%43
139,90 TL 79,90 TL
Ücretsiz Kargo
%43
139,90 TL 79,90 TL
Ücretsiz Kargo
%26
169,90 TL 124,90 TL
Ücretsiz Kargo
%43
139,90 TL 79,90 TL
Ücretsiz Kargo
%43
139,90 TL 79,90 TL
Ücretsiz Kargo
%43
139,90 TL 79,90 TL
Ücretsiz Kargo
%43
139,90 TL 79,90 TL
Ücretsiz Kargo
%25
399,90 TL 299,90 TL
Ücretsiz Kargo
%26
169,90 TL 124,90 TL
Ücretsiz Kargo
%29
139,90 TL 99,90 TL
Ücretsiz Kargo
%29
139,90 TL 99,90 TL
Ücretsiz Kargo
%25
599,90 TL 449,90 TL
Ücretsiz Kargo

Yenidoğan 5'li Set

Doğumdan sonra bebeğinle hastaneden çıkarken ona gerekli olacak kıyafetleri içeren yenidoğan 5'li set çeşitleri Lolons'ta yerini alıyor. Her biri birbirinden kullanışlı parçalardan oluşan bu setlerle bebeğini rahat ettirebilirsin. Yenidoğan 5'li takım modelleri çoğunlukla bebek patikli altlar, çıtçıtlı body'ler, zıbınlar, önlükler ve şapkalardan oluşan oluşuyor. Yeni doğmuş bebeklerin hassas cilt yapısına uygun kumaşlar ve malzemeler kullanılarak üretilen bu takımları gönül rahatlığıyla bebeğine giydirebilirsin. Lolons, kaliteli ve ekonomik yenidoğan 5'li setleriyle burada. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Yenidoğan 5'li Takım Modelleri

Yenidoğan bebeklere, anne karnında alıştıkları sıcaklığı ve güveni dışarıda da sağlayabilmek adına ona giydireceğin yumuşacık 5'li yenidoğan takımlara bu sayfa üzerinden kolayca ulaşabilirsin. Takım içindeki yer alan ürünlerin tümü pamuklu kumaşlardan üretiliyor. Renkli modellerde kullanılan boylarsa su bazlı özelliğiyle bebeklerin sağlığına dost. Kız ve erkek bebekler için özel olarak tasarlanmış modellere sahip bu yenidoğan setlerden bebeğine uygun olanları bularak hemen satın alabilirsin. Üstelik Lolons, yapacağın belli tutardaki alışverişlerin için kargo bedelini de sıfırlıyor. Böylece bebeğin için satın alacağın 5'li hastane çıkışı takımları için evinden çıkmana gerek kalmıyor. Aklındaki yenidoğan 5'li seti buradaki modeller arasında bul, avantajlarla satın al, zamandan ve bütçeden tasarruf etmenin tadını çıkar!

Bebeğin Eve Gitmeye Hazır: 5'li Yenidoğan Set

Ona alacağın 5'li yenidoğan set ile bebeğin hastaneden çıkmaya hazır. Mevsime uygun olarak bebek hırkası ya da yeleği de ekleyebileceğin bu setleri sayfamız üzerinde daha yakından inceleyebilirsin. Pembe, sarı veya somon renkli setler kız annelerinin tercihi olurken erkek bebekler için mavi, lacivert veya gri yenidoğan 5'li takımlardan seçim yapman mümkün. Bu ürünler kaliteli kumaşlarına ek olarak sahip oldukları sevimli tasarımlarıyla bebeğinin şirinliğine şirinlik katıyor. Yenidoğan miniklerin başlarını koruyacak yumuşacık şapkalar, onları belden ayak parmağına kadar sıcak tutacak patikli altlar, uzun kollu zıbınlar ve eldivenlerle bu setler aynı zamanda harika bir hediye alernatifi. Lolons'ta yer alan sayısız yenidoğan 5'li set erkek ve kız bebeklere özel tasarımlarıyla seni bekliyor.

Yenidoğan 5'li Set İçeriği

Yenidoğan 5'li hastane çıkışı setleri farklı parçaları bir araya getirerek çeşitlenebiliyor. Genellikle bir adet kruvaze zıbın, bir adet patikli alt, bir adet bebek önlüğü, bir çift eldiven ve bir adet şapkadan oluşan 5'li setler annelerin en büyük yardımcısı. Yenidoğan bebeklerin temel giyim ihtiyacını karşılayan bu takımlarda kimi zaman zıbın yerine patikli bebek tulumu da yer alabiliyor. Tercihe bağlı olarak seçebileceğin çeşit çeşit 5 parça hastane çıkışına buradan anında ulaşabilirsin. Takımlar içerisinde yer alan patikli altlar esnek lastikleriyle bebeğini rahat ettirerek sıcak tutmak için birebir. Bununla beraber, tırnaklarıyla yüzüne zarar vermesini engellemek adına set içinde bulunan eldivenleri de bebeğine rahatlıkla giydirebilirsin. Ayrıca Lolons'taki 10 parçalı yenidoğan takımlarını da görmek istersen Yenidoğan 10'lu Set sayfamıza göz atmanda fayda var.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğim için nasıl yenidoğan 5'li setler tercih etmeliyim?

Bebeğin için pamuklu, mevsime uygun ürünler içeren kaliteli yenidoğan 5'li setlere yönelebilirsin.

Kızımın yenidoğan 5'li setlerini nasıl temizlemeliyim?

Kızının yenidoğan 5'li setlerini düşük sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkayarak temizleyebilirsin.

Oğlumun yeni aldığım 5 parçalı hastane çıkışını kullanmadan önce yıkamalı mıyım?

Yenidoğan 5'li hastane çıkışlarını kullanmadan önce ürünün etiketinde yer alan talimatlara uygun olarak yıkamanda fayda var.

Yenidoğan 5'li hastane çıkışı içinde hangi ürünler yer alıyor?

Markaya ve modele göre değişmekle beraber 5'li yenidoğan setleri; bir adet zıbın, bir adet patikli alt, bir adet şapka ve bir adet önlükten meydana geliyor.