%43
349,90 TL 199,90 TL
Ücretsiz Kargo
%46
349,90 TL 189,90 TL
Ücretsiz Kargo
%30
399,90 TL 279,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Oyun Hamuru

Bebeklerin yaratıcılığını büyük ölçüde geliştiren bebek oyun hamuru çeşitleri burada farklı markaların etiketiyle satışa sunuluyor. Kırmızısından mavisine sarısından yeşiline rengarenk bu ürünleri tekli ya da çoklu paketlerde satın alabilirsin. Oyun hamurları, bebek sağlığına uygun kaliteli hammaddeler kullanılarak üretiliyor. Yumuşak yapısı ve kolay şekil alabilmesiyle bebeğinin el ve parmak kas gelişimini de geliştiren bu ürünleri bebeğin için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin. Üstelik Lolons’ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğinin çok seveceği eğitici oyun hamurlarını kendini ve bütçeni yormadan buradan satın alman mümkün.

Bebeğin için Çeşit Çeşit Oyun Hamurları Lolons’ta

Bebeğini yepyeni şekiller yapmaya teşvik eden oyun hamurları, setler halinde Lolons’ta görülebilir. Güvenilir bebek ve çocuk oyuncak markası Fisher Price oyun hamuru setleri ile bebeğinin ince motor becerileri üst seviyelere çıkabilir. 4’lü, 5’lü veya daha fazla parçalı oyun hamurları ile bebeğin hayal gücünün sınırlarını aşıyor. Oyun hamuru dendiğinde akla gelen ilk marka olan Play Doh da burada! Sayfamızdaki yumuşacık ve renk renk oyun hamurlarıyla Play Doh oyun hamuru çeşitleri annelerden tam puan alıyor. Bu ürünlere istediği şekli vererek özgür çalışmalar yapan bebeğin, yaratıcı düşünce becerisini ilerletiyor. Birbirinden popüler markaların bebek oyun hamuru setine sayfamızdaki uygun fiyat avantajıyla hemen şimdi sahip olabilirsin.

Bebeğine Oyun Hamuru Seçerken Dikkat Etmen Gerekenler

Bebeğin için eğitici oyuncaklar arasında yer alan oyun hamurlarını satın alırken dikkat etmen gereken birkaç konu bulunuyor. Hamurların üretimi sırasında kullanılan malzemelerin kalitesi ve bebek sağlığına dost olması, bu ürünleri alırken öncelikli kriterin olmalı. Bebeğin için, yoğun kimyasallarla üretilen bebek hamur oyunu çeşitleri yerine daha doğal hammaddelerden yapılanları tercih etmende fayda var. Bebeğine, yaşına uygun oyun hamurlarını vermeyi de unutma! Bununla birlikte 1,5 yaşından itibaren bebeğine sunabileceğin bu ürünleri, bir büyük gözetiminde bebeğine vermende fayda var.

4’lü veya 5’li Bebek Oyun Hamurları ile Yaratıcılığını Göster

Burada bulacağın 4’lü ve 5’li oyun hamurları, bilinen markaların etiketiyle bebeğin için burada satışa sunuluyor. Örneğin Hot Wheels oyun hamuru çeşitlerini farklı büyüklüklerde Lolons’ta bulabilir ve bebeğine rahatlıkla verebilirsin. Markanın 4’lü oyun hamuru seti içindeki renklerle bebeğin istediği şekilleri yapmakta özgür. Minik salyangozlar, yapraklar, çiçekler, kalpler, kareler, daireler… Bunun gibi sayısız şekil, bebeğine buradan alacağın oyun hamurlarıyla kolayca yapılabilir. Bazı ürünlerde yer alan minik kalıplarla oyunun eğlence seviyesi artırılabilir. Diğer yandan burada bebeğin için satın alabileceğin çeşit çeşit oyun hamuru 5’li renk alternatifleriyle de bulunabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

  • 2 yaşındaki bebeğim için nasıl bir oyun hamuru satın alabilirim?

2 yaşındaki bebeğin için, içeriğinde ağır kimyasalların kullanılmadığı, kaliteli ve doğru yaş aralığına uygun ürünleri satın alabilirsin.

  • Bebekler ne zaman oyun hamuru oynayabilir?

Bebekler 1,5-2 yaşından itibaren oyun hamuru ile oynayabilir.

  • 2 yaşındaki kızımla oyun hamurundan neler yapabiliriz?

2 yaşındaki kızınla oyun hamurundan balık, salyangoz, araba, ev gibi basit şekiller yapabilirsin.

  • Bebek oyun hamuru alırken hangi markaları tercih etmeliyim?

Bebek oyun hamuru alırken, piyasada adını duyurmuş bilindik yerli ve yabancı markaları tercih etmende fayda var. Play Doh, Hot Wheels, Fisher Price etiketli oyun hamurları bebeğin için ideal.