Zıbın

En önemli yenidoğan kıyafetleri arasında yer alan yenidoğan zıbın, bebeğinin dolabına ilk yerleştireceğin ürünler arasında yer alıyor. Çıtçıtlı oluşuyla kolayca giydirilip çıkarılabilen bu ürünü bebeğine hem iç çamaşırı olarak hem de günlük ev kıyafeti olarak kullanman mümkün. Lolons’ta yer alan çeşit çeşit yenidoğan zıbın takımı farklı içerikleri ve yumuşacık kumaşlarıyla annelerden tam puan alıyor. Bebeğinin bezini de rahatça değiştirmene imkân veren zıbın bebek kıyafetleri içinde en sık kullanacağın modellerden. Mevsime göre uzun kollu, kısa kollu ya da kolsuz seçenekleriyle her ihtiyaca cevap veren yenidoğan zıbınlara bu sayfadan kolayca ulaşabilirsin.

Aradığın Zıbın Modelleri Lolons’ta

Hem kız hem erkek bebeklere özel ürünleri anneler için bir araya getiren Lolons’ta aradığın zıbın modellerini bulman çok kolay. Tamamen doğal içerikli kumaşlardan üretilen şirin tasarımlı yenidoğan zıbın seti konforla estetiği buluşturarak hem bebeğini hem de seni memnun ediyor. Bebitof etiketli zıbın takımları antialerjik yapısı ve üst düzey baskı ve aksesuar kalitesiyle bebeğin için ideal. Zengin içeriğiyle Bebitof zıbın setleri; patikli alt, üst zıbın, iç zıbın, yelek, battaniye, tulum, şapka, eldiven, önlük ve yarım boy body’den oluşuyor. Çıtçıtlı üst zıbını, pratik kullanım olanağı sayesinde zamandan ve mekândan bağımsız olarak bebeğine giydirebilirsin. Setin patikli tek altıysa yenidoğan bebeğinin ayaklarını sıcak tutmak için birebir. Kısacası kaliteli ve hijyenik parçalardan oluşan Bebitof erkek ve kız bebek zıbın modellerini bebeğine gönül rahatlığıyla giydirebilirsin.

Lolons 5’li Zıbın Setleri

10’lu takımların haricinde 5’li set olarak da bulabileceğin yenidoğan zıbın setlerini burada hızlıca inceleyebilirsin. Birinci sınıf hammaddeden üretilen çeşit çeşit 5’li zıbın seti, her cinsiyetten ve yaştan bebeğin kullanımı için annelerin beğenisine sunuluyor. Lolons’ta pek çok markanın kaliteli ve hesaplı 5 parçalı zıbın setlerini bulmak mümkün. Örneğin Gaye etiketli 5’li zıbın setleri; 1 adet üst zıbın, patikli pantolon, önlük, eldiven ve şapkadan oluşuyor. Her bir parçası %100 pamuk olan bu zıbın takımıyla bebekler çok rahat ederken, setin ekonomik fiyat etiketi ise annelerin yüzünü güldürüyor. Lolons, kaliteli bebek markalarının şık modelleriyle ve çok uygun zıbın fiyatları ile burada satışta.

Lolons 10’lu Zıbın Setleri

Çoğunlukla battaniye, önlük, eldiven, şapka, mendil, iç zıbın, üst zıbın, patikli tek alt, kısa kollu çıtçıtlı body ve çıtçıtlı atletten oluşan 10’lu zıbın seti modelleri yenidoğan bebeğine alabileceğin kullanışlı ürünlerden. Pamuk içeriği ve farklı renk seçeneğiyle çeşitlenen bu takımları Lolons’tan zahmetsizce satın alabilirsin. Örneğin bu sayfada bulabileceğin Monello marka 10’lu zıbın setleri, pembe ve mavi renk alternatifleriyle kız veya erkek bebeğin için tercih edebileceğin modeller arasında yer alıyor. Mevsime göre ister evde ister dışarıda bebeğine giydirebileceğin bu zıbın setleriyle bebeğin hem şık hem rahat. Aynı zamanda harika bir hediye alternatifi de olan 10’lu zıbın setlerine Lolons’un uygun fiyat avantajıyla bu sayfadan sahip olabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Yenidoğan bebek zıbını nedir ve ne için kullanılır?

Bebek zıbını alttan çıtçıtlı bir bebek iç çamaşırıdır ve yenidoğan bebeklere mevsime uygun olarak atlet ya da ev giysisi olarak giydirilebilir.

  • Prematüre bebeğime hangi beden zıbın almalıyım?

Prematüre bebeğine prematüre bebeklere özel olarak üretilen zıbın setlerinden alabilirsin. Tekli olarak satın alacağın modellerde ise 0-1 aylık zıbın modellerini tercih edebilirsin.

  • Yenidoğan bebeğime aldığım zıbın setini kullanmadan önce yıkamalı mıyım?

Yenidoğan bebeklerin cildi oldukça hassas ve dış etkenlere karşı korumasızdır. Dolayısıyla ona giydirmeden önce bebeğin için aldığın zıbın setlerini sabun tozu veya organik temizlik ürünleri kullanarak yıkamanda fayda var.

  • Bebeğime aldığım iç zıbını nasıl kullanmalıyım?

İç zıbın, daha çok soğuk aylarda bebeğinin kıyafetlerinin altına giydirebileceğin uzun kollu ve kruvaze kesim bir iç giyim ürünüdür.