Bebek Pijama 

Bebeğinin kaliteli bir uyku deneyimi yaşaması için gerekli olan bebek pijama takımı pek çok model ve marka seçeneğiyle annelerin beğenisine sunuluyor. Onu terletmeden ideal sıcaklıkta tutacak bebek pijama çeşitleriyle bebeğin gece boyunca rahat ediyor. Mevsime göre uzun ya da kısa kollu modeller arasından seçim yaparak ona giydirebilir, bebeğinin deliksiz uyumasına yardımcı olabilirsin. Lolons, bu sayfada yer alan kaliteli ve uygun fiyatlı bebek pijama modelleriyle tüm anneleri bekliyor.

Bebeğine Uygun Pijama Takımları Lolons’ta 

Çiçekli, kareli, tavşanlı, zürafalı ya da çizgili bebek pijamalar arasından bebeğine uygun bir modele bu sayfadan kolayca sahip olabilirsin. Örneğin organik ürünleriyle bilinen Bibaby etiketli bebek pijamaları, pamuk dokusu ve sevimli tasarımlarıyla burada bulabileceğin ürünler arasında. Ekru, sarı, pembe veya mavi gibi farklı renk seçenekleriyle hem kız hem erkek bebekler için kullanılabilen Bibaby pijamalar, sağlıkla estetiği buluşturuyor. Buna ek olarak Lolons’taki bebek patikli pijamalar da bebeğin için tercih edebileceğin kullanışlı modellerden. 

3 Adımda Bebek Pijama Seçimi 

Bebeğine pijama seçerken 3 konuya dikkat etmen gerekiyor. Öncelikle satın alacağın pijama, bebeğinin nazik cildine dost ürünler kullanılarak üretilmiş olmalı. Nefes alabilen yapıdaki pamuklu bebek pijama takımı modelleri anlamda bebeğin için ideal. Bebek pijama alışverişinde dikkat etmen gereken bir diğer konu uygun yaş aralığı. Bebeğine küçük ya da büyük gelen kıyafetler, onun gece boyunca rahatsız olmasına sebep olabilir. Dolayısıyla bebeğin için onun yaşına uygun bedendeki pijamaları satın almanda fayda var. Mevsime uygun ürün seçimi de bebeğinin pijama alışverişinde dikkat etmen gereken konular arasında yer alıyor. Sıcak aylarda onun için bebek yazlık pijama takımı çeşitlerinden seçim yaparken, daha kalın dokulu ve çoraplı bebek pijamaları ise kışlık kullanım için ideal.

Hesaplı ve Kaliteli Bebek Pijama Takımı Modelleri 

Lolons, hem kaliteli hem ekonomik fiyatlı bebek pijama modelleriyle annelerden tam puan alıyor. Bebeği için her şeyin en iyisini isteyen anneler, buradan zahmetsizce yapacakları pijama alışverişlerinden memnun kalıyor. %100 pamuk kumaşıyla Necixs marka bebek pijamaları, organik etiketleriyle Bibaby markalı modeler ve çok daha fazlası bu sayfada yerini alıyor. Hem tek parça bebek pijama altı ya da üstü olarak hem de 2’li takımlar halinde bulabileceğin bu ürünleri bebeğine gönül rahatlığıyla giydirebilirsin. Lolons, çok hesaplı bebek pijama takımı fiyatları ve kaliteli ürünlerini burada annelerle buluşturuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bebeğimin pijaması nasıl olmalı?

Bebeğinin pijaması onun cildine dost malzemelerden üretilen bir model olmalı. Pamuk kumaşlı ve kimyasal boya ya da baskı içermeyen pijamalar bebeğin için ideal.

  • Kızımın pamuklu pijama takımını nasıl yıkamalıyım?

Ürünün yıkama talimatlarına uygun biçimde ürünü çamaşır makinesinde ya da elde yıkayabilirsin.  Bu aşamada organik temizlik ürünleri kullanmayı da unutma!

  • 69 cm uzunluğundaki oğluma hangi beden pijama almalıyım?

Markaya göre değişkenlik gösterse de 69 cm uzunluğundaki bebekler için 6-9 aylık pijama modellerini satın alabilirsin.

  • Yazın bebeğim için hangi model bebek pijama takımlarını tercih etmeliyim?

Yaz aylarında bebeğini terletmeyecek pijama modellerine yönelmelisin. Hava geçirgenliğine sahip pamuk kumaştan elde edilen bebek pijamaları, bu bakımdan bebeğin için ideal.