Göğüs Ucu Kremi

Doğal içerikli formülleriyle emzirme döneminde meme ucunda oluşabilecek çatlakların tedavisinde kullanabileceğin çeşit çeşit göğüs ucu kremi Lolons'ta farklı markaların etiketiyle satışa sunuluyor. Omega 6 ve 9 bakımından zengin olan bu kremler meme ucunu nemlendirerek o bölgedeki tahrişleri önlemek için birebir. Göğüs ucu yara kremleri aynı zamanda tatsız ve kokusuz olarak üretiliyor. Böylece anne bebek için güvenli olan bu kremleri, emzirme dönemin boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Lolons, tüm kaliteli ve hesaplı göğüs ucu kremi çeşitleriyle burada. Vakit kaybetmeden Lolons'a üye ol, alışverişe başla!

Meme Ucu Kremleri ve Fiyatları

Meme ucu kremi, emzirme dönemindeki anneler için olmazsa olmaz emzirme ürünlerinden. Belli bir yaşa kadar günde pek çok defa anne göğsünden beslenen bebekler, annenin meme ucunda tahrişlere sebebiyet verebiliyor. Bu durumda kullanılan bitkisel içerikli bu kremlerle sen de meme ucu tahrişlerine son verebilirsin. Tamamen doğal HPA lanolin içeren göğüs ucu çatlakları için kremler temizleme gerektirmediği için emzirmeye de uygun. Lolons, bir arada topladığı sayısız meme ucu yara kremiyle annelerden tam puan alıyor. Sen de buradaki ürünlerden ihtiyacın olanları kolayca satın alıp göğüs uçlarını rahatlatabilirsin. Tek yapman gereken aradığın göğüs ucu kremini bulup sepetine atmak. Hesaplı fiyatlarla alışverişini tamamladığında siparişin hızlıca adresine geliyor. Aradığın meme ucu kremleri burada seni bekliyor.

Göğüs Ucu Kremleri ile Onarım Zamanı

Lolons'ta annelerin severek kullandığı ve güvendiği markaların göğüs ucu kremlerine yer veriliyor. Örneğin Mustela göğüs ucu kremi %100 doğal ve organik içerikleriyle hassas meme uçlarını nemlendirmek üzere tasarlanan mucizevi ürünlerden. Göğüs ucundaki rahatsızlık hissini dindirmek üzere geliştirilen bu kremler emzirme ve hamilelik dönemlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca Mustela göğüs ucu kremleri, ekstra koruma ve besleme için E vitamini ile zenginleştirilmiş bir formüle sahip. Kıyafetler üzerinde iz bırakmayan bu meme kremlerini istediğin her an güvenle kullanabilirsin. Mustela meme ucu yara kremlerinin etkinliği dermatolojik ve klinik testlerle test edilerek satışa sunuluyor. Anne ve bebek sağlığı için güvenliği kanıtlanan bu ürünleri Lolons'tan zahmetsizce satın alıp gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Göğüs Ucu Kremi Kullanımı

Göğüs ucu çatlak kremlerini göğsüne uygularken masaj yapmana gerek yok. Meme ucuna ve etrafına nazikçe sürdükten sonra bebeğini emzirmeye devam edebilirsin. Tatsız ve kokusuz olan bu ürünler sağlığa uygun içeriklerle formüle edildiği için annenin ve bebeğin arasındaki bağı güçlendirmek için de destek oluyor. Hekiminiz aksini belirtmediği sürece meme ucu kremi çeşitlerini her emzirme sonrası tahriş olan göğüs uçlarına pekâlâ sürebilirsin. Hatta aşınmış meme uçların için kullanabileceğin göğüs koruyucu ürünlerden de edinerek iki kat koruma sağlaman mümkün. Lolons, bir arada topladığı bu kullanışlı ve hesaplı meme ucu kremleriyle her zaman olduğu gibi emzirme döneminde de annelerin yanında.

Sıkça Sorulan Sorular

Göğüs ucu kremi nedir?

Göğüs ucu kremi, emzirme döneminde annenin meme ucunda meydana gelebilecek tahribatı onarmak için üretiliyor.

Göğüs ucu kremi sürdükten sonra emzirmeye devam edebilir miyim?

Göğüs ucu kremini, kullanım kılavuzunda aksi belirtilmediği sürece, uygulandıktan sonra emzirmeye devam edebilirsin.

Göğüs ucu kremleri sağlığa zararlı mı?

Göğüs ucu kremleri doğal içeriklere sahip organik ürünlerden oluşuyor.

Göğüs ucu kremini sürdükten sonra temizlemeli miyim?

Çoğu meme ucu kremi tatsız ve kokusuz olduğundan uygulandıktan sonra temizlenmeye ihtiyaç duymuyor.