%34
109,90 TL 72,90 TL
Ücretsiz Kargo
%34
89,90 TL 58,90 TL
Ücretsiz Kargo
%34
109,90 TL 72,90 TL
Ücretsiz Kargo
%36
139,90 TL 89,90 TL
Ücretsiz Kargo
Outlet Ürünü

Bultak Oyuncaklar

Bebek oyuncakları içinde bulabileceğin bultak oyuncaklar, bebeklerin hayal gücünü geliştirmek için annelerin en çok tercih ettiği çeşitler arasında yer alıyor. Farklı şekilleri ve capcanlı renkleriyle bebeklerin ilgisini çekmeyi başaran bu oyuncaklar sağlığa uygun kriterlerle üretilerek satışa sunuluyor. Bultak oyuncak çeşitleriyle temelinde hareket olan becerileri öğrenme süreci olarak bilinen psiko-motor gelişimi ideal biçimde destekleyebilirsin. Böylece bebeğin ömür boyu sürecek öğrenme döngüsünde bir adım önde. Lolons, farklı markaların kaliteli ve her cebe uygun bultak oyuncaklarını bu sayfada anneler için bir araya getiriyor. Sen de bebeğin için sayfamızdaki modellerden seçimini yapabilir, bu oyuncakları ona gönül rahatlığıyla verebilirsin.

Bultak Oyuncak Fiyatları ve Modelleri

Genellikle 12. ayını doldurmuş bebekler için üretilen bultak oyuncakları, birkaç geometrik şekilli parçadan ve bir adet alt tabandan oluşuyor. Üçgen, kare, daire veya dikdörtgen gibi her bir şeklin hangi deliğe nasıl sığacağını keşfeden bebekler böylece neden sonuç bağlamını da öğrenmeye başlıyor. Bebeklerin düşünme yetisini zorlayan ve onlara nesne devamlılığı kazandıran bu oyuncaklarla bebeğin eğlenirken öğreniyor. Bu oyuncaklar pek çok farklı formda olabilir. Örneğin rengarenk bultak küp oyuncaklar hem tasarımı hem çok parçalı olması bakımından annelerin ve tabi ki bebeklerin favorilerinden. Bunun yanı sıra mıknatıslı bultak oyuncak modelleri de var. Ahşap ya da plastik bir taban üzerine şekilleri yerleştirme oyunu olan bu modeller de diğer çeşitler gibi bebekler için oldukça faydalı.

Bultak Oyuncaklar ile Büyüyen Bebekler

Her biri belli standartlarda üretilen çeşit çeşit bultak oyuncak ahşap ve plastik modelleriyle bu sayfada incelenebilir. Ayrıca bu oyuncakların bazıları üç boyutlu geometrik şekillere sahipken diğerleri puzzle biçiminde olabiliyor. Kendine özgü formları olan bu puzzle modeller de bebeklerde problem çözme becerisini geliştirmek adına evde mutlaka bulunması gereken oyuncaklardan. Bu bultak oyuncaklardan dilediğin çeşitleri bu sayfa üzerinde yakından inceleyebilir ve anında satın alabilirsin. Tek yapman gereken aradığın eğitici bultak oyuncağı bulup sepetine atmak. Alışverişini tamamladığında siparişin hızlıca adresine geliyor. Bebek bultak oyuncaklar çok avantajlı fiyatlarıyla burada seni bekliyor.

Bultak Oyuncak Alışverişi

Bebeğin için bultak oyuncak satın alırken öncelikle ürünlerin güvenliğinden emin olmalısın. Belli standartlarda ve hijyen kriterlerine uygun olarak üretilmiş modeller bebeğin için ideal. Daha sonra dikkat etmen gereken husus doğru yaş aralığı. Bebekler farklı yaş aralıklarında farklı beceriler kazanıyor. Sen de seçeceğin bu bultak oyuncakla bebeğinin becerilerini pekiştirmeyi amaçlayarak onun gelişimine katkıda bulunabilirsin. Göz önünde bulundurman gereken bir diğer konu da bebeğinin ilgi alanı. Bebeğin evde en çok neyle oynamayı seviyorsa ona uygun modellere yönelerek bebeğinin merakını cezbedebilirsin. Örneğin oğlun arabaları seviyorsa bultak araba oyuncaklar tam ona göre! Lolons, kaliteli modelleri ve hesaplı bultak oyuncak fiyatlarıyla burada. Vakit kaybetmeden üye ol ve alışverişe başla!

Sıkça Sorulan Sorular

2 yaşındaki bebeğim için nasıl bir bultak oyuncak almalıyım?

2 yaşındaki bebeğin için belli güvenlik ve hijyen kriterlerine uygun biçimde üretilmiş kaliteli bultak oyuncakları tercih edebilirsin.

Bultak oyuncak nedir?

Bultak oyuncak, belli şekiller ve bu şekillere uygun deliklerden oluşan ve puzzle mantığıyla çalışan bir eğitici oyuncak türü olarak tanımlanabilir.

Bultak oyuncaklar bebeğim için neden faydalı?

Bultak oyuncaklar, bebeklere sebep sonuç yeteneği kazandırması ve psiko-motor gelişimine katkıda bulunması bakımından oldukça faydalı.

Bebeğim için ahşap bultak oyuncak mı, plastik bultak oyuncak mı tercih etmeliyim?

Bebeğin için sağlığa uygun malzemeler ve yöntemler kullanılarak üretilmiş herhangi bir bultak oyuncak çeşidini alabilirsin.