Bebek Sesli Kitap

Çoğunlukla 0-12 aylık bebekler için üretilen bebek sesli kitap çeşitlerini buradan kolayca satın alabilirsin. Bebeğine renkleri, sayıları, hayvan isimlerini ya da nesneleri öğretmenin en güzel şekli olan bebek sesli kitaplar pek çok anne tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Sayfaları çevirdikçe farklı bilgilerin yer aldığı bu kitaplarda neredeyse hiç yazı yok. Tuşlara kayıtlı seslerden meydana gelen sesli kitap bebeklerin işitme duyusuna hitap ediyor. Onlara kitap okumayı sevdirmek için harika bir alternatif olan bu ürünlerden dilediğine hemen şimdi sahip olabilirsin. Lolons, bir araya getirdiği tüm bebek sesli kitap çeşitleriyle burada seni bekliyor.

Çeşit Çeşit Bebek Sesli Kitapları Lolons'ta

Dayanıklı yapısı ve eğlenceli içeriğiyle sesli bebek kitapları bebeğinin en sevdiği oyuncaklarından olmaya aday. Bebeğin, yaklaşık 6 aya kadar senin yardımınla, 6. aydan sonra kendi başına çalıştırabileceği bu kitapları elinden bırakmak istemeyecek. Renkleri, sayıları, harfleri, şekilleri, temel kavramları ya da yabancı dilleri şarkılarla hafızalara kazıyan bu kitaplara sayfamız üzerinden rahatlıkla ulaşmak mümkün. Tek yapman gereken burada gördüğün çeşitlerden bebeğinin yaşına uygun olanları bulup sepetine eklemek. Lolons'un hesaplı fiyatlarıyla siparişini oluşturduğunda satın aldığın sesli bebek kitapları hızlıca adresine geliyor. Lolons'la online alışveriş işte bu kadar kolay! Sen de bebek için sesli kitap satın almak istiyor ama aradığını bulamıyorsan, kategorimizdeki çeşitlere bakarak işe başlayabilirsin. Ayrıca bebeğinin ileriki aylarda eğlenerek vakit geçireceği çıkartma kitapları için de Bebek Çıkartma Kitabı sayfamıza göz atmayı unutma!

Uyku Öncesi Oyuncağı: Bebek Sesli Kitaplar

Bebek sesli kitapları bebeğine gün içinde okuyabileceğin gibi gece uyku öncesi de kullanabilirsin. Sakinleştirici şarkıların yer aldığı bu kitaplardan bebekleri uykuya göndermek için pekâlâ faydalanılabilir. Bebeğini beşiğine yatırdıktan sonra sesli kitabın sayfalarını çevirerek ona şarkıları dinletebilirsin. Bu aşamada onun hangi şarkıda hangi tepkiyi verdiğini ölçmen önemli. Bebeğinin belli kısımlarda sakinleşip uykuya dalacağını hissedeceksin. Böylece bebek sesli kitapları kullanarak onu neredeyse yardımsız biçimde uyutmayı başarabilirsin. Diğer yandan bu kitaplarla bebeklere öğretmek istenilen yabancı dilin temelleri de atılabilir. Örneğin İngilizce sesli bebek kitapları tercih ederek bebeğine İngilizce öğretmen mümkün. Tekrarla öğrenen bebekler, haftada birkaç gün belli sürelerde bu sesli kitaplardan yararlanarak pek çok bilgiyi edinebilir. Aklındaki bebek sesli kitabı burada bul, avantajlı fiyatlarla satın al, siparişin adresine gelsin.

Sesli Kitaplar ile Gelişen Bebekler

İdeal boyutları sayesinde kolaylıkla taşınabilen bebek sesli kitapları bebek bakım çantasına yerleştirerek bebeğinle gittiğin her yere rahatlıkla götürebilirsin. İster açık havada vakit geçirirken ister arkadaşını ziyarete gittiğinde bebeğine verebileceğin bu kitaplarla bebeğin keyifli vakitler geçirecek. Ayrıca bebek sesli kitaplar sevdiklerin için harika bir hediye alternatifi olarak da düşünülebilir. Özel günlerde ister kendi bebeğine ister sevdiklerine armağan edebileceğin bu kitapları, Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde ücretsiz kargo avantajıyla satın alman mümkün. Dolayısıyla bebekleri mutlu etmek için düşündüğün bu ürünlere kendini ve bütçeni yormadan zahmetsizce sahip olabilirsin. Bebekler için sesli masal kitapları burada. Vakit kaybetmeden üye ol, alışverişe başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek sesli kitap nedir?

Bebek sesli kitap, 0-12 aylık bebekler için tasarlanan ve içerisinde belli bir kavramı veya bilgiyi aktarmak üzere seslerin kayıtlı olduğu bebek kitapları arasında yer alıyor.

Bebek sesli kitapları bebeğim için hangi yaştan itibaren alabilirim?

Bebek sesli kitaplarını bebeğin doğduğu andan itibaren kullanabilirsin.

Bebek sesli kitap fiyatları neye göre değişiyor?

Bebek sesli kitap fiyatları ürünün markasına, ebadına ve özelliklerine göre değişiyor.

Bebek sesli kitaplar bebeğime ne öğretiyor?

Bebek sesli kitaplar içeriğine göre bebeklere renkleri, harfleri, şekilleri veya belli kavramları öğretmek üzere tasarlanıyor.