, tuz, iplik, doğada bulunan bir nesne ya da akla gelebilecek her türlü canlı ya da cansız varlık incelenebilir.