%30
499,90 TL 349,90 TL
Ücretsiz Kargo
%30
499,90 TL 349,90 TL
Ücretsiz Kargo
%30
499,90 TL 349,90 TL
Ücretsiz Kargo
%30
499,90 TL 349,90 TL
Ücretsiz Kargo
%38
479,90 TL 299,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek ve Çocuk Bisiklet

Bebeklerin ve çocukların kullanabileceği tarzlarda tasarlanan çeşit çeşit bebek ve çocuk bisiklet modellerine sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsin. 3 tekerlekli, itmeli ya da 4 tekerlekli çeşitler arasından bebeğinin ya da çocuğunun yaşına en uygun olanını seçerek onu mutlu etmen mümkün. Çocukları eğlendirirken onların fiziksel gelişimlerine de katkı sağlayan bu ürünler farklı renk ve model seçeneğiyle satışa sunuluyor. Kırmızından mavisine, sarısından yeşiline rengarenk çocuk ve bebek bisikletlerine Lolons avantajlarıyla buradan sahip olabilirsin. Lolons, çok kaliteli ve ekonomik bebek ve çocuk bisikletleriyle bu sayfada. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Bebeğin için Aradığın Bisikletler Burada

Önünde ve arkasında bulunan sepeti, bebek sağlığına dost malzemeleri ve yuvarlak köşeli yapısıyla 3 tekerlekli bebek bisikleti çeşitleri, bebeğini bisiklet sürmeye alıştırmanın birinci aşamalarından. Özellikle ittirmeli bebek bisikleti modellerinden satın alarak bebeğinin gücünün yetmediği yerde ona sen destek olabilirsin. Direksiyon hakimiyeti ve bacak kaslarının güçlenmesi için oldukça faydalı olan bu ürünler, bebeğine aldığın eğitici oyuncaklar kadar faydalı. Burada görebileceğin bebek bisiklet modellerinin emniyet kemerli olanlarını tercih ederek bebeğinin güvenliğinden de emin olman mümkün. Hem pedallı hem ittirme kolu bulunan bebek bisikletlerinin üst kısmında yer alan tenteler sayesinde ise yaz günlerinde bisiklet keyfi süren bebeğini güneşin zararlı etkilerinden koruyabilirsin. Aklındaki bebek bisikletini buradan satın al, siparişin adresine gelsin.

En Havalı Çocuk Bisikletleri ile Çocuğunu Sevindir!

Fiziksel gelişimlerinin yanı sıra kendine olan güvenlerinin inşasında da önemli olumlu etkisi bulunan bisikletler, çocuklar için düşünülebilecek hediye alternatifleri arasında yer alıyor. Çocuk bisiklet modellerinin yan koruma tekerlekleri çocuklar için avantaj sağlarken onları bir sonraki aşamaya hazırlıyor. Dengede kalabilmek, pedal çevirebilmek ve yön algısını geliştirmek için ideal bir araç olan çocuk bisikletleri ile çocukların açık hava aktivitelerinde eğlence ve sporu bir araya getirmek mümkün. Tek yapman gereken çocuğun için beğendiğin modeli sayfamızdan bulup sepetine eklemek. Lolons'un her cebe uygun fiyat avantajıyla alışverişini tamamladığında siparişin adresine geliyor. Sen de çocuğunun bisikleti için kategorimizdeki birbirinden güzel ve kaliteli modellere göz atmayı unutma! Hatta çocuğunun hayallerini süsleyen akülü arabalar için de Akülü Araba sayfamızı da inceleyebilirsin.

Bebek ve Çocuk Bisiklet Alışverişi

Lolons, belli tutarda yapılan alışverişlere özel ücretsiz kargo avantajıyla anne babalardan tam puan almayı başarıyor. Böylece bebeğin için satın almayı düşündüğün bisiklet modeline kendini ve bütçeni yormadan sahip olman mümkün. 3 tekerlekli bisikletlerden bebek scooter'lara çeşit çeşit ürünü bu sayfa üzerinde daha yakından inceleyebilirsin. Gelişmiş fren mekanizması ve havalı renkleriyle çocukların çok seveceği sayısız bisikletle onlar için denge ve koordinasyon çalışmalarına başlanabilir. Işıklı modelleriyle ilgi çeken bebek bisikletlerinden sevilen film kahramanlarıyla süslü çocuk modellerine her biri birbirinden güzel bisiklet ve scooter'lar burada seni bekliyor. Hemen üye ol, avantajları kaçırma!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğimi bisiklet sürmeye basıl başlatabilirim?

İttirmeli 2 yaş bebek bisikleti modellerinden edinerek bebeğini bisiklete binmeye alıştırabilirsin.

Bebek ve çocuk bisikleti fiyatları neye göre değişiyor?

Bebek ve çocuk bisikleti fiyatları ürünün markasına, boyutuna ve özelliklerine göre değişiklik gösteriyor.

Bebek scooter'ları kaç yaşında kullanılabilir?

Bebek scooter'ları 2 yaşından itibaren kullanılabilir.

Bebek bisikletlerinin malzemeleri sağlık açısından uygun mu?

Bebek bisikletleri bebeklerin kullanımına uygun kaliteli malzemelerden üretiliyor.