KATEGORİDE ÇOK SATANLAR


Kız Çocuk Uyku Tulumu

Kolları ve ayakları kapatan fermuarlı ya da çıtçıtlı gece kıyafeti olan uyku tulumu, annelerin sıklıkla satın aldığı çocuk giyim ürünleri arasında yer alıyor. Birinci sınıf kumaşları ve sevimli tasarımlarıyla burada bulabileceğin kız çocuk uyku tulumu çeşitlerine avantajlı fiyatlarla kolayca sahip olabilirsin. Pembe, sarı, ekru gibi tek renkli modellere ilaveten çiçekli, çizgili ya da sevimli hayvan figürlü desenlere sahip kız uyku tulumu çeşitleri de annelerin beğenisini kazanan ürünlerden. Yazlık ve kışlık seçenekleriyle bu ürünleri kızına her mevsim rahatlıkla giydirerek onun deliksiz bir uyku çekmesini sağlaman mümkün. Sen de kızının uyku tulumunu buradan satın al, için rahat etsin.

Kız Çocuk Uyku Tulumları Lolons’ta

Nefes alabilen kumaşlarıyla ince yapılı yazlık kız çocuk uyku tulumu modelleri sıcak aylarda çocuğunu ideal sıcaklıkta tutmak için tasarlanıyor. Hava geçirgenliğine sahip pamuklu modeller, bu sayfada bulabileceğin uyku tulumları arasında. Örneğin Ebrar Bebe etiketli yandan fermuarlı penye kumaştan üretilen ürünleri, kızına gönül rahatlığıyla giydirebilirsin. Şirin tasarımıyla göz dolduran Ebrar Bebe kız çocuk uyku tulumlarıyla kızın gece boyu rahat ediyor. Doğal içerikli kumaşlarının yanı sıra bu ürünler, Azo-free boyalar kullanılarak renklendiriliyor. Bu sebeple, çocukların sağlığını her bakımdan koruyan Ebrar Bebe uyku tulumları, annelerden tam puan almayı başarıyor. Bunun gibi pek çok kaliteli modelden dilediğini hızlıca sepetine atarak ekonomik kız çocuk uyku tulumu fiyatları ile alışverişini tamamlayabilirsin.

Adım Adım Kız Çocuk Uyku Tulumu Seçimi

Kızın için uyku tulumu seçerken birkaç hususu göz önünde bulundurman gerekiyor. Öncelikle seçeceğin ürünün kalitesi çocuğunun uykusunu ve dolayısıyla gelişimini etkileyeceği için oldukça önemli. Yaz aylarında nefes alabilen doğal içerikli modelleri seçerken soğuk aylarda pamuklu polar ya da kalın penye kız çocuğu uyku tulumu çeşitlerine yönelmende fayda var. Böylece onu uygun bir uyku tulumuyla yatırdığında kızın gece boyu deliksiz uykunun tadına varabilir. Çocuğuna uyku tulumu seçerken dikkat etmen gereken bir diğer konu da ürünün kızının beden ölçüsüne uygun bir model olması. Çocuklar uyku esnasında hareketli olabiliyor. Dolayısıyla kızına hareket özgürlüğü verecek, onu rahat ettirecek bir kıyafetle yatması bu bakımdan mühim. Ayrıca kızına uykudan kalktığında giydireceğin yelekler arıyorsan Yelek sayfamıza da göz atabilirsin.

Tek Parça Konfor: Kız Çocuk Uyku Tulumu

Tek parça formuyla gece kullanım için ideal olan kız çocuk uyku tulumları, çocuğunun gece üstünü açma riski olmadan uyumasına yardımcı oluyor. Kışın uzun kollu ve kalın kumaşlı modeller tercih sebebi olurken, kolsuz ya da kısa kollu şortlu modeller yaz ayları için öne çıkıyor. Pek çok sevimli tasarımda burada satışa sunulan bu ürünler annelerin beğenisi topluyor. Paçası ya da kolları fırfırlı şortlu çeşitler, belden büzgülü modeller ya da yakadan düğmeli kız çocuk uyku tulumları, kızların favori uyku kıyafetleri arasında. Sayısız modelden kızın için seçtiğin ürünlere şu anda tek tıkla sahip olman mümkün. Üstelik Lolons’ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti ödemiyorsun. Böylece hem kendini hem bütçeni yormadan kızının yazlık ve kışlık uyku tulumu ihtiyacını buradan zahmetsizce karşılayabilirsin. Hadi, aklındaki modeli belirle, uygun fiyat avantajıyla satın al, sen evden çıkmadan ürün kapına gelsin.

Sıkça Sorulan Sorular

  • 4 yaşındaki kızım için nasıl bir uyku tulumu satın almalıyım?

4 yaşındaki kızın için pamuk, keten ya da bambu gibi doğal içerikli kumaşlardan üretilen 4 yaş kız çocuk uyku tulumu modellerinden seçimler yapabilirsin.

  • Kızımın pamuk kumaşlı uyku tulumunu nasıl yıkayabilirim?

Pamuklu çocuk kıyafetleri çoğunlukla 30-60 derece sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. Sende ürünün yıkama talimatlarına dikkat ederek kızının uyku tulumunu çamaşır makinesinde yıkayabilirsin.

  • Kızımı yaz akşamı uyku tulumuyla yatırabilir miyim?

Odasını 20-23 derece sıcaklıkta sabitlediğinde, kızını pamuklu penye kumaştan üretilen uyku tulumlarıyla yatırabilirsin.