Bebek Ahşap Oyuncaklar

Pek çok farklı çeşitte ve markada bulabileceğin bebek ahşap oyuncaklar bebeğinin sağlığına uygun olarak burada satışa sunuluyor. Eğlenceli olduğu kadar eğitici de olan bu ürünlerle bebeğinin sağlıklı zihinsel gelişimine katkıda bulunabilirsin. Birbirinden güzel ahşap bebek bultak oyuncakları, çıngıraklar, hafıza kartları, yapbozlar sayesinde bebeğinle kaliteli oyun vakitleri geçirmen mümkün. Birinci sınıf ahşaptan üretilen bu oyuncakları, bebeğin için buradan kolayca satın alıp ona gönül rahatlığıyla verebilirsin. Her bütçeye uygun ahşap bebek oyuncağı çeşitleri burada seni bekliyor.

Bebekler için Ahşap Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Tek başına ya da ailecek oynanabilen çeşitlere sahip bebek ahşap oyuncaklarla bebeğini mutlu edebilirsin. Yerli ve yabancı ünlü markaların kaliteli ahşap oyuncaklarını bir araya getiren Lolons, hesaplı fiyat etiketleriyle de annelerden tam puan alıyor. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de ödemiyorsun. Böylece bebeğin için düşündüğün çeşit çeşit ahşap oyuncak için kendini ve bütçeni yormadan alışverişini tamamlayabilirsin. Bu oyuncaklar her yaştan bebek için düşünülerek özenle tasarlanıyor. Farklı becerilere hitap eden ahşap oyuncaklarla bebeğin her an mental olarak büyüyor. Sen de bebeğinin ahşap oyuncaklarını Lolons’tan al, zamandan ve bütçeden tasarruf ederek akıllı alışverişin tadını çıkar!

Ahşap Oyuncaklar ve Faydaları

Doğal bir malzeme olan ahşap, eline aldığı her şeyi ağzına götürme içgüdüsüne sahip olan bebekler için ideal oyuncak malzemeleri arasında yer alıyor. Su bazlı boyalarla renklendirilen bu ahşap oyuncaklar, bu haliyle bebek sağlığına dost olarak evlerdeki yerini alıyor. Aynı zamanda oldukça uzun ömürlü olan bu ürünler, kolay kırılmaya ya da parçalanmaya karşı da dayanıklı. Bununla beraber, bebeğinin ahşap oyuncaklarını pratik biçimde temizleyerek tekrar tekrar kullanabilirsin. Antibakteriyel özelliğe sahip bu ürünler, bebeklerin kullanımı için her bakımdan uygun. Ahşaptan üretilen eğitici oyuncaklar için Bebek Eğitici Halkalar sayfamıza da göz atmanda fayda var.

Her Yaşa Uygun Ahşap Oyuncaklar Lolons’ta

Bebeğin, her an farklı bir becerisini keşfediyor. İlk 6 ayında duyu organlarını kullanmaya yöneltici oyuncaklar onun için ideal. Ahşap çıngıraklar sayesinde bebeğin el göz koordinasyonunu basitçe geliştirebilir. Bebeğini eğlendirirken eğiten bu oyuncakları ona güvenle satın alabilirsin. 6-12 ay arasındaki bebeğin içinse bebek ahşap bloklar annelerin favorilerinden. Konsantre olmayı, renkleri tanımayı ve şekilleri algılamayı öğreten bu oyuncaklarla bebeğin hayal gücünü de pekâlâ geliştirebilir. 1 yaş eğitici ahşap oyuncaklar grubuna giren bu ürünler, bu sayfada satışta. Örneğin Hi-Q Toys ahşap boncuk dizme oyuncakları, 0-6 aylık bebeklerin ince motor kas gelişimini büyük ölçüde destekliyor. Renk ve şekil algılama becerilerini ilerleten bu oyuncaklar kaliteli ahşap malzemesi ve hijyenik boyalarıyla bebeğin için alabileceğin ürünlerden.

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1 yaşındaki kızım için ne tür ahşap oyuncaklar seçebilirim?

Renkleri ve şekilleri az çok tanıyan 1 yaşındaki kızın için ahşap bebek evi oyuncaklarından seçimler yapabilirsin.

  • Bebeğime alacağım ahşap oyuncaklar nasıl olmalı?

Bebeğin için, kaliteli malzeme ve boyalardan üretilen, uygun yaş aralığındaki ahşap oyuncaklardan satın alman gerekiyor.

  • 4 aylık oğluma nasıl ahşap oyuncaklar satın almalıyım?

4 aylık oğlun için, kaliteli hammadde ve su bazlı boya kullanılarak üretilen 3-6 aylık bebekler için ahşap oyuncak çeşitlerinden seçim yapabilirsin.