%29
139,90 TL 99,90 TL
Ücretsiz Kargo
%29
139,90 TL 99,90 TL
Ücretsiz Kargo

Hamile Bel Bandı

Gebelik döneminde anne adaylarının büyüyen karınları sebebiyle bel ağrılarında artış olabilir. Hamilelik sürecindeki bel ağrılarının azaltılmasına yardımcı olmak amacıyla üretilen hamile bel bandı modellerine Lolons'ta ulaşmak mümkün. Farklı renk ve form seçeneğiyle satışa sunulan bu ürünler kadınların cilt sağlığına uygun malzemelerden yapılıyor. Hamile bel destek bandı çeşitleri çoğunlukla cırt cırt kapaması ve esnek lastikleriyle anne adaylarının karın çevresine göre ayarlanabiliyor. Bu sebeple oldukça pratik bir kullanım imkânı sunan bu faydalı ürünleri bu sayfadan dilediğin an satın alarak gebelikteki bel ağrılarına son verebilirsin. Lolons, tüm hamile bel bantlarıyla burada. Vakit kaybetmeden üye ol ve alışverişe başla!

Hamile Bel Bandı Nedir?

Hamile bel destek bantları, anne adaylarında gebelik süreci boyunca görülebilecek bel ağrılarını azalmak için üretilen lastik kemerler olarak biliniyor. Farklı formlarıyla çeşitlenen bu ürünler Lolons'la birkaç tık uzağında. Tek yapman gereken bu sayfadaki modeller arasından kendi ihtiyacına yönelik seçimler yapmak. Alışverişini tamamladığında ise siparişin adresine geliyor. Paçalı ve dikişsiz toparlayıcı özellikli çeşitlerden göbekli modellere birbirinden kullanışlı hamilelik bel bandı burada seni bekliyor. Bu ürünlerden ister ten rengi ister siyah olanlarından satın alarak rahatlıkla kullanabilirsin. Bel bölgesine gelen kısmının geniş, karın altına gelen kısmınınsa daha ince çalışıldığı bu ürünleri hekim tavsiyesiyle günün belli saatlerinde kullanarak rahatlaman mümkün. Ayrıca Hamile Uyku Yastığı sayfamızdaki yastıklardan edinerek de bel ağrılarını hafifletebilirsin.

Hamile Bel Bandı ile Ağrılara Son!

Hamile bel kemeri modellerini Lolons'tan alarak zamandan ve bütçeden tasarruf etmen mümkün. Zira Lolons, uygun fiyat etiketlerine ilaveten, belli tutarda yapacağın alışverişlerde kargo ücretini de sıfırlıyor. Böylece ihtiyacın olan hamile bel destek korsesi modellerine zahmetsizce sahip olabilirsin. İnce kumaşıyla hamile elbiselerinin altında görünmeyen bu ürünler gebeliğin boyunca belini rahat ettirmek üzere tasarlanıyor. Bununla birlikte, hamile bel bandı modelleri pamuk içerikli kumaşlarıyla anne adaylarının terleme sorunlarının da önüne geçerek onlara rahat bir kullanım olanağı da sunuyor. Hekim tavsiyesiyle gece gündüz kullanabileceğin bu ürünleri çamaşır makinesinde yıkayarak temizleyebilirsin. Aklındaki hamile bel bandı modelini buradan al, siparişin kapına gelsin.

Hamile Bel Bandı Modelleri Lolons'ta

Burada yer alan hamile bel bandı modellerine pek çok çeşit ve uygun fiyat avantajıyla sahip olabilirsin. Zira Lolons, anne adaylarının işini kolaylaştıracak birbirinden kullanışlı hamile bel bantlarını hesaplı etiketlerle bu sayfada bir araya getiriyor. Hamile bel bantları sadece gebelikteki bel ağrılarını hafifletmekle kalmıyor, omurilikte stabilite de sağlıyor. Ayrıca sırt pozisyonunu da iyileştiren bu ürünler, anne karnındaki bebeğin pelvise yaptığı baskıyı da azaltıyor. Hamile bel bantlarının giymek ve çıkarmak oldukça kolay. Böylece kendini rahatsız hissettiğin her an bu kemerlerden faydalanman mümkün. Esnek lastikleri sayesinde vücudunun her hareketine mükemmel uyum sağlayan bu ürünleri sayfamız üzerinde yakından inceleyerek hemen satın alabilirsin. Lolons, kaliteli modelleri ve her cebe uygun hamile bel bandı fiyatlarıyla burada anne adaylarını bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Hamile bel bandını ne zaman kullanabilirim?

Hamile bel batlarını, gebeliğinin ilerleyen haftalarında hekim kontrolünde kullanmaya başlayabilirsin.

Hamile bel bantlarını ne sıklıkta kullanmalıyım?

Hamile bel bantlarını günün belli saatlerinde hekim tavsiyesiyle kullanabilirsin.

Hamile bel bantlarını nasıl temizleyebilirim?

Hamile bel bantlarını, etiketinde aksi belirtilmediği sürece 30 derece sıcaklıkta ve organik deterjanlarla çamaşır makinesinde yıkayarak temizlemen mümkün.