%47
169,90 TL 89,90 TL
Ücretsiz Kargo
%35
169,90 TL 109,90 TL
Ücretsiz Kargo
%29
139,90 TL 99,90 TL
Ücretsiz Kargo
%50
99,90 TL 49,90 TL
%50
99,90 TL 49,90 TL
%35
99,90 TL 64,90 TL
%43
139,90 TL 79,90 TL
Ücretsiz Kargo
%47
169,90 TL 89,90 TL
Ücretsiz Kargo
%50
99,90 TL 49,90 TL
%50
99,90 TL 49,90 TL

Bebek Uyku Tulumu 

Uzmanlar, bebeklerin 1 yaşına kadar battaniyesiz yatmasını öneriyor. Dolayısıyla ona uyurken giydirebileceğin bebek uyku tulumu, bebeğinin gece boyunca rahat ve güvende olmasına yardım ediyor. Lolons’ta bulunan bebek uyku tulumu pamuk, penye, koton gibi doğal kumaşlardan üretilen modellerden oluşuyor. Kızın ya da oğlun için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğin bu ürünler uygun fiyatlarıyla annelerin yüzünü güldürüyor. Bu sayfadan bebeğine seçeceğin bebek uyku tulumlarıyla oturduğun yerden alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsin. Lolons bebek uyku tulumu modelleriyle bebekler rahat, anneler rahat!

Bebek Uyku Tulumu Modelleri 

Yenidoğan bebekler için sıklıkla kullanılan bebek uyku tulumu modelleri, pek çok farklı tasarımda karşına çıkabiliyor. Fermuar ya da çıtçıt kapamalı olarak çalışılan bu ürünleri bebeklere giydirmek oldukça kolay. Lolons’ta hesaplı fiyatlara bulabileceğin Ebrar Bebe uyku tulumları, fermuarlı modellere verilebilecek güzel örneklerden. Sevimli tasarımı ve yumuşak kumaşıyla ona her bakımdan uygun olan bu modelle bebeğin gece deliksiz uyuyabilir. Uzun kollu ve kalın penye olan bu ürün, bebeğini her ortamda sıcak tutmak için ideal. Kol ve ayak uçları ribanalı olduğu için de gece boyunca bebeğinin vücut ısısını koruyarak onu üşümekten kurtarıyor. Konfor ve estetiği bir araya getiren bu 1 yaş bebek uyku tulumunu kızın ya da oğlun için rahatlıkla tercih edebilirsin. Bebeğinin uyku tulumunun içine giydirebileceğin atletler için Bebek Atlet sayfamıza göz atmayı unutma!

Lolons Farkıyla Bebek Uyku Tulumu

Bebeğinin oda sıcaklığını 21-24 derece arası tuttuğunda onu kat kat giydirmene gerek kalmıyor. Yaz aylarında tek zıbın ya da ince bir kıyafetle idare edebilen bebeğin, kış aylarında onu sıcak tutacak tek parça giysilere ihtiyaç duyabiliyor. Bu bakımdan gece boyunca bebeğine giydirebileceğin bir bebek uyku tulumu onun için oldukça uygun. Bu ürünler bebekleri tek parça halinde sardığı için onların uykuda üstlerini açmasına engel oluyor. Böylece vücut ısısı korunan bebeğin uykusunda rahat ve güvende hissediyor. Lolons’ta yer alan uyku tulumları doğal içerikleri ve hijyenik kumaş boyalarıyla bebeğinin dolabında olmasını isteyeceğin ürünlerden. Sen de buradaki modeller arasından seçimini yap, ekonomik bebek uyku tulumu fiyatlarından faydalanarak alışverişini tamamla!

Yazlık ve Kışlık Bebek Uyku Tulumları Lolons’ta 

Bebeğini her an rahat ve güvende tutma isteğini bilerek yer verdiğimiz çeşit çeşit bebek uyku tulumu yazlık ve kışlık modelleriyle bu sayfada yerini alıyor. Sıcak aylarda kızın ya da oğlun için ince dolgulu, pamuk ya da penye kumaşlı modellere pekâlâ yönelebilirsin. Bu kumaşlar nefes alabilen yapıda olduğundan onu serin tutarak bebeğinin rahatça uykuya dalmasını sağlıyor. Ayrıca kısa kollu uyku tulumları da yaz mevsimi için bebeğine tercih edebileceğin modeller arasında. Daha soğuk zamanlarda ise buradaki çeşit çeşit bebek uyku tulumu kışlık modelleriyle tercih edilebilir. Bunlar uzun kollu ve daha kalın dokulu ürünlerden oluşuyor. Çok gerek duyulursa, kışlık bebek uyku tulumlarının içine kısa kollu bir body ya da atlet de giydirilerek bebeklerin sıcak kalması desteklenebilir. Her mevsime uygun bebek uyku tulumları Lolons’ta. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Sıkça Sorulan Sorular 

  • Bebek uyku tulumu içine ne giyilir?

Eğer bebek odası 21-24 derece aralığındaysa ve uyku tulumu mevsime uygun bir kumaştan yapılmışsa, içine sadece ince bir atlet giydirmen yeterli olabilir. 

  • Bebek uyku tulumu nasıl kullanılır?

Bebek uyku tulumu, battaniyesiz yatması önerilen bebeklerin uyku kıyafeti olarak kullanılır. Böylece bebeğin gece boyunca üzerini açma riski olmadan rahatça ve güven içinde uyuyabilir.

  • Yazlık bebek uyku tulumları hangi kumaştan olmalı?

Hava geçirgenliği olan ve böylece terletmeyen pamuk, koton, penye ya da bambu kumaşlardan olabilir.

  • Yenidoğan oğlum için patikli bir bebek uyku tulumu uygun mu?

Yenidoğan bebekler vücut ısılarını daha rahat korusunlar diye patikli uyku tulumları onlar için oldukça ideal.