Dönence

Bebek beşiklerine takılarak bebekleri sakinleştirmek ve onların dikkatini tek bir noktada toplamak için kullanılan dönence oyuncaklar çeşit çeşit modelleriyle burada yerini alıyor. Bebeklerin nispeten hareketsiz olduğu 0-6 aylık dönemde beşiklerine asılan bu oyuncaklar bebeklerin uyumasına yardımcı olmakla kalmıyor, görsel algılarının da kuvvetlenmesini destekliyor. Dönenceler, müzikli veya ışıklı olan çeşitlerinin yanı sıra oyuncaklı da olabiliyor. Üzerinde yer alan pelüş oyuncaklar bebeklerin dokunma duyusunu geliştirmek için birebir. Her türlü beşiğe kolayca takılabilen dönenceleri bu sayfada uygun fiyatlarla bulabilirsin. Aradığın bebek dönenceleri burada. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Bebekler için Dönence Oyuncakları ve Fiyatları

Bebek dönencesi modelleri, pek çok farklı markanın etiketiyle burada görebileceğin kullanışlı bebek oyuncaklarından. Bebek beşiklerine takılabilen sarkıtlı modellerin yanı sıra tek parçalı bebek dönencelerini de görmek mümkün. Örneğin Lolons'ta yer alan Clementoni dönenceler tekli ya da çok parçalı olarak annelerin beğenisine sunuluyor. Tekli Clementoni dönenceler sevimli hayvan figürleri ve dinlendirici müzikleriyle bebeklerin ilgisini çekerek onların rahat uyumasını sağlıyor. Bu ürünler, arkasında yer alan klips sayesinde beşiklere kolayca takılabilir. Sen de Clemetoni ve diğer markaların ışıklı veya müzikli dönencelerini burada yakından inceleyip zahmetsizce satın alabilirsin.

Müzikli Dönenceler ile İyi Uykular

Küçük bebeklerin kolayca uyumasına yardımcı olmak için özel olarak geliştirilen müzikli ve ışıklı dönenceler annelerin ve bebeklerin hayatını kolaylaştırıyor. Anne karnındaki sesleri taklit eden melodiler, klasik müzik eserleri ve doğa sesleri içeren müzikli modellerle bebekler huzurla uykuya dalıyor. Her biri bebek sağlığına dost ve dayanıklı malzemelerle üretildiği için bebeğinin dönencesini uzun süreler güvenle kullanabilirsin. Ürünün belli bir süre sonra kendiliğinden kapanma özelliği sayesinde geceleri hem sen hem bebeğin deliksiz bir uykunun tadına varabilirsin. Bu ürünlerin aynı zamanda 3, 5 veya 10 dakikalık farklı zaman ayarları da bulunabiliyor. Bu sayede bebeğinin durumuna göre ürünün çalışma süresini ayarlama şansına sahipsin. Bebeğin ağladığında otomatik olarak çalışmaya başlayan müzikli dönence çeşitleriyle bebekler kısa sürede gözlerini kapatarak uykuya dönebilir. Sen de bebeğin için huzurlu uykular diliyorsan, sayısız model arasından ona uygun bir dönenceyi buradan hemen satın alabilirsin.

Dönence Kullanımına İlişkin İpuçları

Bebeğin için bir dönence almak istiyorsan, çok geç kalmamanda fayda var. Zira bebeğinin 5. veya 6. ayında yavaş yavaş uzanma ve kavrama becerisini geliştirmeye başlamasıyla dönenceler onun için riskli oyuncaklar olabiliyor. Dolayısıyla 0-6 aylık dönemde bebeğin için seçeceğin bir dönence oyuncak hem senin hem onun için ideal. Eğer bebek dönencelerini 6. aydan sonra da kullanmak istersen, tek parçalı modellere yönelmende fayda var. Bu şekilde, bebeğin dönencenin üzerinde, çekip koparabilecek bir oyuncak bulamayacaktır. Ayrıca bu ürünleri bebeğinin karyolasına ya da beşiğine takarken, ürünün tutunduğu noktadan mutlaka 15-20 cm uzakta olmalı. Böylece bebeğinin ürüne ulaşması engelleniyor ve gözleri rahatsız olmadan dönen oyuncakları takip etmesi sağlanıyor. Lolons, tüm kaliteli modelleri ve hesaplı dönence fiyatlarıyla burada seni bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğimin dönencesini beşiğine nasıl takmalıyım?

Dönenceyi, kullanım kılavuzunda anlatıldığı gibi, arkasında yer alan klipsini açarak bebeğinin beşiğine takabilirsin.

Bebeğimin dönencesini ne zamandan itibaren kullanabilirim?

Bebek dönencelerini bebeğin doğduğu andan itibaren kullanabilirsin.

Yenidoğan bebeğim için nasıl bir dönence almalıyım?

Yenidoğan bebeğinin gözlerini korumak adına ışıksız dönence oyuncaklarından seçimler yapabilirsin.

Bebeğimin dönencesini hangi ürünlerle temizleyebilirim?

Bebeğinin dönencesini Organik Dezenfektan sayamızdaki doğal içerikli dezenfektanları kullanarak temizlemen mümkün.