Erkek Çocuk Uyku Tulumu

Oğlunun gece boyunca rahat etmesine yardımcı olan erkek çocuk uyku tulumu, türlü renk ve beden seçeneğiyle bu sayfada yerini alıyor. Önden ya da yandan fermuarlı modelleriyle öne çıkan bu ürünler annelere pratik kullanım avantajı sunarken çocuklara da kaliteli uykular vadediyor. Erkek çocuk uyku tulumlarının iç ve dış yüzeyi pamuklu kumaşlardan üretiliyor. Çocuğuna uzun süreler rahatlıkla giydirebileceğin uyku tulumları, şirin tasarımlarıyla da göz dolduruyor. Sevimli hayvanların, çiçeklerin ya da arabaların süslediği erkek çocuk uyku tulumları tüm bu özellikleriyle hem annelerin hem de çocukların en sevdiği modeller arasında.

Erkek Çocuk Uyku Tulumu Modelleri

Lolons’ta yer alan erkek çocuk uyku tulumu modelleri kaliteli malzemeleri, hijyenik renklendirme ve aksesuar teknikleriyle annelerin beğenisini topluyor. Bu sayfada bulabileceğin Ebrar Bebe uyku tulumları pamuklu penye kumaşlardan üretiliyor.  Yandan fermuarı sayesinde kolayca giydirilip çıkarılabilen bu ürünler annelerin favorilerinden. Vücudu ideal ısıda tutan pamuk içerikli Ebrar Bebe erkek çocuğu uyku tulumuyla, oğlun gece boyu konforlu uykuların keyfini çıkarıyor. Tek parça bu tulumlarla çocuğun, üstünü açma riski olmadan uykusuna devam edebiliyor. Ürünlerin ribanalı kol uçları ve pantolon paçaları çocuğunun vücudunu sıkmayacak kadar esnek bir yapıda. Üzerindeki sevimli işlemeleriyle oğluna çok yakışan erkek çocuk uyku tulumlarını uygun fiyat avantajıyla Lolons’tan satın alarak çocuğuna güvenle giydirebilirsin.

En İyi Uyku Arkadaşı: Çocuk Uyku Tulumları

Oğlun ister 1 yaşında olsun ister 5, yatarken giyeceği çocuk uyku tulumları onun rahat bir gece geçirmesine yardımcı oluyor. Çocuk sağlığını ve konforunu ilke edinen giyim markalarını bir araya getiren Lolons’taki modeller oğlun için ideal. Örneğin Zeylan marka erkek çocuk uyku tulumu modelleri doğal içerikli kumaşları kullanışlı aksesuarlarıyla hem annelere hem çocuklara hitap ediyor. Ürünün kolay açılıp kapanan fermuarı yaka kısmından ayaklara kadar ulaşıyor. %100 pamuk kumaştan üretilen bu çocuk uyku tulumu ilkbahar ve yaz mevsiminde oğluna giydirmen için ideal. Ayrıca oğluna uygun kaliteli ve hesaplı yelek modelleri için de Yelek sayfamıza göz atmayı unutma!

Oğluna Uyku Tulumu Seçerken Bunlara Dikkat!

Erkek çocuğun için uyku tulumu almaya karar vermeden önce birkaç hususa dikkat etmen gerekiyor. Çocukların cilt yapıları dış etkenlere karşı korumasız olabileceği için onlara kıyafet alırken ürünlerin doğal içerikli olması önem taşıyor. Nefes alabilen pamuk gibi kumaş cinslerinden üretilen uyku tulumları bu anlamda oğlun için ideal. Satın alma aşamasında göz önünde bulundurman gereken bir diğer konu, ürünlerin mevsime uygunluğu. Keten, penye ya da pamuk gibi yazlık çocuk uyku tulumu çeşitlerini sıcak aylarda oğluna giydirebilirsin. Pamuk iç astarlı daha kalın penyelerden oluşan kışlık çocuk uyku tulumu çeşitleriyse soğuk günlerde oğlunu sıcak tutmak için birebir. Doğru beden ölçüsü de erkek çocuk uyku tulumu seçerken bakılan önemli kriterlerden. Oğlunun boyuna ve kilosuna uygun büyüklükte bir uyku tulumu seçerek onun gece boyu ideal sıcaklıkta kalmasına yardımcı olabilirsin. Oğlun için uygun uyku tulumu modelini sayfamızdan bul, hesaplı fiyatlarla satın al, siparişin sen zahmet etmeden sana gelsin.

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1 yaşındaki oğlumu nasıl bir kıyafetle yatırmalıyım?

Çocuklar gece boyunca hareketli olabiliyor. Dolayısıyla oğlunu tek parça kıyafetlerle yatırarak gece boyunca onun üstünü açmasın engelleyebilirsin. Erkek çocuk uyku tulumları bu anlamda oğlun için ideal.

  • 97 cm boyundaki oğluma çocuk uyku tulumu seçerken neye dikkat etmeliyim?

Oğluna uyku tulumu seçerken, alacağın ürünün doğru bedende olmasına ve doğal içerikli kumaşlardan üretilmesine dikkat etmen gerekiyor. Pamuk ya da bambu kumaşlı 3 yaş çocuk uyku tulumu modellerinden oğluna uygun seçimler yapabilirsin.

  • 4 yaşındaki oğlumun pamuklu penye uyku tulumunu nasıl temizleyebilirim?

Pamuk içerikli çocuk kıyafetleri çoğunlukla 30 derece sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. Sen de ürünün yıkama talimatlarına bakarak oğlunun uyku tulumunu çamaşır makinesinde yıkayabilirsin.