Doğum Sonrası Korsesi

Gebelik süreci boyunca kadınların karın bölgesindeki büyüme, doğum sonrasında o bölgedeki etin sarkmasına ve kasların gevşemesine yol açabilir. Bu gibi durumlarda, özel olarak tasarlanan doğum sonrası korsesi modellerinden kendine uygun olanlarını seçip hekim kontrolünde kullanmaya başlayabilirsin. Lolons'ta yer alan çeşitlerden dilediğini hemen satın alman mümkün. Bu ürünler annelerin vücudunda alerjik reaksiyonlara yol açmayacak hijyenik malzemeler kullanılarak üretiliyor. Sezaryen veya normal doğum sonrası belli bir süre be belli aralıklarla takılması önerilen bu ürünleri, farklı beden ve renk seçeneğiyle bu sayfada bulabilirsin. Lolons, annelerin ihtiyacı olan birbirinden kullanışlı doğum sonrası korse modellerini burada uygun fiyat etiketleriyle bir araya getiriyor. Hemen üye ol, avantajları kaçırmadan alışverişini tamamla!

Doğum Sonrası Korsesi Ne Sıklıkta Kullanılmalı?

Doğum sonrası korseler gebelikte karın bölgesinde biriken yağın ve güçsüzleşen kasların kendini toparlamasına yardımcı olmak amacıyla belli standartlarda üretilerek satışa sunuluyor. Bu ürünler doğru kullanıldığında annelerin fiziksel görüntüsünü iyileştirdiği gibi karın bölgesinin çabucak eski haline dönmesi için de ideal. Uzmanlar, doğum sonrası inceltici korsenin doğumdan hemen sonra kullanmanın yanlış olduğuna dikkat çekiyor. Sezaryen doğum sonrası korsesi kullanacakların operasyondan sonra en az 2-3 hafta beklemesinde fayda var. Normal doğum sonrası ise annelerin bu korseleri kullanmak için minimum 2 gün beklemeleri uygun olabilir. Her iki durum için de Lolons'ta yer alan doğum sonrası korselerinden uygun fiyata satın alarak faydalanabilirsin. Ayrıca buradaki lohusa külotları da doğum sonrası işine epey yarayabilir.

Lohusa Korsesi Faydaları

Lohusa korsesi, bu sayfadaki farklı renk seçenekleriyle annelerin doğum sonrası sürecine katkıda bulunmak üzere satışa sunuluyor. Bu ürünler, annelerin doğum yaptıktan sonra vücutlarını şekillendirmek için birebir. Doktor tavsiyesiyle kullanılması gereken bu korseler annenin ihtiyacına göre bel, karın veya kalça bölgesine takılıyor. Bununla beraber, o bölgelerdeki kasların toparlanması için bu korseleri giymenin yanı sıra düzenli egzersiz yapmak da oldukça önemli. Bu sebeple hem spor yapıp hem doğru türdeki doğum sonrası korsesini kullanarak formunu ve sağlığını koruman mümkün. Lolons'ta farklı markaların etiketini taşıyan çeşit çeşit korse doğum sonrası kullanım için burada satışta. Sen de sayfamız üzerinde yer alan her cebe uygun doğum sonrası korse fiyatlarından yararlanarak akıllı ve kazançlı online alışverişin keyfini çıkarabilirsin.

Doğum Sonrası Korse Modelleri Lolons'ta

Burada göreceğin doğum sonrası korse modellerini yakından inceleyerek kolayca satın alabilirsin. Tek yapman gereken çeşit çeşit ürün arasından kendi ihtiyacına yönelik seçimler yaparak beğendiğin korseyi sepetine atmak. Avantajlı fiyatlarla siparişini oluşturduğunda ürünler hızlıca adresine geliyor. Oturduğun yerden birkaç tıkla alışverişini tamamlamana olanak veren Lolons'ta ayrıca belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece hem dilediğin lohusa korselerine sahip oluyor hem de cebini koruyorsun. Lolons'la alışveriş işte bu kadar kolay! Aklındaki doğum sonrası korse modellerini buradan al, zamandan ve bütçeden tasarruf etmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Doğum sonrası korsesini ne zaman takmaya başlayabilirim?

Hekiminin kontrolü altında, doğum sonrası korsesini normal doğumdan en az 1-2 gün sonra, sezaryen doğumdan en az 2-3 hafta sonra takmaya başlayabilirsin.

Doğum sonrası korseyi gün içinde ne kadar süre takmalıyım?

Doğum sonrası korsesini, doktoruna danışmak kaydıyla, 6 hafta boyunca günün belli saatlerinde takman gerekiyor. Uzun süre korse kullanımı düzenli kan dolaşımı ve bel sağlığı için uygun değil.

Gece yatarken doğum sonrası korsemi çıkarmalı mıyım?

Doğum sonrası korsesini gece yatarken mutlaka çıkarmalısın.

Doğum sonrası korsesini nasıl yıkayabilirim?

Doğum sonrası korsesini, etiketinde aksi belirtilmediği sürece 30-60 derece sıcaklıkta ve organik çamaşır temizleme ürünleri kullanarak çamaşır makinesinde yıkayabilirsin.