Bebek Külot

Bebekler için sağlıklı iç çamaşırı seçimi onların hassas cildi için oldukça önemli. Dolayısıyla anneler, bebeklerine külot seçerken doğal kumaşlardan üretilmiş olan modellere yöneliyor. Lolons’ta yer alan pamuk kumaşlı bebek külodu çeşitleri bu sebeple bebeğin için tercih edebileceğin ürünler arasında. Hem kız hem erkek bebekler için gönül rahatlığıyla kullanabileceğin bebek külot modellerine bu sayfada kolayca ulaşabilirsin.

Kız ve Erkek Bebek Külot Çeşitleri

Lolons’ta yer alan çeşit çeşit bebek külodu erkek ve kız bebek modelleriyle annelerin beğenisine sunuluyor. Bebeklere külot satın alırken kumaşın kalitesinden emin olmakta fayda var. Pamuk, keten, bambu veya koton gibi hava geçirgenliği olan kumaşlar onların iç çamaşırında bakteri oluşmasına engel oluyor. Doğduktan kısa bir süre sonra sünnet olan erkek bebekler için özel iç çamaşırları da mevcut. Bebek sünnet külodu, bu durumda oğluna satın alabileceğin külot modelleri arasında yer alıyor. Ağ kısmında hava alabilen özel bir bölgesi bulunan bu külotlar, operasyon sonrası oğlunun konforu için özel olarak tasarlanıyor. Kızlar içinse yine pamuklu kumaşlardan üretilen doğal içerikli bebek külotlarını çok uygun fiyatlarla bu sayfadan satın alarak bebeğine giydirebilirsin.

Bebek Alıştırma Külotları ile Tuvalet Eğitimi

Bebeğin hazır olduğunda başlayan tuvalet eğitimi döneminin en büyük yardımcısı olan alıştırma külotları, annelerin bir dönem sıklıkla kullandığı modeller arasında bulunuyor. Çamaşır makinesinde de yıkanabilen bu çiş külodunu bebeğine giydirerek tuvalet eğitimi sürecini herkesi için kolaylaştırman mümkün. İdrarı sızdırmayan özel yapısıyla bu bebek külotları, bebeğinin ıslaklığı hissedip tuvalete gitme ihtiyacı geliştirmesi için tasarlanıyor. Bu külotlar sayesinde bebeğinin kısa sürede tuvalet alışkanlığı kazanması mümkün. Bel kısmındaki esnek ve kalın lastikleri külotun, bebeğinin belinden düşmesini engellerken, özel dikişleri onun cildini tahriş etmiyor.

Süslü Bebek Külotları Lolons’ta

Kız annelerinin favorilerinden olan süslü bebek külotlarını, her yaştan bebeğin kullanabileceği beden seçeneğiyle burada bulabilirsin. Bebek fırfırlı külot, şirin görüntüsü ve kaliteli malzemesiyle renk renk bebek elbisesi modellerinin içine çok yakışıyor. Kıyafetin altından bezin görünmesini engelleyen bu külotlarla bebeğin gittiği her yerde çok şık görünüyor. Lolons’ta bulabileceğin bir diğer süslü modelse bebek dantelli külotlar. Onun nazik cildini aşındırmayan yumuşak dantel ve kumaşlardan üretilen bu ürünler kızına konfor ve şıklık vadediyor. Sen de bebeğinin kombinlerini en şık külotlarla tamamlamak istiyorsan, Lolons en kaliteli ve hesaplı bebek külot modelleriyle seni bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Kızımın külotunu seçerken neye dikkat etmeliyim?

Kızın için seçeceğin külotun nefes alabilen bir kumaştan yapılmış olması onun sağlığı için oldukça önemli. Bu bakımdan pamuk kumaşlı bebek külotları kızın için ideal.

  • 3 aylıkken sünnet olan oğlum için nasıl bir iç çamaşırı seçmeliyim?

Hava alabilen özel bölgesiyle sünnet külotları, sünnet operasyonu sonrası oğlun için kullanabileceğin iç çamaşırı modelleri arasında.

  • Alıştırma külodu nasıl kullanılır?

Bebeğine normal bir çamaşır gibi giydireceğin alıştırma külotlarıyla, altında bebek bezi olmadığını fark eden bebeğin, tuvaletini altına yapmıyor.

  • 87 cm boyundaki kızım için hangi beden külot alabilirim?

Markadan markaya değişse de 87 cm uzunluğundaki bebekler için 18-24 aylık külot modelleri tercih edilebilir.