Süt Pompası Aparatları

Emzirme döneminde fazlasıyla işine yarayacak olan süt pompası, farklı aparatlarıyla burada satışa sunuluyor. Süt pompası aparatları; yedek valf, diyafram, diyafram kapağı, göğüs aparatı gövdesi, göğüs yastığı, pompa hortumu, hortum bağlantısı, biberon ve pompa bağlantısı olarak çeşitleniyor. Her biri farklı görev üstlenen bu parçalar sayesinde süt pompası ideal biçimde çalışarak göğüslerde biriken fazla anne sütünü sağmaya yardımcı oluyor. Lolons'ta farklı markaların etiketiyle satışa sunulan süt sağma aparatı çeşitlerini bu sayfada yakından incelemen mümkün. Lolons, tüm süt pompası aparatlarıyla burada. Hemen üye ol, avantajları kaçırma!

Süt Pompası Aparatları ve Fiyatları

Burada göreceğin süt sağma parçaları farklı özellikleriyle öne çıkarak annelerin sağım işini kolaylaştırmaya destek olması bakımından önemli. Örneğin süt pompasının en hassas parçalarından olan yedek valf, pompaya vakum kabiliyeti kazandırarak sütün efektif biçimde sağılmasını sağlıyor. Eğer vakum üzerinde deformasyon oluşursa, aletin vakum gücü azalacağı için valfin yenilenmesi gerekiyor. Böylece sağlam olan yedek valf ile istediğin vakum ayarında sağım işlemine devam edebilirsin. Süt sağma aletleri arasında önemli bir yere sahip olan diyafram ise sağılan sütün steril kalmasında büyük rol oynuyor. Sağma işlemi sırasında anne sütüyle dışarıdaki havanın temasını engelleyen bu aparatın zarar gördüğünü ya da eskidiğini düşünüyorsan anında yenisiyle değiştirmende fayda var. Böylece bebeğini sağlıkla beslemeye devam edebilirsin. En çok ihtiyaç duyulan süt pompası aparatları Lolons'ta seni bekliyor.

Aradığın Süt Pompası Aparatları Lolons'ta

Emzirme döneminde sıklıkla ihtiyaç duyacağın süt sağma pompası aparatlarına Lolons'tan kolaylıkla ulaşabilirsin. Tek yapman gereken bu sayfadaki çeşitlerden ihtiyacına yönelik seçimler yapmak. Hesaplı fiyat avantajıyla alışverişini tamamladığında siparişin hızlıca ayağına geliyor. Yedek valften diyaframa, hortum bağlantısından göğüs aparatına çeşit çeşit faydalı süt pompası parçası burada satışta. Örneğin farklı büyüklüklerde satışa sunulan göğüs aparatları süt pompasının olmazsa olmaz parçalarından. Pompanın göğüs ucuyla temas eden kısmı olan bu aparat ergonomik yapıda ve hijyenik malzemelerden üretiliyor. Her göğse uygun yapıda tasarlanan bu parça ile süt sağım işlemi kusursuz ve konforlu biçimde ilerliyor. Dilediğin süt pompası aparatında kalite ve uygun fiyatı birleştirmek istiyorsan, kategorimizdeki çeşitlere göz atmayı unutma!

Süt Pompası Aparatları Avantajları

Emzirme döneminde süt pompasını sık sık kullanıyorsan, eskiyen veya deforme olan parçalarını da belli aralıklarla değiştirmen gerekiyor. Zengin çeşitlilikte bu sayfada bulabileceğin sayısız süt pompası ucundan ihtiyacın olanlarını kolayca seçerek satın alabilirsin. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece aklındaki süt pompası aparatına kendini ve cebini yormadan sahip olman mümkün. Lolons'la alışveriş işte bu kadar kolay! Hem elektrikli hem manuel süt pompası için uygun aparatları edinerek süt sağma makineni uzun süre güvenle kullanabilirsin. Sen de emzirme sürecin boyunca yararlanacağın çeşit çeşit süt pompası aparatını buradan alarak zamanda ve bütçeden tasarruf edebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Süt pompası aparatları nelerdir?

Süt pompası aparatları; yedek valf, diyafram, diyafram kapağı, göğüs aparatı gövdesi, göğüs yastığı, pompa hortumu, hortum bağlantısı, biberon ve pompa bağlantısı olarak çeşitleniyor

Anne sütünü dışarıdaki havayla temastan koruyarak hijyenik kalmasına yardımcı olan süt pompası aparatı hangisidir?

Diyafram, sağılan anne sütünü dışarıdaki havayla temastan koruyan süt pompası aparatıdır.

Süt pompası aparatlarını ne sıklıkta değiştirmeliyim?

Süt pompası aparatlarını, deforme olduğunda ya da eskidiğinde yenisiyle değiştirmende fayda var.

Süt pompası aparatlarını nasıl temizlemeliyim?

Süt pompası aparatlarını ya çamaşır makinesinin üst rafında ya da elinde organik bulaşık yıkama ürünlerini kullanarak yıkayabilirsin.