Dişlik ve Çıngırak

Bebeğinin diş çıkarma dönemlerinde kullanabileceğin dişlik ve çıngırak burada pek çok farklı markanın sevimli ve kaliteli çeşitleriyle yerini alıyor. Kaşınan diş etlerini rahatlatmak için bebeğine verebileceğin bebek dişlik modelleri bu dönemde annelerin favorilerinden. Bununla beraber hem dişlik hem oyuncak olarak çok amaçlılık özelliği taşıyan çıngıraklar da burada bulabileceğin kullanışlı bebek oyuncaklarından. Bebekleri oynamaya teşvik eden ve onların ince motor becerilerini geliştirmeye destek olan bebek çıngıraklarını sayfamız üzerinde yakından incelemen mümkün. Lolons, kaliteli modelleri ve hesaplı çıngırak fiyatlarıyla burada seni bekliyor.

Bebek Çıngırakları ve Fiyatları

Doğumdan itibaren bebeğin için kullanabileceğin çıngırak çeşitleri, farklı şekillerde işlev göstererek bebekleri eğlendirirken gelişmelerine yardımcı olmak üzere tasarlanıyor. Kimi çeşitler, içinde yer alan minik toplar sayesinde sallandığında ses çıkarırken kimi çıngıraklar farklı melodileriyle bebeğini rahatlatıyor. Diğer yandan bir de çıngıraklı dişlikler var ki onlar bebeklerin diş çıkarma dönemleri için annelerin vazgeçilmezleri arasında. Hem oyuncak hem dişlik olan bu ürünlere Lolons'tan kolayca sahip olmak mümkün. Örneğin bebeklerin bayılarak kullandığı Bondigo çıngıraklar pek çok farklı modeliyle annelerin beğenisini kazanıyor. Birden çok farklı melodiye sahip bu ürünler hem ışıklı hem müzikli olma özelliğini de taşıyor. Bondigo ve daha pek çok yerli ve yabancı markanındişlik ve çıngırak modelleri burada. Vakit kaybetmeden üye ol, alışverişe başla!

Hem Eğlence Hem Gelişim: Çıngıraklı Dişlik

Bebekler için çıngırak seçerken onun hem eğlenmesine hem gelişmesine destek olacak ürünlere yönelmekte fayda var. Ortalama 5. aydan başlayarak 12. aya kadar devam eden diş çıkarma döneminde rahatlatıcı etkili bebek çıngırak modelleri onun için ideal. Lolons'taki pek çok çeşitten biri hemen şimdi bebeğinin olabilir. Tek yapman gereken onun ihtiyacı olan çıngırak oyuncaklarını buradan bulup sepetine atmak. Alışverişini tamamladığında sen evinden çıkmadan ürünler sana geliyor. Lolons'la alışveriş işte bu kadar kolay! Ayrıca bebeğinin diş çıkarma döneminde kullanacağın kaliteli ve faydalı ürünler için Diş Kaşıyıcı kategorimize de göz atabilirsin.

Aradığın Çıngıraklar Lolons'ta

Bebeğin için oyuncak çıngırak ve dişlik alacaksan öncelikle ürünlerin sağlığa uygun olduğunda emin olmalısın. BPA içermeyen orijinal hammaddelerden üretilen çıngıraklı diş kaşıyıcıları bebeğinin kullanımı için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin. Bununla birlikte doğru yaş aralığı da bu ürünleri satın alırken bakılması gereken önemli kriterlerden. 0-3 aylık dönem için ışıklı, parlak renkli veya müzikli çıngıraklar oldukça uygunken daha ileriki yaştaki büyük bebekler için kolayca kavranabilen modeller öne çıkıyor. Sen de bu ölçütlere göre seçimini yap, Lolons'un ekonomik fiyat avantajından yararlan, alışverişinden kazançlı çıkmanın keyfini yaşa!

Sıkça Sorulan Sorular

2 aylık bebeğim için nasıl bir çıngırak satın almalıyım?

2 aylık bebeğin için müzikli veya sesli çıngıraklar ilgi çekici olabilir.

Bebeğim için ne zaman bir çıngıraklı dişlik alabilirim?

Bebeğin sürekli ellerini ağzına götürüyorsa, salyalarında artış olduysa ve diş etleri kaşınıyorsa onun için çıngıraklı dişlik alma zamanı gelmiş olabilir.

Bebeğimin çıngıraklı diş kaşıyıcısını nasıl temizlemem gerekiyor?

Bebek diş kaşıyıcı çıngırakları tamamen organik temizleyiciler kullanarak temizlemen gerekiyor.

Bebek çıngırakları ve dişlikler için yaş aralığı var mı?

Bebek çıngırakları ve dişlikler farklı yaş aralıklarına hitap edecek biçimde üretiliyor.