Bebek İtmeli Bisiklet

Bebeğinle yürüyüşe giderken ya da onu açık havada gezdirirken işine epey yarayacak çeşit çeşit bebek itmeli bisiklet sayfamızdaki farklı seçeneklerle satışa sunuluyor. Tenteli ve sepetli tasarımlarda çeşitlenen bu ürünler kız ve erkek bebeklere özel olarak üretiliyor. Bebeklerin bacaklarının gelişiminde olumlu etkisi olan itmeli bebek bisikleti modellerinden dilediğini sen de bebeğin için kolayca satın alabilir ve onun açık hava gezintilerine eğlence katabilirsin. Lolons'ta anne babalar için bir araya gelen birbirinden kaliteli ve şirin bebek bisikleti itmeli çeşitleriyle burada. Vakit kaybetmeden üye olup avantajlı alışveriş fırsatını yakala!

Bebek İtmeli Bisiklet Fiyatları ve Modelleri

Bebek imli bisikletler eğlenceyle korumayı birleştirerek hem bebeklerin hem ebeveynlerin gönlünü fethetmeyi başarıyor. Koltuğunda yer alan 3 veya 5 noktalı emniyet kemeri bebeğinin herhangi bir ani fren ya da darbe karşısında bisikletten düşmesini önlemek için tasarlanmış. Diğer yandan müzikli ön konsola sahip olan çeşitler ise bebeklerin bisiklet binerken müzik dinlemesini de sağlayarak işitsel algısını da geliştiriyor. Lolons'ta yer alan bebek kontrollü bisikletlerde aynı zamandan güneşten koruyucu bir tente de bulunuyor. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarının sıcak günlerinde bebeğini güneşin zararlı etkilerinden korumana olanak veren bu tenteleri ileri veya geri yönde ayarlaman mümkün. Bebek itmeli arabalar gibi bebeklerin severek vakit geçireceği bu ürünleri sayfamız üzerinde daha yakından inceleyerek satın alabilirsin.

Hem Güvenli Hem Keyifli: Bebek İtmeli Bisiklet

Oturma bölümünde yer alan koruma barı, kapaklı oyuncak sepeti ve orijinal plastik hammaddelerden üretilen gövdesiyle 3 tekerlekli itmeli bebek bisikleti modellerinden birini bebeğin için tercih edebilirsin. Bu ürünler çoğunlukla 1 yaşından büyük bebeklerin kullanımı için tasarlanıyor. Yeni yeni yürümeye başlayan bebeğin, bu bisikletler yardımıyla bacak kaslarını geliştirebilir. Yaz aylarında her gün düzenli kullanılan bebek itmeli bisikletler hem annelerin hem bebeklerin keyif alacağı ürünlerden. Bebeğinin en sevdiği pelüş ya da ahşap oyuncaklarını da yanına alabilmesine olanak veren kapaklı sepetleri bu bisikletlerin en sevilen özellikleri arasında. Dayanıklı yapısı ve sevimli tasarımıyla bebeğinin oyun saatlerinde eğlence ve güvenliği buluşturan bebek itmeli bisikletler burada seni bekliyor.

İtmeli Bebek Bisiklet Özellikleri

Bebek itmeli bisikletler hem bebeklerin hem anne babaların kontrolünde kullanılabilen bebek bisikleti çeşitlerinden. Bu bisikletleri, bebeğinin pedalları çeviremediği ya da yorulduğu zamanlarda ürünün arkasında yer alan itme kolu sayesinde ebeveyn desteğiyle hareket ettirmek mümkün. Böylece bebekler kullanmadığı anlarda, bisikleti taşımak yerine bebeğin de üzerindeyken rahatlıkla sürerek dilediğin yere götürebilirsin. Ayrıca Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Dolayısıyla bebeğin için düşündüğün itmeli bisikletlere kendini ve bütçeni yormadan sahip olabilirsin. Aklındaki modeli burada bul, avantajlı itmeli bebek bisikleti fiyatlarıyla satın al, alışverişinden kazançlı çık!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek itmeli bisikletleri bebeğim için ne zamandan itibaren satın alabilirim?

Bebek itmeli bisikletleri 1 yaşından büyük bebekler için tercih edebilirsin.

Bebek itmeli bisiklet fiyatları neye göre değişiyor?

Bebek itmeli bisiklet fiyatları ürünün markasına, boyutuna, malzemesine ve özelliklerine göre değişiklik gösteriyor.

Bebek itmeli bisiklet modelleri kız ve erkek bebeklere göre çeşitleniyor mu?

Bebek itmeli bisikletler kız ve erkek bebeklere özel olarak tasarlanıyor.

Bebeğimin itmeli bisikletini nasıl temizlemeliyim?

Bebeğinin itmeli bisikletini organik ıslak mendiller ya da temizleme ürünleri kullanarak temizlemen mümkün.