Organik Hamile ve Anne Ürünleri

Hem hamileyken hem de doğum sonrası kullanabileceğin çeşitleri bir arada göreceğin Organik Hamile Ürünleri sayfamızdaki emzirme önlükleri, emzirme sütyenleri, meme ucu koruyucuları veya emzirme yastıkları ekonomik fiyatlarla ve farklı seçeneklerle burada satışa sunuluyor. Annelerin hayatını kolaylaştıran bu kullanışlı ürünlere sayfamızdaki ekonomik fiyatlarla sen de kolayca sahip olabilirsin. Üstelik Lolons’ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece organik omuz örtüsünden emzirme sütyenine çeşit çeşit organik anne ürünlerine kendini ve bütçeni zorlamadan zahmetsizce sahip olabilirsin.

Organik Emzirme Ürünleri Çeşitleri

Bebeğin doğduktan sonra hayatına giren emzirme ürünlerini kullanarak bebeğini dilediğin yerde dilediğin zaman konfor içinde besleyebilirsin. Örneğin burada bulabileceğin organik emzirme önlüğünü boynuna bağlayarak bebeğini güvenle emzirmen mümkün. Üst kısımda yer alan açıklık sayesinde de onunla göz teması kurarak bebeğini rahatlatabilirsin. Tamamen doğal pamuk kumaştan üretilen bu organik örtü, bebek bakım çantasında oldukça az yer kaplıyor. Bebeğinin ağız suyunun kıyafetine geçmesini ve yüzünün tahriş olmasını engelleyen organik omuz örtüsü de burada bulabileceğin kullanışlı organik anne ürünlerinden. Sen de ihtiyacın olan bu ürünlerden seçimini yap, zamandan ve bütçeden tasarruf et!

Annelerin Vazgeçilmezi Organik Ürünler Lolons’ta

Bebeğini emzirirken yanından ayırmak istemeyeceğin pek çok ürüne buradan kolayca sahip olabilirsin. Yerli ve yabancı markaların organik meme ucu koruyucu kremleri, bunlardan sadece bir tanesi. %100 doğal içerikler kullanılarak üretilen Mustela organik göğüs ucu kremini belli aralıklarla hassaslaşan meme uçlarına sürerek rahatlayabilirsin. Aynı zamanda yutulabilir olan bu ürünleri sürdükten sonra bile emzirmeye güvenle devam edebilirsin. Diğer yandan bebeğini her an rahat bir pozisyonda beslemek için ideal olan organik emzirme yastığı çeşitleri de farklı renk seçeneğiyle Lolons’ta satışta. Emzirirken bebeğinin başını destekleyeceğin bu ürünlerin farklı formlarını sayfamızda bulabilir ve hesaplı fiyatlarla satın alabilirsin.

Organik Hamile Ürünleri Özellikleri

Organik hamile ürünlerinin tümü tamamen doğal hammaddeler kullanılarak üretiliyor. Dikişinden renklendirmesine, ambalajından aksesuarına üretiminin her aşamasında gerekli denetimlerden geçen bu ürünleri hem kendin hem bebeğin için gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Doğal pamuk ipliğinden üretilen organik müslin bezler, organik emzirme sütyenleri ve diğer pek çok faydalı ürün Lolons’la birkaç tık uzağında. Zararlı kimyasallardan uzak hijyenik boyalarla renklendirilen organik omuz örtüsü çeşitlerinden dilediğini tercih ederek rahatlıkla kullanman mümkün. Bu ürünler, aynı zamanda doğada kolayca çözünen yapısı sayesinde çevreye de olumlu katkı sağlıyor. Bu sebeple organik hamile ve anne ürünlerini tercih ederek hem bebeğini hem doğayı koruyabilirsin. Lolons, bir araya getirdiği tüm organik hamile ürünleriyle burada seni bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Satın alacağım hamile ürünleri nasıl olmalı?

Satın alacağın emzirme sütyeni, omuz örtüsü ya da bebek ağız bezi gibi ürünlerin gerekli hijyen testlerinden geçerek sertifikalanmış organik ürünler olması hem bebeğinin hem senin sağlığın için faydalı olabilir.

  • Meme koruyucu, emzirme sütyeni gibi anne ürünleri alırken neye dikkat etmeliyim?

Meme koruyucu veya emzirme sütyeni alırken, ürünlerin sentetik ve kimyasal içermeyen organik emzirme ürünleri olmasına dikkat etmen gerekiyor.

  • Organik kumaşlı hamile ürünlerini nasıl yıkayabilirim?

Tamamen organik hamile ürünlerini 30 derece sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkayabilirsin.