Alt Açma Minderi, Örtüsü

Belli bir yaşa kadar sıvı gıdalarla beslenen bebeğinin kirlenen bezini sıklıkla değiştirmen gerekebilir. İster evde ister gittiğin mekanlarda etrafı temiz tutmak adına kullanabileceğin alt açma minderi ile rahat edebilirsin. Bebeğinin bezini değiştirmen gereken her anda imdadına koşan alt açma örtüsü çeşitlerine Lolons farkıyla burada sahip olabilirsin. Tek kullanımlık modellere ek olarak yıkanabilir alt açma ürünlerine de yer veren Lolons, bu anlamda annelerden tam puan alıyor. Sen de bebeğinin ihtiyacı olan alt açma minderini Lolons’tan satın al, alışverişinden kazançlı çık!

Bebek Alt Açma Minderi Modelleri

Bu sayfada pek çok farklı renk ve tasarımda bebek alt açma örtüsü bulabilirsin. İster tek seferlik kullan-at bir model ister yıkanabilir alt açma pedi ara, Lolons’un zengin ürün çeşitliliği içinde dilediğin çeşide kolayca sahip olabilirsin. Bebek bakım çantalarının olmazsa olmazlarından olan tek kullanımlık alt açma ürünleriyle kamuya açık alanlarda bebeğinin bezini hızlıca değiştirme imkânı elde edebilirsin. Sayfamızda göreceğin Bebitof marka pusetli alt açma seti; birinci sınıf malzemesiyle bir adet minder ve bir adet yastıktan oluşuyor. Üzerindeki sevimli işlemeleri ve birinci sınıf malzemeleriyle estetikle konforu bir araya getiren bu alt açma ürünüyle bebeğin çok rahat ediyor. Aradığın alt açma örtüsü burada. Hemen alışverişe başla!

Lolons Alt Açma Minderleri

Pek çok farklı bebek giyim markalarını bir araya getiren Lolons’ta, bebeğin için aradığın alt açma minderi modellerini oturduğun yerden satın alabilirsin. Bibaby etiketli alt açma minderlerini bebeğinle gittiğin her yere rahatlıkla götürebilirsin. Pusette ya da seyahat esnasında araçta kolayca açıp kullanabileceğin bu ürünler, antialerjik ve antibakteriyel özelliğe sahip. Üretim ve renklendirme aşamasında kullanılan hijyenik yöntemler sayesinde Bibaby alt açma minderlerini bebeğin için güvenle tercih edebilirsin. Sevimli tasarımı ve yumuşacık dokusuyla bu alt açma minderleri annelerin beğenisini topluyor. Tüm bu markaların kaliteli modelleri çok avantajlı alt açma minderi fiyatlarıyla bu sayfada yerini alıyor.

Bebek Alt Açma Minderi Neden Gerekli?

Bebek bakımının önemli parçalarından biri olan bez değiştirme, annelerin gün içinde pek çok defalar yapmak durumunda kaldığı işler arasında yer alıyor. Dolayısıyla her türden alt açma minderini veya örtüsünü bebeklerinin çantalarından eksik etmeyen anneler, Lolons’un hesaplı fiyatlarından yararlanarak pratik alt açma minderi satın alıyor. Birkaç kere kullanılabilen silinebilir alt açma minderi bu anlamda annelerin favorileri arasında yer alıyor. Ilık suda yıkayarak ya da silerek kullanabileceğin bu ürünlerle evde bebeğinin altını değiştirmen mümkün.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bebeğimle seyahate çıkarken nasıl bir alt açma minderi tercih etmeliyim?

Temizleme imkânın olmadığı seyahatler sırasında tek kullanımlık alt açma örtüsü tercih ederek bebeğinin atlını değiştirebilirsin.

  • Bebeğim için aldığım kapitone alt açma minderini nasıl yıkayabilirim?

Ürünün yıkama talimatlarına dikkat ederek alt açma minderini 30-50 derece sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkayabilirsin.