Omuz Örtüsü ve Müslin Bez

Pek çok farklı renk, desen ve kumaş seçeneğiyle burada bulabileceğin omuz örtüsü ve müslin bez çeşitleri bebeğini emzirirken epey işine yarayacak. Pratik kullanımları ve yumuşak kumaşları sayesinde hem bebeğine hem sana rahatlık verecek bu emzirme kıyafetine Lolons'tan kolayca ulaşmak mümkün. Tek yapman gereken ihtiyacın olan omuz örtüsü modeline karar verip sayfamızdaki çeşitler arasından bulmak. Hesaplı fiyatalrla alışverişini tamamladığında siparişin adresine geliyor. Kolayca giyip çıkarılan sağlıklı kumaşlara sahip birbirinden güzel ve kullanışlı müslin bez Lolons'ta satışta. Sen de hemen üye ol, avantajları kaçırma!

Müslin Bez Fiyatları ve Çeşitleri

Bebeklerin erken beslenme dönemlerindeki gaz çıkarma işlemi sırasında kullanılan müslin bez, çoğunlukla %100 pamuk ipliğinden dokunan kumaşlarla üretiliyor. Emzirme sonrası kendi omzuna yerleştireceğin bu örtü, yumuşacık dokusu sayesinde bebeklerin hassas cildi için ideal. Anne için koruyucu, bebek için hijyenik emzirme kıyafetleri arasında yer alan bu omuz örtüleri Lolons'la birkaç tık uzağında. Örneğin annelerin favorilerinden olan Sevibebe müslin bez çeşitlerini sayfamız üzerinde daha yakından inceleyebilir ve zahmetsiz şekilde satın alabilirsin. İdeal boyutları ve doğal kumaşlarıyla Sevibebe müslin bezler küçük bebeği olan annelerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra bu bezleri çamaşır makinesinde yıkayarak kolayca temizleyebilirsin. Bebeğinin omuz örtülerini ya da müslin bezlerini yıkayacağın organik deterjanlar için Organik Çamaşır Temizleme sayfamızdaki ürünlere göz atmayı unutma!

Müslin Bez ile Lekelere Son!

Bebekleri emzirdikten sonra belli pozisyonlarda tutarak gazını çıkarmalarına yardımcı olmak önemli. Bu sırada fazla gelen anne sütünü ya da devam sütünü çıkarabilir. Dolayısıyla hem kendi kıyafetlerinin lekelenmesini önlemek hem de bebeğinin cildinin tahriş olmasını engellemek adına birinci sınıf kumaş ve dikiş kalitesine sahip müslin omuz bezi modellerinden edinmende fayda var. Lolons'ta farklı markaların kaliteli çeşitlerini bir arada bularak zamandan tasarruf edebilirsin. Ayrıca buradaki modelleri tekli olarak satın alabileceğin gibi takım setler halinde de bulman mümkün. Emzirme yastığı ile birleştirilen müslin bez seti çeşitleri, kullanışlı özellikleriyle annelerden tam puan alıyor. Lolons, kaliteli çeşitleri ve hesaplı müslin kumaş fiyatlarıyla burada seni bekliyor.

Aradığın Müslin Bezler Lolons'ta

Bebeğin için satın almayı düşündüğün müslin bezin kumaş kalitesine dikkat etmende fayda var. Bebeklerin yüz bölgesine temas eden bu omuz örtüleri onların narin teninde alerjilere veya tahrişlere sebebiyet vermemeli. Lolons'ta bulabileceğin pamuk kumaşlı omuz örtüleri ve müzlin bezler bebeğin için ideal. Beyaz modellere ek olarak burada yer alan renkli müslin bezlerde azo içermeyen su bazlı boyalar kullanılıyor. Her bakımdan bebeğinin sağlığı düşünülerek üretilen müslin bez örtüleri bebeğin için gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Kaliteli ve ekonomik bir müslin bez satın almak istiyorsan, sayfamızdaki ürünleri incelemeye başlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğim için nasıl bir omuz örtüsü satın almalıyım?

Bebeğin için yumuşak dokuya sahip doğal kumaşlardan üretilen bir omuz örtüsü tercih edebilirsin.

Emzirme kıyafetleri arasında yer alan müslin bez nedir?

Müslin bezler, bebeklerin beslenme sonrası gaz çıkarma işlemleri esnasında annenin kıyafetlerini korumak amacıyla omzuna yerleştirilen örtülerdir.

Bebeğim için kullandığım omuz örtülerini nasıl yıkamalıyım?

Omuz örtülerini, yıkama talimatında aksi belirtilmedikçe, 30 veya 40 derece sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkayabilirsin.

Satın aldığım müslin bezi kullanmadan önce yıkamalı mıyım?

Müslin bezleri kullanmadan önce elinde ya da çamaşır makinesinde yıkamanda fayda var.