%20
222,37 TL 177,90 TL
Ücretsiz Kargo
%53
211,77 TL 99,90 TL
Ücretsiz Kargo
%41
199,90 TL 117,90 TL
Ücretsiz Kargo
%41
199,90 TL 117,90 TL
Ücretsiz Kargo
%41
199,90 TL 117,90 TL
Ücretsiz Kargo
%41
285,87 TL 169,90 TL
Ücretsiz Kargo

Erkek Çocuk Mont, Yağmurluk

Mevsim geçişlerinin bir numaralı kıyafetlerinden olan yağmurluklar, çocukların dolaplarında geniş yer kaplıyor. Mavi, sarı, lacivert gibi renklerin yanı sıra şeffaf modelleri de bulunan erkek çocuk yağmurluk, annelerin favori çocuk giyim ürünleri arasında. Daha soğuk günlerde kullanılan çocuk montlarıysa zengin tasarımları ve beden seçeneğiyle bu sayfada bulabileceğin dış giyim ürünleri arasında yer alıyor. Birinci sınıf hammadde ve aksesuarların kullanıldığı erkek çocuk mont ve yağmurluklarından oğluna uygun modellere şu anda sahip olabilirsin. Kumaş özelliklerinin yanı sıra fiyat avantajıyla da beğeni toplayan tüm mont ve yağmurluklar burada. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Oğlunu Sıcacık Tutacak Montlar Lolons’ta

Kaliteli ve hesaplı erkek çocuk montlar, Lolons avantajıyla bu sayfada annelerle buluşuyor. Karelisinden çizgilisine, ceplisinden polar kumaşlısına çeşit çeşit ürünü kolayca satın alıp oğluna güvenle giydirebilirsin. Zeylan marka fermuarlı modeller deseni ve dokusuyla oğlun için ideal. Pamuklu iç astarı oğlunu terletmezken kareli tasarımı da onun kombinlerine şıklık katıyor. Ürünün öndeki fermuarı oldukça kolay açılıp kapanabiliyor. Pratik kullanım avantajı sağlayan bu özelliğiyle Zeylan erkek çocuk montları, annelerden tam puan alıyor. Ürünün yakasında, kol ve etek ucunda bulunan polar kumaşlar, ısının ideal biçimde korunmasını sağlarken, ürüne de ayrı bir hava katıyor. Bunların yanı sıra bu sayfada bulunan erkek çocuk şişme mont çeşitleri de oğlun için düşünebileceğin modellerden.  Sen de oğlun için böyle kaliteli be hesaplı montlar arıyorsan, burada yer alan uygun erkek çocuk mont fiyatlarından yararlanarak sipariş verebilirsin.

Erkek Çocuk Yağmurlukları ile Kuru Kal!

Bahar aylarının yağışlı günleri için onun dolabında bulundurman gereken erkek çocuk yağmurluk modelleri Lolons’la bir tık uzağında. Pamuk iç astarı ve şirin desenleriyle Malkoçlar etiketli ürünler oğlun için satın alabileceğin kullanışlı ve şık modeller arasında yer alıyor. Su geçirmez özellikteki bu yağmurluklarla oğlun yağışlı havaların tadını çıkarabilir. Ürünün kapüşonlu oluşu onun başını yağıştan ve rüzgârdan korurken, farklı renk seçenekleri de çocuğunun her kombinine uyum sağlıyor. Çocuğunun ayaklarının da yağışlı havalardan etkilenmemesi adına su geçirmeyen Çocuk Ayakkabı sayfamıza da göz atmayı unutma! Ekonomik erkek çocuk yağmurluk fiyatlarıyla çeşit çeşit çocuk yağmurluk bu sayfada anneleri bekliyor.

Çocuk Yağmurluk Seçimi Rehberi

Erkek çocuğu için yağmurluk alacaksan kumaş kalitesine dikkat etmen gerekiyor. Yağmurlukların dış yüzeyi, su geçirmez olabilmesi için polyamid ve polyester karışımı malzemelerden üretiliyor. Çocuk yağmurlukları ise iç astarında pamuklu kumaşların kullanıldığı modeller olarak öne çıkıyor. Dolayısıyla oğluna yağmurluk alırken iç yüzeyi pamuk içerikli erkek çocuk yağmurluk çeşitlerine yönelmende fayda var. Lolons, bir araya getirdiği kaliteli çocuk yağmurluklarıyla bu anlamda annelerden tam puan alıyor. Bununla beraber satın alma aşamasında göz önünde bulundurman gereken bir diğer konu ürünün oğlunun yaş aralığına uygun olması. Ona küçük ya da büyük gelen modeller çocuğunun üzerinde estetik durmayacağı gibi onu yağıştan korumaya da yetmeyecektir. Dolayısıyla onun beden ölçülerine uygun yağmurluklar oğlun için ideal.

Sıkça Sorulan Sorular

  • 5 yaşındaki oğlum için nasıl bir yağmurluk seçmeliyim?

Çocuk yağmurluklarının iç astarı onların cilt sağlığı için doğal içerikli kumaşlardan meydana gelmeli. 5 yaşındaki oğlun için de pamuk astarlı 5 yaş yağmurluk modelleri arasından seçim yapabilirsin.

  • Oğlumun çocuk yağmurluk modelini nasıl yıkayabilirim?

Ürünün yıkama talimatına bakarak ürünü çamaşır makinesinde yıkayabilirsin.

  • Oğlumun yağmurluğunu rüzgârlı havalarda da giydirebilir miyim?

Yağmurluklar, yağışlı havalarda su geçirmezlik temeline dayanarak üretiliyor. Dolaysıyla rüzgarlı havalarda çocuğunla dışarı çıkmak istiyorsan, yağmurluk yerine çocuğunu esintiden koruyacak rüzgarlık modellerine yönelmende fayda var.