Süt Artıran İçecekler

Doğumdan itibaren kullanılabilen ve anne sütünün çoğalmasına destek olan süt artıran içecekler farklı markaların etiketiyle burada satışa sunuluyor. Malt içeceklerden yeşil meyvelere, çaylardan mor meyvelere çeşit çeşit süt artıran içecekten dilediğin hemen şimdi senin olabilir. Süt artıran içecekler, hekim tavsiyesiyle günde 3-4 su bardağı tüketilebiliyor. Sen de emzirme döneminde sütünü artırmak istersen, kategorimizde zengin çeşitlilikte satışa sunulan süt artırıcı çaylardan ve içeceklerden satın alabilirsin.

Süt Artıran İçecekler ve Fiyatları

Bambya çiçeği, ahududu yaprağı, limon otu, rezene, roybos, çemen otu, keçisedefi otu ekstresi gibi tamamen bitkisel içeriklerden üretilen anne sütünü artıran içecekleri doktor kontrolünde gönül rahatlığıyla içebilirsin. Boyutuna göre 22 porsiyona kadar kullanım imkânı sunan bu çaylar granül olarak satışa sunuluyor. Aynı zamanda bolca C vitamini ihtiva eden bu ürünlerle süt üretimini artırabilirken vitamin ihtiyacını da karşılayabilirsin. Lolons, tüm süt artıran içecekleri emziren anneler için bu sayfada bir araya getiriyor. Tek yapman gereken sayfamızdaki çeşitlerden damak tadına uygun olanlarını bulup sepetine eklemek. Uygun fiyatlarla alışverişini tamamladığında siparişin adresine geliyor. Bununla birlikte, şekeri doğal yollardan içinde barındıran süt artıran içeceklere şeker ilavesi yapmana gerek yok. Bu ürünlerin paketi açıldıktan sonra, üzerinde gösterilen tüketim tarihine kadar serin ve kuru bir yerde iki ay boyunca saklanabiliyor. Lolons, sayısız çeşitteki süt artıran içecekleriyle burada seni bekliyor.

Anne Sütünü Artıran İçecekler Burada

Kalsiyum, magnezyum ve vitamin kaynağı anne sütü artıran içecekleri kullanarak sen de bebeğini daha efektif ve uzun süre besleyebilirsin. B3, B5, B12, B6 vitaminleri ve folik asit bakımından da zengin olan bu içecekler, yüksek besin değeriyle asitli ve şekerli meyve suları ve çaylara oranla çok daha iyi bir alternatif olarak annelere sunuluyor. Hekim kontrolü ve tavsiyesiyle günde birkaç defa tüketebileceğin bu içecekler sentetik tatlandırıcı ve kafein gibi katkı maddelerinden uzak olarak üretiliyor. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece emzirme ürünleri arasında yer alan bu içeceklere kendini ve bütçeni yormadan sahip olman mümkün. Ayrıca Lolons'ta bulabileceğin süt saklama poşetleri de fazlalaşan sütünü sağıp buzlukta saklaman için ideal. Böylece bebeğin sen onun yanında olmadığın zamanlarda bile sütünden faydalanabilir. Aklındaki süt artıran içecekleri sayfamızdan bul, hesaplı fiyatlarla satın al, siparişin adresine gelsin.

Emziren Anne Çayları ile Tanış!

Bazı anneler doğumdan sonra göğüslerindeki sütün yetersizliğinden şikayetçi olabilir. Bu durumda hekime de danışarak, anneler için üretilen süt arttırıcı malt içeceklerden faydalanabilirsin. Bu içecekler, formülündeki bitkiler ve diğer yararlı içerikler sayesinde süt kanallarını uyararak süt üretimini artırmak üzere geliştiriliyor. Bu dönemde ayrıca süt pompası kullanarak göğüslerini sağmak da anne sütünün artmasına katkı sağlamak için ideal. Süt artırıcı malt içecekleri tekli olarak görebileceğin gibi çoklu paketler halinde de satın alarak kullanabilirsin. Lolons, türlü türlü emziren anne içeceği ile burada. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Süt artıran içecekleri ne zamandan itibaren kullanabilirim?

Süt artırıcı içecekleri, hekim kontrolünde emzirme dönemin boyunca kullanabilirsin.

Süt artırıcı içecekleri ne sıklıkta tüketmeliyim?

Süt artırıcı içecekleri, doktor tavsiyesiyle her gün 3-4 su bardağı tüketebilirsin.

Süt artıran içecek çeşitleri nelerdir?

Alkolsüz malt içecekler, bitki ve meyve çayları süt artırıcı olarak anneler için satışa sunuluyor.

Süt artıran içeceklerde şeker var mı?

Süt artıran içeceklerde suni şeker, koruyucu ve katkı maddesi bulunmuyor.