%52
1.249,90 TL 599,90 TL
Ücretsiz Kargo
%33
299,90 TL 199,90 TL
Ücretsiz Kargo
%41
169,90 TL 99,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bahçe Oyuncakları

Bebeklerin ve çocukların açık havada güzelce vakit geçirebilecekleri çeşit çeşit bahçe oyuncaklarını bu sayfada bir arada görmek mümkün. Oyun çadırlarından hacıyatmazlara, çitlerden futbol kalelerine birbirinden güzelce eğlenceli oyuncak Lolons'ta anne babalara sunuluyor. Her biri belli standartlara uygun ve sağlığa dost malzemelerden üretilen çocuk ve bebek bahçe oyuncaklarını sayfamız üzerinde daha yakından inceleyebilirsin. Kızlar ve erkekler için özel olarak tasarlanan pedallı arabalardan veya farklı büyüklüklerde bahçe kaydıraklarından biri hemen şimdi çocuğunun olabilir. Lolon, tüm kaliteli ve ekonomik bahçe oyuncak çeşitleriyle burada seni bekliyor.

Bahçe Oyuncakları Modelleri ve Fiyatları

Park bahçe oyuncaklarını pek çok renk ve marka alternatifiyle buradan satın alabilirsin. Tek yapman gereken sayfamız üzerindeki modellerden uygun olanları seçip sepetine eklemek. Hesaplı fiyat avantajıyla alışverişini tamamladığında siparişin hızlıca adresine geliyor. Örneğin yeni yeni emeklemeye başlayan bebeğinin güvenle dolaşmasını sağlayacak bir bebek oyun çitiyle bebeğin hoş vakit geçirirken senin de için rahat edecek. Montajı oldukça basit şekilde yapılabilen bu oyuncakları kendi başına rahatlıkla kurabilirsin. Bununla beraber bahçelerin olmaz olmaz oyuncakları arasında yer alan ve erkek annelerinin favorilerinden olan minyatür futbol kaleleri de Lolons'ta. Kaliteli malzemesi ve şirin görüntüsüyle hem çocukları hem ebeveynleri mutlu eden bu oyuncaklar, kullanılmadığı durumlarda demonte edilerek yerden tasarruf sağlıyor. Sen de bebeğin veya çocuğun için aradığın bahçe park oyuncaklarını kategorimizdeki çeşitler arasından bulabilirsin.

Bahçe Oyuncakları ile Açık Hava Vakti!

Lolons'ta bulabileceğin bahçe oyuncakları pek çok farklı malzemeden üretilen modellerden meydana geliyor. Bebek ve çocuk kaydırakları, pedallı arabalar ve oyun çitleri gibi plastik bahçe oyuncaklarının yanı sıra ahşaptan üretilen veya şişme modelleri de burada görmek mümkün. Örneğin her bebeğin ve çocuğun keyifle oynadığı hacıyatmazlar, pek çok farklı tasarımda ve renkte beğeniye sunuluyor. Sevimli fillerden zürafalara, foklardan dinozorlara, yunuslardan ördeklere şirin mi şirin hacıyatmaz, ürünün dibindeki kum sayesinde asla devrilmiyor. Çocukların kendini savunma dürtülerini geliştirirken çok eğlenmesine yardımcı olan bu şişme bahçe oyuncakları sağlıklı malzemeleriyle annelerden de tam puan alıyor. Aklındaki bahçe oyuncağını bu sayfadaki zengin çeşitlilik içinden bul, avantajlı fiyatlarla satın al, alışverişinden kazançlı çıkmanın keyfini yaşa!

Bahçe Oyuncakları Alışveriş Tüyoları

Bebeğin veya çocuğun için bahçede oynanabilecek oyuncaklar satın alırken dikkat etmen gereken ürünlerin kalitesine dikkat etmen gerekiyor. Azo ve kanserojen içermeden üretilen modeller, ailenin en küçük üyeleri için ideal. Ayrıca satın alma aşamasında dikkat etmen gereken bir diğer husus ürünün çocuğunun yaşına uygun olması. Plastik, şişme veya ahşap bahçe oyuncakları belli yaş aralıklarındaki çocukların ve bebeklerin oynayabileceği şekilde tasarlanıyor. Dolayısıyla Lolons'ta yer alan tüm bahçe oyuncaklarından doğru yaş aralığındaki çeşitlerden satın alabilirsin. Üstelik burada yapacağın alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğin veya çocuğun için düşündüğün bu oyuncaklara kendini ve bütçeni yormadan sahip olman mümkün. Lolons, birinci sınıf modeller ve her cebe uygun bahçe oyuncakları fiyatlarıyla burada. Vakit kaybetmeden üye ol ve alışverişe başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğim için nasıl bahçe oyuncakları satın alabilirim?

Bebeğin için kaliteli ve hijyenik malzemelerden üretilmiş ve bebeğinin yaşına uygun modelleri seçebilirsin.

Bahçe oyuncakları nasıl temizlenmeli?

Bahçe oyuncaklarını, etiketinde veya ambalajında aksi belirtilmediği sürece nemli bir bez ve ılık suyla silerek temizleyebilirsin. Deterjan kullanman gerekirse organik çeşitlere yönelmende fayda var.

Bahçe oyuncaklarını ne zamandan itibaren kullanabilirim?

Bahçe oyuncakları çoğunlukla 2 yaştan büyük bebek ve çocuklarda kullanılabiliyor.

Bahçe oyuncakları fiyatları neye göre değişiyor?

Bahçe oyuncakları fiyatları ürünün markasına, boyutuna ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor.