%33
239,90 TL 159,90 TL
Ücretsiz Kargo

Uyku Arkadaşı

Bebeklerin uyurken kendini güvende hissedeceği bir uyku arkadaşıyla uyuması güzel olabilir. Lolons'ta pek çok farklı modelde uyku arkadaşı bulmak mümkün. Her biri bebek sağlığına uygun olarak üretilen bu ürünlere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsin. Tek yapman gereken bebeğinin ihtiyacına uygun modelleri bulup sepetine atmak. Siparişini oluşturup alışverişini tamamladığında ürün adresine geliyor. Farklı renk seçeneğiyle çeşit çeşit uyku arkadaşı kuzucuk, ayıcık ya da kedicik bebeğinle uyumak üzere burada bekliyor. Hadi vakit kaybetmeden üye ol, Lolons'un uygun uyku arkadaşı fiyatlarından yararlanarak bebeğinin ihtiyacını karşıla!

Bebeğinin Uyku Arkadaşı Lolons'ta

Güvenilir markaların kaliteli uyku arkadaşı modelleri Lolons'la birkaç yık uzağında. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece ihtiyaç duyulan uyku arkadaşın çeşitlerine mağaza mağaza gezip bütçeni yormadan zahmetsizce sahip olmak mümkün. Örneğin annelerin favorilerinden olan Bebekevi uyku arkadaşı modelleri Lolons'ta bulabileceğin en güzel seçeneklerden. Bebeklere desteksiz yatmayı öğreten bu ürün onun için hem bir oyuncak hem bir arkadaş oluyor. Kaliteli kumaşlardan üretilen Bebekevi bez uyku arkadaşı çeşitleri farklı renklerde annelerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca bebeğinin rahatça uykuya dalmasında büyük etkisi olan dönence çeşitleri için de Dönence sayfamıza göz atmayı unutma! Bebeğin için aradığın uyku arkadaşlarını buradan al, siparişin kapına gelsin.

Uyku Arkadaşıyla Mışıl Mışıl Uykular

Bebek oyuncakları içinde annelerin favorileri arasında yer edinen uyku arkadaşı oyuncakları, pek çok farklı modeliyle beğeni topluyor. Bebeklerin anne karnında duyduğu seslere benzer melodilere sahip olan kimi uyku arkadaşı çeşitleri bebeğinin huzurla uykuya dalmasını sağlıyor. Diğer yandan emzikli uyku arkadaşı ise emzik emen bebekler için vazgeçilmez ürünlerden. Emzik sayesinde rahatça uykuya dalan bebekler deliksiz bir uykunun tadını çıkarıyor. Renk renk uyku arkadaşı tavşanlar, kediler ya da filler bebeğine konfor sunmak için buradaki yerini alıyor. Lolons, bir araya getirdiği hesaplı ve kaliteli uyku arkadaşları ile annelerden tam puan alıyor. Aklındaki modeli buradan bul, avantajlarla satın al, alışverişinden kazançlı çık!

Hem Oyuncak Hem Arkadaş: Uyku Arkadaşı

Uyku arkadaşı satın alırken bebeğinin ne şekilde daha kolay uykuya daldığını bilmen önemli. Bazı bebekler müzikle uyurken bazıları bir nesneye dokunarak uyumayı tercih edebilir. Bunları düşünerek buradan seçeceğin uyku arkadaşıyla bebeğine yardımcı olman mümkün. Örneğin yumuşacık bir uyku arkadaşı kuzucuk bebeğin için harika bir alternatif olabilir. Ninnili uyku arkadaşı modelleriyse içindeki çeşitli melodiler sayesinde bebeklerin kolayca uykuya dalmasını sağlamak üzere tasarlanıyor. Kısacası pek çok farklı tasarımdaki uyku arkadaşı müzikli ya da müziksiz modelleriyle sayfamız üzerinden incelenebilir. Lolons, her bebeğe hitap edecek sayısız uyku arkadaşı ürünleriyle burada satışta. Hemen alışverişe başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Yenidoğan bebeğim için nasıl bir uyku arkadaşı satın alabilirim?

Yenidoğan bebeğin için anne karnındaki sesleri taklit eden bir uyku arkadaşı ayıcık satın alabilirsin.

Bebeğimin bez uyku arkadaşını nasıl yıkamalıyım?

Bez uyku arkadaşı çeşitleri, bebek deterjanı kullanılarak çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Müzikli uyku arkadaşı nasıl kullanılıyor?

Kullanma talimatında belirtildiği gibi ürünü bebeğinin karyolasında güvenli bir yere yerleştirip çalıştırman yeterli.