%38
399,90 TL 249,90 TL
Ücretsiz Kargo
%39
89,90 TL 54,90 TL
%39
89,90 TL 54,90 TL
%39
89,90 TL 54,90 TL
%39
189,90 TL 114,90 TL
Ücretsiz Kargo
%35
259,90 TL 169,90 TL
Ücretsiz Kargo
%35
259,90 TL 169,90 TL
Ücretsiz Kargo
%35
259,90 TL 169,90 TL
Ücretsiz Kargo
%35
259,90 TL 169,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Oyun Halısı

Bebek oyun halısı çeşitleri bebeğinin her dönemde gelişen becerileri düşünülerek geliştiriliyor. Bu ürünler, bir adet yumuşak mat ve üzerinde yer alan elastik barlardan oluşuyor. Çeşit çeşit oyuncakların asılı olduğu bu barlar sayesinde bebeğin uzanma ve dokunma gibi becerileri öğreniyor. Farklı ihtiyaçlara cevap veren bu ürünlerle bebeğinin sağlıklı gelişimine katkıda bulunman mümkün. Burada bulabileceğin çeşit çeşit oyun halısı bebeklerin ilgisini çekecek şirin tasarımlara sahip. Sevimli hayvan figürleri, sayılar, harfler ya da çiçeklerle kaplı çeşitlerden bebeğinin yaşına uygun olanları buradan bularak avantajlı bebek oyun halısı fiyatlarıyla hemen satın alabilirsin.

Bebekler için Oyun Halıları ve Fiyatları

Kare, dikdörtgen ya da daire formunda çeşitleri bulunan bebek oyun halıları, pek çok değişik özelliğe sahip. Bazı modellerde bulunan file kenarlar sayesinde ürün, istendiği zaman bir top havuzuna çevrilebiliyor. Çok amaçlı bu oyun halılarıyla bebeğinin güvenle eğlenmesini sağlayabilirsin. Örneğin bu sayfada bulabileceğin Clementoni oyun halısı çeşitleri bu anlamda bebeğin için ideal. Bu renkli oyun halısı ile bebeğin eğlenirken öğreniyor. Pek çok farklı figüre ve oyuncağa sahip olan Clementoni oyun halıları, Lolons’la bir tık uzağında. Bunun yanı sıra pek çok farklı markanın da kaliteli ürünlerini buradan satın alman mümkün. Bebeğinin sağlıklı gelişimi için üretilen sayılı, harfli, hayvan figürlü ya da trafikli oyun halısı çeşitleri Lolons’ta. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Her Yaşa Uygun Bebek Oyun Halıları Lolons’ta

Sahip olduğu fonksiyonlarıyla bebeğine oldukça faydalı olabilecek oyun halısı çeşitleri, her ayda bebeğinin farklı bir yönünü keşfetmesine yardımcı oluyor. Gününün çoğunu yatarak geçiren 3-6 aylık bebekler için ideal olan barlı oyun halılarını burada inceleyebilirsin. Ürüne asabileceğin çıngıraklı, hışırtılı ya da aynalı oyun halısı oyuncakları ise bebeğinin dikkatini toplaması için birebir. 6-12 aylık olduğunda kolayca oturabilir hale gelen bebeğin, oyun matını bir oyun havuzu gibi kullanabilir. Bu ürünün kenar filelerini kaldırarak bebeğinin matın dışına çıkmasını pekâlâ engelleyebilirsin. 1-2 yaş aralığında ise oyun halısı üzerindeki oyuncaklarla, üründen bağımsız oyunlar kurabilen bebeğin, ürünün hakkının fazlasıyla verebilir. Bu yaş aralığındaki bebekler için geliştirilen bebek aktivite masaları da Lolons’ta bulabileceğin faydalı oyuncaklar arasında.

Müzikli Oyun Halısı ve Jimnastik Merkezi Özellikleri

Burada görebileceğin çeşit çeşit bebek oyun halısı müzikli seçenekleriyle annelerden tam puan alıyor. Yerli ve yabancı pek çok markanın kaliteli ürünlerine yer veren Lolons’ta dilediğin oyun halısı çeşidini bebeğin için zahmetsizce satın alabilirsin. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Dolayısıyla evinden çıkmadan gerek kalmadan bebeğinin oyun matını kendini ve bütçeni yormadan bu sayfadan satın alman mümkün. Işıklı piyana tuşları, oyuncaklı barı ve farklı müzik ayarlarıyla Fisher Price oyun halısı, annelerin favorilerinden. Piyanolu bebek oyun halısı çeşitlerinden olan Fisher Price oyun matını, istediğin zaman istediğin yere taşıyarak bebeğine eğlenceli vakitler sunman mümkün. Bebeğinin zihinsel gelişimine katkı sağlayacak diğer oyuncaklar için Eğitici Oyuncaklar sayfamıza da göz atabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1,5 aylık bebeğim için nasıl bir oyun matı seçebilirim?

1,5 aylık bebeğin için oyuncak barlı 2 aylık bebek oyun halısı çeşitlerinden seçim yapabilirsin.

  • Bebeğime oyun halısı alırken neye dikkat etmeliyim?

Bebeğine oyun halısı alırken onun yaşına uygun ve kaliteli bir ürün olmasına dikkat etmen gerekiyor.

  • Bebek oyun halısı kaçıncı aydan itibaren kullanılır?

Bebek oyun halıları, 3. aydan itibaren bebeklerde kullanılabilir.