%28
179,90 TL 129,90 TL
Ücretsiz Kargo

Tekli Süt Pompası

Emzirme dönemindeki anneler için harika ürünler arasında yer alan tekli süt pompası, farklı modelleri ve kullanışlı özellikleriyle buradaki yerini alıyor. Manuel ve elektrikli çeşitleri bulunan bu ürünler sayesinde göğsündeki fazla sütü konforlu ve kolay biçimde sağman mümkün. Farklı markaların tekli elektrikli süt pompası modelleri şarjlı olarak da çalışarak seni asla yarı yolda bırakmıyor. Manuel tekli çeşitlerse istediğin her an yanında. Lolons'ta yer alan her türden tekli süt pompalarından dilediğin hemen şimdi senin olabilir. Ekonomik fiyatlar ve kaliteli çeşitleri sayfamızda bir arada görerek inceleyebilirsin.

Tekli Süt ve Göğüs Pompası Çeşitleri

Tekli süt ve göğüs pompası çeşitlerini kategorimizden rahatlıkla bulup satın alabilirsin. Tek yapman gereken ihtiyacın olan modeli görüp sepetine eklemek. Hesaplı fiyat avantajıyla alışverişini tamamladığında siparişin hızlıca adresine geliyor. Örneğin sevilen çeşitler arasındaki Lansinoh tekli süt sağma makinesi modelleri süt sağım işini kolaylaştırmak üzere tasarlanmış. Bu ürünlerin vakum gücünü dilediğin gibi ayarlayabilirsin. Bebeklerin doğal emme ritmini taklit eden yapısı sayesinde Lansinoh süt pompaları, anne sütü üretiminin azami düzeye çıkmasına yardımcı oluyor. Işıklı LED gösterge ekranı ise hangi vakum düzeyinin kullanıldığını açıkça görmeni sağlaması bakımından ideal. Küçük boyutu sayesinde gittiğin her yere rahatlıkla taşıyabileceğin bu modelleri Lolons'ta görebilirsin. Pek çok tekli göğüs pompası modelleri kullanışlı özellikleriyle burada seni bekliyor.

Tekli Süt Pompası Nasıl Kullanılır?

İster süt saklama poşetlerine ister biberona sağım yapabileceğin tekli elektrikli göğüs pompası modelleriyle emzirme döneminde rahat etmen mümkün. Bu cihazları tek bir hareketle kolayca çalıştırabilirsin. İki fazla çalışan bu cihazlar ilk fazda anne göğsünü uyararak süt akışını hazırlamaya yardımcı oluyor. Bebeklerin doğal emme ritmini taklit eden ikinci faz ise süt sağma işini başlatmaya yarayan vakumlama sürecini gerçekleştiriyor. Bu sayede göğsündeki fazla sütü hızlı ve efektif biçimde sağabilirsin. Ayrıca ister manuel ister elektrikli modellerini bir arada sunan Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerinde kargo ücreti de yok. Böylece emzirme dönemin boyunca işini epey kolaylaştıracak tekli süt sağma pompalarına kendini ve cebini yormadan sahip olabilirsin. Aklındaki tekli süt pompasını Lolons'tan al, zamandan ve bütçeden tasarruf etmenin tadını çıkar!

Tekli Süt Pompası Özellikleri

Az parçası ve hafif yapısı sayesinde gittiğin her yere kolayca götürebileceğin tekli süt sağım makinesi çeşitlerini temizlemek de oldukça pratik. Göğüs yastığını, süt biriktirme kabını ve pompa kolunu çıkararak güzelce yıkaman gerekiyor. Bu aşamada organik bulaşık yıkama ürünlerini kullanman ve her parçayı iyice durulaman oldukça önemli. Ayrıca elektrikli modellerin temizliği sırasında boru ve konektör gibi elektrikle temas eden parçaların yıkanmadığını da unutma! Tekli süt pompasının parçalarını yıkayıp duruladıktan sonra her birini temiz bir kâğıt havlu üzerinde kurumaya bırakabilirsin. Bununla birlikte, süt sağma makinelerini her kullanımın ardından sterilizatör yardımıyla ya da kaynatarak hijyenik hale getirmekte fayda var.

Sıkça Sorulan Sorular

Tekli süt pompası ne sıklıkta sterilize edilmeli?

Tekli süt pompalarının her kullanım sonrası sterilize edilmesinde fayda var.

Tekli süt pompalarını nasıl temizleyebilirim?

Tekli süt pompalarını, yıkanabilir parçalarını elinde ya da bulaşık makinesinin üst rafında organik deterjanlar kullanarak temizleyebilirsin.

Tekli süt pompası nasıl kullanılır?

Tekli süt pompasının göğüs yastığını göğsüne yerleştirip cihazı istediğin düzeydeki vakum seviyesiyle çalıştırmaya başlayabilirsin.

Elektrikli süt pompasının her parçası yıkanabilir mi?

Boru ve konektör gibi elektrikle temas eden parçalar hariç, elektrikli tekli süt pompasının her parçasını yıkayarak temizleyebilirsin.