Bebek Oyun Çiti

Bebekler emeklemeye başladığı andan itibaren kullanabileceğin çeşit çeşit bebek oyun çiti ile bebeğini hem içeride hem dışarı güvende tutabilirsin. Birkaç adet çitin birleşmesiyle meyada gelen oyun alanı içinde bebeğin keyifli zaman geçirirken tehlikelerden de uzak kalıyor. Bebek çiti çeşitlerini farklı renk ve model seçeneğiyle satın alabilirsin. Beyaz, kırmızı, mavi, sarı, yeşil, turuncu çitler bir araya getirilerek bebeklere her yerde ve her zaman güvenli ortamlar hazırlamak mümkün. Aynı zamanda top havuzu olarak da kullanılabilen bu ürünler Lolons avantajlarıyla bu sayfada satışa sunuluyor. Aklındaki bebek oyun çitini buradan satın al, alışverişinden kazançlı çık!

Bebek Oyun Çitleri Lolons'ta

Hem bahçelerde hem evlerde rahatlıkla kullanabileceğin bebek oyun alanı çitleri şık görüntüsü ve dayanıklı yapısıyla annelerden tam puan alıyor. Bebek sağlığına dost orijinal hammaddeler kullanılarak üretilen bu ürünler bebeklerin de favori oyuncaklarından. Bu çitleri farklı şekillerde kullanarak bebeğine istediğin büyüklükte bir oyun alanı sunmak elinde. Örneğin elindeki tüm çitleri birleştirerek dairesel bir oyun alanı hazırlayarak bebeğini, çıngırakları ve pelüş oyuncaklarıyla alanın içinde oynatabilirsin. Diğer yandan bu çitleri, odadaki mobilyalarla birleştirerek mekânı bölmek için kullanmak da mümkün. Her iki durumda da bebeğine güvenli ve kendine özel bir oyun alanı sunmanın rahatlığını yaşayabilirsin. Lolons, tüm kaliteli ve ekonomik bebek oyun alanı çiti modelleriyle burada seni bekliyor.

Oyun Çitleri ile Bebekler Güvende

Çoğunlukla 1 yaşından itibaren tercih edilen bebek oyun çitlerine sayfamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsin. Tek yapman gereken buradaki çeşit çeşit model arasından bebeğine ve evine uygun olanı seçip sepetine eklemek. Lolons'un hesaplı fiyat avantajından yararlanarak alışverişini tamamladığında siparişin hızlıca adresine geliyor. Bebek oyun çitlerinin kurulumu da oldukça kolay. Birbirine geçmeli parçalardan oluşan bu ürünleri kendi başına dakikalar içinde rahatlıkla kurabilirsin. Hatta gerekli durumlarda bu çitleri üst üste koyarak yükseltmek de mümkün. Böylece bebeğin büyüdüğünde de bu çitleri kullanarak ona güvenli oyun alanları verebilirsin. Bu çitlerin sabitleme ayakları sayesinde ürünü kolaylıkla sabitleyebilir ve devrilmeden muhafaza edebilirsin. Ayrıca çoğu modelde bulunan kaydırmaz ayaklar da çitlerin taş zeminlerde kaymasının önüne geçiyor. Birinci sınıf çeşitler her cebe uygun bebek oyun çiti fiyatlarıyla burada satışta. Hemen üye ol, alışverişe başla!

Bebek Oyun Çiti Özellikleri

Yüksek yoğunluklu polietilen malzemelerden üretilen ve azo-free boyalarla renklendirilen bebek oyun çitlerini gönül rahatlığıyla satın alabilir ve bebeğinin oynaması için kullanabilirsin. Taşınması ve kurulumu oldukça kolay olan bu ürünler bebeğinle yapacağın özel aktiviteler için ideal. Bu ürünler sevimli göründüğü kadar güveli de. CE standartlarına uygun imalat koşullarında üretilen bebek oyun çitlerinin kapılı olan modelleri içeriden açılmaya kilit sistemiyle korunuyor. Böylece bebeğin tüm oyun süresi boyunca güven içinde oyununa devam edebilir. Ayrıca, dilersen bu oyun çitlerinin zeminine eğitici oyun halısı ya da matı yerleştirerek bebeğinin eğlenirken öğrenmesine katkı sağlayabilirsin. Sen de bebeğine güvenli ve ona özel oyun alanları yaratmak istiyorsan, kategorimizdeki oyun alanı çitlerini incelemeye başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeklere oyun çiti alırken neye dikkat etmeliyim?

Bebek oyun çiti alırken ürünün kalitesine ve sağlığa dost malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmelisin.

Bebek oyun çitini ne zamandan itibaren kullanabilirim?

Bebek oyun çitleri çoğunlukla 6 ay ve üzeri bebekler için üretiliyor.

Bebek oyun çitinin ölçüleri nedir?

Bebek oyun çitleri farklı ebatlarda üretilerek farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. İstediğin ölçüde çit seçerek bebek oyun alanları oluşturman mümkün.

Bebeğimin oyun çitini nasıl kurabilirim?

Bebek oyun çitini, ambalajındaki kullanma talimatları aksini belirtmediği sürece, parçaları birbirine geçirerek kolaylıkla kurabilirsin.