Emzirme Yastığı, Minderi

Emzirme sürecinde annelere büyük kolaylık sağlayan çeşit çeşit emzirme yastığı ve minderi farklı markaların etiketleriyle burada satışa sunuluyor. Yumuşak yapısı ve pamuklu dokusuyla bebekleri rahat ettiren bu emzirme ürünleri, sağlığa uygun malzemeler kullanılarak üretiliyor. Pembe, mavi, beyaz, ekru gibi tek renkli modellerinin yanı sıra sevimli desenleriyle de öne çıkan emzirme minderi çeşitleri Lolons'la birkaç tık uzağında. Sen de buradaki çeşitler içinden kız veya erkek bebeğin için seçeceğin emzirme yastığı modellerinden kolayca satın alabilir ve rahatlıkla kullanabilirsin.

Emzirme Yastığı Modelleri ve Fiyatları

Emzirme yastıkları ve minderleri tekli olarak satın alınabileceği gibi takım setler halinde de görülebilir. Emzirme örtüsü ve emzirme minderiyle birlikte satışa sunulan emzirme yastığı seti çeşitleri arasından sen de ihtiyacın olanlarını kolayca seçip satın alabilirsin. Eğer sadece bebek emzirme yastığı satın almak istersen burada yer alan farklı markaların kaliteli ürünlerini inceleyebilirsin. Örneğin Bebekevi emzirme yastığı, üst tarafta yer alan kulakları sayesinde annenin koluna sabitlenebiliyor. Böylece bebeğini emzirirken kaymayan bu yastıklarla bebeğin de rahat sen de. Farklı renk seçeneğiyle bulabileceğin Bebekevi emzirme yastıkları tamamen pamuk kumaşlardan üretilerek satışa sunuluyor. Bu sebeple nefes alabilen özellikteki bu ürünler sayesinde bebeğin beslenirken terlemiyor. Bebekevi ve daha pek çok yerli ve yabancı markanın kullanışlı çeşitlerini burada bir araya getiren Lolons, zamandan ve bütçeden tasarruf ettiriyor.

Bu Yastıklar ve Minderler ile Emzirmek Çok Rahat

Bebek emzirme yastığı modelleri kullanışlı işlevleri yanı sıra sevimli tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Pembe, mavi, beyaz gibi tek renkli modellerin yanında tavşanlı, kedili, köpekli, ayıcıklı emzirme yastıkları da annelerin beğenisi kazanan ürünlerden. Bu yastıklar ve minderler sayesinde bebeğini terletmeden emzirmen mümkün. Aynı zamanda anneye de kolaylık sağlayan bu ürünler ekstra biz efor sarf etmeden beslemeye olanak vermesi bakımından annelerden tam puan alıyor. Lolons'ta farklı çeşitlerini bulabileceğin bu emzirme yastıklarını satın almak çok kolay. Tek yapman gereken buradaki sayısız modelden beğendiğini bulup sepetine atmak. Hesaplı fiyat avantajıyla alışverişini tamamladığında siparişin hızlıca adresine geliyor. Lolons, aradığın tüm çeşitler ve ekonomik emzirme yastığı fiyatlarıyla burada seni bekliyor. Ayrıca bu süreçte tahriş olan göğüs uçlarını onarmak için kullanabileceğin kremler için de Göğüs Ucu Kremi sayfamıza göz atabilirsin.

Çok Amaçlı Emzirme Yastıkları Lolons'ta

Anne emzirme yastığı modellerini, bebeğini emzirirken kullanmanın yanı sıra daha başka amaçlar için de kullanman mümkün. Örneğin 6. ayında hareketlenmeye ve kendi kendine oturma çalışmalarına başlayan bebeğin için bu emzirme yastıklarını oturma minderi olarak kullanabilirsin. Diğer yandan rulo şeklinde kola sarılan emzirme yastıklarını ise bebeğinin ana kucağının taşıma koluna sarmak, bu ürünü kolayca kaldırmanı sağlıyor. Böylece bir ürün satın alarak pek çok yerde kullanman mümkün. Üstelik Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece hem kaliteli hem hesaplı bir emzirme yastığına kendini ve bütçeni yormadan sahip olabilirsin. Lolons, tüm emzirme yastığı ve önlüğü çeşitleriyle burada. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Emzirme yastığı nasıl kullanılıyor?

Emzirme yastığı, modeline göre, annenin beline ya da koluna sarılmak suretiyle bebekleri ideal biçimde emzirmek üzere tasarlanıyor.

Bebeğim için satın alacağım emzirme yastığı nasıl olmalı?

Bebeğin için hava geçirgenliğine sahip ve yumuşak dokulu bir emzirme yastığı tercih edebilirsin.

Emzirme yastığını nasıl temizleyebilirim?

--organik ürünler

Emzirme yastığının, fermuarla çıkarılabilen üst kumaşını çamaşır makinesinde bebek deterjanlarıyla yıkayarak ürünü temizleyebilirsin.

Emzirme yastığını daha sonra kullanabilir miyim?

Emzirme yastığını bebeğini emzirirken kullanabileceğin gibi ileriki dönemler bebeğini üzerine oturtmak için bir oturma minderi olarak da kullanabilirsin.