Göğüs Koruyucu

Emzirme döneminde tahriş olan meme uçları için kalkan görevi gören göğüs koruyucu çeşitlerini Lolons'ta bulabilirsin. Göğüste biriken sütün bazı durumlarda akmasıyla oluşan ıslaklıklara çare olarak üretilen bu göğüs ucu koruyucular anne bebek sağlığına uygun malzemelerden üretilerek satışa sunuluyor. Hem kıyafetlerde oluşabilecek süt lekelerini engellemek hem de hassas meme uçlarını korumak amacıyla kullanabileceğin bu faydalı ürünleri sayfamız üzerinde yakından inceleyebilir ve zahmetsizce satın alabilirsin. Lolons, favori emzirme ürünlerinden olan göğüs koruyucularıyla burada seni bekliyor.

Göğüs Koruyucu Fiyatları ve Modelleri

Göğüs ucu koruyucu kapak çeşitleri emzirme döneminde göğüs uçlarında oluşabilecek tahribatı en aza indirmek üzere tasarlanıyor. Sağlıklı silikon malzemelerden üretilen bu ürünler incecik ve esnek yapısıyla oldukça da rahat. Özellikle ev dışındaki kullanımlarda fazlasıyla işe yarayan bu ürünlerle kıyafetlerin tertemiz kalıyor. Ayrıca bazı göğüs ucu koruyucu silikon modellerinin üst tarafı, bebeğin anne kokusunu alarak beslenmesini sağlamak üzere kesik biçimde üretiliyor. Böylece bebekler anne göğsünden beslenirken aynı zamanda rahatlayabiliyor. Lolons'ta bulabileceğin göğüs ucu koruyucu kapaklar yumuşak malzemesiyle bebeklerin hassas damak yapısına uygun. Aynı zamanda bakteri üretmeyen özellikteki bu ürünleri ilk kullanımdan önce ve her kullanımdan sonra kaynar suda bekleterek sterilize etmekte fayda var. Bu işlemi ideal biçimde gerçekleştirmek için Sterilizatör kategorimizdeki hesaplı ve kaliteli cihazlardan da faydalanabilirsin.

Hem Anne Hem Bebek için Göğüs Koruyucular Lolons'ta

Bu sayfada pek çok markanın göğüs koruyucuları hesaplı fiyatlarıyla bir araya geliyor. Akıllı ve kazançlı online alışveriş deneyimi sunan Lolons, tüm bu özellikleriyle annelerden tam puan almayı başarıyor. Güvenilir ve sevilen anne bebek markalarından olan Avent'in de göğüs koruyucu ürünlerini burada bulmak mümkün. Ultra yumuşak dokusu ve sağlığa uygun malzemesiyle Avent göğüs kalkanı çeşitleri emzirme dönemindeki anneler için olmazsa olmaz ürünlerden. Ürünün hava geçirmeye yardımcı delikleri sayesinde göğüs uçları nefes alarak rahatlıyor. Avent göğüs koruyucular meme ucu tahrişlerini önlemenin yanı sıra göğüslerden sızan anne sütünü biriktirmek için de birebir. Zira göğüsten akan fazla süt bu koruyucu silikonların içinde birikiyor ve asla ziyan olmuyor. Lolons, çok kullanışlı ve kaliteli çeşit çeşit göğüs koruyucu ürünleriyle burada. Ayrıca göğüs kalkanlarına alternatif olarak satın alınabilecek pedler için de Göğüs Pedi sayfamıza bakmayı unutma!

Göğüs Koruyucu Bakımı ve Temizliği

Göğüsten sızan anne sütünün sebep olacağı lekelenmeyi önlemek amacıyla tasarlanan göğüs kalkanı modelleri, temiz bakıldığında güvenle kullanılabilen emzirme ürünlerinden. Bu ürünleri kullanmadan önce, ürünün ambalajında belirtildiği gibi yıkanması oldukça önemli. Zira göğüs koruyucu kalkanındaki süt kalıntıları temizlenmediği takdirde ürünün iç kısmında bakteri oluşumu için uygun bir zemin yaratıyor. Anne ve bebek sağlığı için risk teşkil eden bu durumun önüne geçmek için ürünleri kullanmadan önce ve her kullanımın ardından ideal biçimde yıkamakta fayda var. Diğer yandan daha önce tahriş olan meme uçlarına hekim tavsiyesiyle göğüs kremi uygulamak da meme ucu tahribatlarını onaran yöntemlerden. Krem uygulamasının ardından göğüs koruyucu kalkanı çeşitlerinden kullanarak çift katlı koruma oluşturabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Göğüs koruyucu silikonları nasıl temizlemeliyim?

Göğüs koruyucuları ürünün ambalajında aksi belirtilmediği sürece su ve bebek deterjanı kullanarak temizlemek mümkün.

Göğüs kalkanı nedir ve nasıl kullanılır?

Göğüs kalkanı, emzirme döneminde tahriş olan meme uçlarını korumak ve göğüsten sızan anne sütünün sebep olduğu lekelenmeleri önlemek amacıyla üretilen emzirme ürünleri arasında yer alıyor.

Göğüs koruyucu ürünleri kullanmadan önce yıkamalı mıyım?

Göğüs koruyucu ürünleri kullanmadan önce, talimatlarında belirtildiği gibi yıkayıp sterilize etmekte fayda var.