%9
54,89 TL 49,90 TL
Ücretsiz Kargo
%5
22,99 TL 21,90 TL
Ücretsiz Kargo
Outlet Ürünü

Bebek Atleti

Yetişkinlere kıyasla daha az bir yağ tabakasıyla doğan bebekler, bu sebeple vücut ısılarını dengelemekte zorlanabiliyor. Bu aşamada devreye giren bebek atleti, onları ideal sıcaklıkta tutmaya yardımcı olan kullanışlı iç giyim ürünleri arasında yer alıyor. Bebeğinin teniyle temas ettiği için doğal içerikli kumaş türlerinden üretilen bu ürünler, pek çok farklı renk ve tasarımda bu sayfada yer alıyor. Özellikle yaz aylarında bebeğine giydireceğin pamuklu atletle, onun uykusunda terlemesinin önüne geçebilirsin. Lolons en güzel modelleriyle kaliteli ve hesaplı bebek atleti satın almak isteyen anneleri bekliyor.

Bebek Atleti Modelleri ve Fiyatları

Yazlık ve kışlık modelleriyle buradaki bebek atletlerini her mevsim bebeğine giydirebilirsin. Pamuk ya da penye bebek askılı atletler sıcak mevsimler için kullanılabilirken, daha kalın kumaşlı ve kısa kollu olanlar mevsim geçişleri için ideal. Nefes alabilen kumaşlardan üretilen bebek çıtçıtlı atletler ise, hala bez kullanan bebekler için iyi bir alternatif olabilir. Bu modellerin kolay kullanımı sayesinde gerekli olan her an bebeğinin bezini hızlıca değiştirebilirsin. Kışın en soğuk günlerinde faydalanabileceğin bebek termal atlet çeşitlerini de bebeğin için düşünmende fayda var. Yenidoğan bebek atleti modellerinin %100 pamuk içeriği ve antialerjik yapısı sayesinde ise bebeğinin nazik cildini koruyabilirsin. Lolons’ta yer alan bebek giyim markalarının kaliteli bebek atletleri çok avantajlı fiyatlarıyla bu sayfada annelerin beğenisine sunuluyor.

Bebek Atlet Külot Takımları Lolons’ta

Tek parça halinde bulabileceğin bebek atletlerini, takım set olarak da bebeğine giydirebilirsin. Kızları için çoğunlukla pembe veya beyaz bebek atlet külot takımı tercih eden anneler, erkek bebeklerine seçecekleri takım setlerde mavi modellere yönelebiliyor. Aradığın hangi model olursa olsun, Lolons’ta kolayca bulabilirsin. Buradaki bebek atlet takımları bebeğinin konforunu üst seviyede tutacak birinci sınıf hammaddeler kullanılarak üretiliyor. Örneğin dokuma veya örme kumaşlardan elde edilen bebek jakarlı atlet ve külot takımları, pamuk içeriğiyle bebeğine konfor sağlarken, dayanıklı yapısıyla da uzun süreler deforme olmadan kullanılabilir. Tüm bunların yanı sıra Lolons’taki desenli bebek atlet takımları, sıcak günlerde bebeğin için ideal birer ev kıyafetine dönüştürülerek çok amaçlı olarak da pekâlâ kullanılabilir.

Adım Adım Bebek Atlet Seçimi

Hassas bir tene sahip olan bebeğin için seçeceğin iç giyim ürünlerinin kalitesi, onun sağlığı için önem taşıyor. Bu bakımdan, bebeğin için atlet alışverişi yaparken birkaç noktaya dikkat etmen gerekiyor. Onun cildinde herhangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet vermeyecek biçimde hava geçirebilen özellikteki bebek fanilası modelleri, bebeğine giydirebileceğin iç giyim ürünlerinden. Bebek atleti seçerken göz önünde bulundurman gereken bir diğer konuysa mevsime uygunluk. Lolons’ta bulabileceğin pamuk ya da pamuklu penye kumaşlardan üretilen çeşit çeşit bebek yazlık atlet çeşitleri, sıcak günlerde bebeğine giydirmek için oldukça uygun. Daha kalın penyelerden üretilen kısa kollu atletlerse soğuk kış aylarında bebeğini ısıtmak için kullanabileceğin modellerden. Çok ekonomik ve kaliteli bebek atletleri Lolons’ta. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bebeğim için terletmeyen bebek atleti bulabilir miyim?

Pamuk kumaştan üretilen bebek atletleri, nefes alabilen yapıda olduğundan bebeğinin terlemesinin önüne geçebilir.

  • 57 cm boyundaki kızım için hangi beden bebek atleti alabilirim?

Ürünün markasına göre değişse de 57 cm uzunluğundaki kızın için 0-3 aylık atlet modellerini tercih edebilirsin.

  • Yenidoğan oğluma atlet giydirebilir miyim?

Uygun bedeni ve kumaş kalitesini bulduğunda, yenidoğan bebeğine de atlet giydirebilirsin. %100 pamuk kumaştan üretilen 0-1 aylık ya da 0-3 aylık bebek atlet modelleri oğlun için ideal.