Organik Yenidoğan Önlük

Bebeklerin cildine temas eden aksesuarlar arasında yer alan yenidoğan önlükleri, kumaşları ve içeriğindeki malzemeleri bakımından özenle seçilmesi gereken ürünlerden. Tamamen doğal ipliklerden elde edilen organik yenidoğan önlük modelleri, bu anlamda bebeklerin cilt sağlığı için ideal. Yenidoğan bebekler, beslenme sonrası sindirme problemi yaşayabileceği için içtikleri anne sütünün ya da muadili formül mamaların bir kısmını kusabilir. Bu aşamada, bebeğinin yenidoğan tulumlarının veya body’lerinin kirlenmemesi adına onun için seçeceğin bir organik önlükle işini kolaylaştırabilirsin. Lolons’ta yer alan çeşit çeşit kaliteli yenioğan önlük organik seçeneğiyle burada seni bekliyor. Bebeğin için aradığın organik yenidoğan önlük modelini bul, avantajlı fiyatlarla satın al, zamandan ve bütçeden tasarruf et!

Organik Yenidoğan Önlük Çeşitleri

Birinci sınıf kumaşlar ve aksesuarlar kullanılarak üretilen organik yenidoğan bebek önlüğü çeşitleri, pek çok farklı markanın etiketiyle burada bir araya geliyor. Hem şık hem işlevsel organik yenidoğan fular önlükler, tamamen pamuklu müslin kumaşlı modelleriyle annelerin favorilerinden. Üçgen formu ve sevimli desenleriyle bebeğine çok yakışan bu modellerin boyun kısmı ayarlanabiliyor. Ayrıca çamaşır makinesinde de yıkanabilen fular önlüklere sayfamızdan zahmetsizce sahip olman mümkün. %100 pamuk ipliğinden üretilen organik yenidoğan fular önlüklerle bebeğinin salyalarını gönül rahatlığıyla temizleyebilirsin. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de ödemiyorsun. Böylece bebeğinin ihtiyacı olan organik yenidoğan önlüğü oturduğun yerden her cebe uygun fiyatlarla satın alabilirsin.

Kirlenmeye Son: Organik Yenidoğan Mama Önlüğü

Yenidoğan bebekler, ağız ve dil kaslarını tam anlamıyla kullanmakta zorlanabiliyor.  Dolayısıyla beslenme sırasında kıyafetleri sık sık kirlenen yenidoğan bebeğine, buradaki organik mama önlüklerinden tercih edebilirsin. Üretiminden dikişine her aşamada gerekli hijyen testlerinden başarıyla geçmiş olan organik yenidoğan mama önlüğü modelleriyle Lolons, annelere zengin bir ürün çeşitliliği sunuyor. Bu ürünler kaliteli kumaşların yanı sıra şirin tasarımlara da sahip. Azo, alerjen ya da kanserojen maddeler içermeyen boyalarla renklendirilen sevimli çeşit çeşit mama önlüğü organik etiketleriyle hem annelerin hem bebeklerin dikkatini çekiyor.

Organik Yenidoğan Önlük Temizliği

Organik sertifikalı yenidoğan bebek önlük çeşitleri, kimyasallardan uzak bir yapıya sahip. Bu sebeple bu önlüklerin temizliği sırasında bazı püf noktalarına dikkat etmen gerekiyor. İster fular model olsun ister basic organik yenidoğan önlüğü, tüm bu modelleri 30 derece sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkayabilirsin. Bu aşamada göz önünde bulundurman gereken konu, güçlü ağartıcılar kullanmak yerine organik çamaşır temizleme ürünlerini tercih etmen. Organik yapıdaki yenidoğan önlüklerini ütülerken de yüksek ısılardan kaçınmakta fayda var. Bu ipuçlarına dikkat ederek yapılan temizlik ve bakım işlemleriyle bebeğinin organik yenidoğan önlüğünü uzun süreler güvenle bebeğine giydirebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Yenidoğan bebeğime nasıl bir önlük seçmeliyim?

Yenidoğan bebeğine, onun hassas cildine uygun organik yenidoğan önlük modellerinden seçim yapabilirsin.

  • Aldığım organik pamuklu yenidoğan mama önlüğünü nasıl temizleyebilirim?

Organik pamuklu yenidoğan mama önlüklerini 30 derece sıcaklıkta çamaşır makinesinde organik temizlik ürünleri kullanarak yıkayabilirsin.

  • Yenidoğan bebeğime silikon mama önlüğü giydirebilir miyim?

Yenidoğan bebeklerin cildi son derece hassastır ve onlara giydireceğin kıyafet ve aksesuarların da mümkün olduğunca doğal olması gerekir. Bu sebeple yenidoğan bebeğin için silikon önlükler yerine müslin kumaşlı organik yenidoğan önlüklerinden seçim yapmanda fayda var.