Bebek Müzik Aletleri, Oyuncaklar

Müzik hem yetişkinlerin hem bebeklerin hayatında olumlu bir etkiye sahip. Doğduğu andan itibaren ona söyleyeceğin şarkılar ya da dinleteceğin müziklerle onun sağlıklı gelişimine katkıda bulunabilirsin. Onun büyüme hızını da destekleyen kaliteli ve hesaplı bebek müzik aletleri burada yerini alıyor. Birbirinden eğlenceli dans eden hayvanları, renk renk ksilofonları, piyanoları ya da gitarları Lolons’ta hızlıca bulabilir ve kolayca satın alabilirsin.  Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de ödemiyorsun. Böylece bebeğin için almak istediğin bebek müzik oyuncaklarına kendini ve bütçeni yormadan zahmetsizce sahip olabilirsin.

Bebeklere Uygun Müzik Aletleri Lolons’ta

Lolons’ta bebeğin için pek çok farklı müzik aleti bulman mümkün. Bebeklerin zihinsel gelişimi için ürünler geliştiren markaların birbirinden kaliteli oyuncaklarıyla sen de bebeğin için doğru tercihler yapabilirsin. Örneğin dünyaca ünlü oyuncak markası Fisher Price’ın bebek müzik aleti çeşitleri, bebeğin için ideal. Bebekleri eğlendirirken onlara şarkıları, sayıları ya da harfleri öğreten bu ürünleri bebeğinle gittiğin her yere götürmen mümkün. Clementoni hayvan figürlü müzik aletleri de pek çok farklı sesi çıkararak bebeğinin ritim duygusunu ve hayal gücünü geliştirmeye yardımcı oluyor. Diğer yandan yine Lolons’ta bulabileceğin ahşap bebek müzik aletleri de bebeğin için tercih edebileceğin faydalı oyuncaklardan.

Bebek Müzik Oyuncakları Çeşitleri

Bebekler müzikli oyuncaklardan duydukları ritme göre hareket etmeyi sever. Oturmaya yeni başlayan bebeğin, müzik sesi duyduğunda ellerini kollarını hareket ettirebilir. 10-12 aylar arasında yardımsız ayakta durmayı öğrenen bebeğinse duyduğu müzikle aşağı yukarı hareketler yapabilir. Dolayısıyla müzikli oyuncaklar, onun kaslarının ve motor becerilerinin gelişimine büyük ölçüde katkıda bulunuyor. Örneğin onun için satın alacağın bebek müzik aletleri setindeki ritimler bebeğinin farklı seslere tepki vermesini ve böylece beyin gelişimini hızlandırır. Aynı zamanda dil becerisini de destekleyen bu ürünlerle bebeğine pek çok konuda yardımcı olabilirsin. Bebeğin için oldukça faydalı olan sesli kitaplara da göz atmak istersen Bebekler için Sesli Kitaplar sayfamıza bakabilirsin.

Bu Müzikli Oyuncaklarla İyi Uykular!

Bebekler için sakinleştirici etkisi olan seslerin bir arada bulunduğu bebek uyku müzik aletleri ile bebeğinin her yerde kolayca uyumasına yardımcı olabilirsin. Farklı markaların kullanışlı ürünlerini burada birkaç tıkla bulman mümkün. Örneğin Fisher Price müzikli bebek oyuncakları, bebeğin için satın alabileceğin yararlı ürünlerden. Halka aparatı sayesinde bebek arabasına da asabileceğin bu üründeki seslerle bebeğin kolayca uykuya dalabilir. Belli bir süre kesintisiz müzik çalan Fisher Price müzikli uyku arkadaşı oyuncağını, bebeğinin uyuyacağı herhangi bir yere rahatlıkla koyabilirsin. Bebeğinin çok seveceği müzikli oyuncakları burada bul, avantajlı fiyatlarla satın al, siparişin ayağına gelsin.

Sıkça Sorulan Sorular

  • 12 aylık bebeğim için nasıl müzik aletleri alabilirim?

12 aylık bebeğin için sesli ve müzikli kumanda, eğitici bebek piyanosu, sesli direksiyon gibi 1 yaş bebek müzik aletlerinden seçim yapabilirsin.

  • Bebeğimin yumuşak müzikli oyuncağını nasıl temizleyebilirim?

Bebeğinin müzikli pelüş oyuncağını temiz bir bez, su ve organik sabun kullanarak elinde yıkayabilirsin. Bu tür ürünler pille çalıştığı için çamaşır makinesinde yıkamaya uygun olmayabilir.

  • Bebeğime yemek yedirirken nasıl oyuncaklar verebilirim?

Bebeğine yemek yedirirken, onun vakumlu mama sandalyesi oyuncaklarıyla oynamasına izin verebilirsin.