Prematüre Giyim

Zamanından erken doğan anlamına gelen prematüre bebeklere özel çeşit çeşit giyim ürününü Lolons’ta bulabilirsin. Hassas ciltlere uygun yapıdaki doğal hammaddeler kullanılarak üretilen prematüre giyim modelleri, farklı renk seçeneğiyle annelerin beğenisine sunuluyor. Birinci sınıf kumaşlardan üretilen bu prematüre kıyafet çeşitlerine sayfamızdan tek tıkla ulaşman mümkün. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de ödemiyorsun. Böylece oturduğun yerden prematüre bebeğinin ihtiyacı olan giyim ürünlerini hem kendini hem bütçeni yormadan satın alabilirsin. Lolons, kaliteli ve ekonomik prematüre kıyafetleriyle tüm anneleri bekliyor.

Prematüre Kıyafetleri ve Fiyatları

Tek parça ya da takım halinde satın alabileceğin prematüre kıyafetleri, doğayla uyumlu kumaşları ve antialerjik aksesuarlarıyla burada annelerle buluşuyor. Vaktinden erken doğan kızına uygun çeşit çeşit prematüre elbiseler, patikli pantolonlar ya da body’ler için sayfamızdaki modellere göz atmanda fayda var. Tamamen pamuk ipliğinden üretilen üst zıbın, patikli tek alt, mendil, battaniye, çıtçıtlı body, tulum ve bere gibi önemli parçaları içeren 10’lu prematüre bebek takımı modelleri ile bebeğinin ihtiyacı olan tüm kıyafetleri tek pakette bulabilirsin. Ürünlerin kumaş ve dikiş kalitesi çocuğuna konfor vadederken, tasarımları da onun şirinliğine şirinlik katıyor. Prematüre bebeğin için aradığın kıyafetler burada. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Prematüre Bebek Giyim Alışverişi Rehberi

Anneler, bebeklerine kıyafet satın alırken pek çok konuda hassas davranıyor. Konu prematüre bebekler olduğunda bu hassasiyetin seviyesi biraz daha artabilir. Zira prematüre bebeklerin tenleri, zamanında doğan bebeklere kıyasla daha ince ve korumasızdır. Dolayısıyla ona giydireceğin giysiler konusunda da ekstra özenli olman, çocuğunun sağlığı için oldukça önemli. Bebeğin için seçeceğin üst ve alt prematüre bebek giyim ürünlerinin nefes alabilen doğal içerikli kumaşlardan yapılmış olması gerekiyor. Seçeceğin kıyafetler renkliyse, ürünün Azo-free boyalar kullanılarak renklendirilmiş bir model olması da ayrıca önem arz eden konular arasında. Prematüre bebekler için giyim alışverişi yaparken dikkat etmen gereken bir diğer konu da ürünün sade bir model olması. Onun eline takılıp kopabilecek boncuk ya da düğme gibi aksesuarların yer almadığı kıyafetler bu bebekler için ideal.

Prematüre Giyim Ürünleri Bakımı

Kıyafetlerin ideal biçimde temizlenmesi, prematüre bebeklerin sağlığı bakımından oldukça önemli. Örneğin bebeğine yeni aldığın prematüre takım modelini kullanmadan önce mutlaka yıkaman gerekiyor. Bu işlemi yaparken de bebek cildine dost organik temizlik ürünlerini ya da sabun tozunu kullanabilirsin. Çamaşır makinesinde talimatlara uygun olarak yıkanan kıyafetler, son aşamada ikinci kez durulanarak deterjan kalıntılarından arındırılıyor. Zira kumaşların üzerinde kalan kimyasallar, bebeğinin cilt yüzeyindeki bariyer görevi gören dokularda birikerek zamanla cilt problemlerine yol açabilir. Bununla beraber, düzgünce kurutulduktan sonra prematüre bebeğinin kıyafetlerini ütülemende fayda var. Mikroplardan arındıran bu işlemle daha hijyenik olan kıyafetleri, gönül rahatlığıyla bebeğine giydirebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Prematüre bebeğimin tulumunu nasıl yıkayabilirim?

Ürünün talimatlarına göz atarak bebeğinin tulumunu çamaşır makinesinde yıkayabilirsin. Bu aşamada organik temizlik ürünleri ya da sabun tozu kullanmayı ve ikinci kere durulama yapmayı unutma!

  • Prematüre bebeğime hangi beden kıyafet seçmeliyim?

Pek çok markada olan prematüre bedenlerden seçim yapabilirsin. Böyle bir alternatifin yoksa yenidoğan ya da 0-1 aylık bebek giyim ürünlerinden satın alabilirsin.

  • Prematüre bebek giyim ürünlerini çocuğuma giydirmeden önce yıkamalı mıyım?

Prematüre bebeklerin ciltleri diğer bebeklere oranla çok daha hassas olduğu için ona giydireceğin kıyafetleri ideal biçimde yıkayıp ütülemende fayda var.