Emzirme Sütyeni

Emziren annelerin en çok tercih ettiği emzirme kıyafetleri arasında yer alan emzirme sütyeni pek çok farklı modeliyle burada yerini alıyor. Hamile sütyeni olarak da bilinen bu ürünler doğal ipliklerden elde edilen kumaşlarıyla annelerin konforunu artırmak üzere tasarlanıyor. Pratik kullanımları sayesinde sütyeni çıkarmadan bebeğini doyurabilmeni sağlayan bu ürünlere sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsin. Lolons'ta bulabileceğin emzirme sütyenleri beyaz, siyah ve ten rengi gibi farklı renk seçenekleriyle annelerin beğenisine sunuluyor. Sen de bu çeşitlerden zevkine ve bedenine uygun olanları hemen satın al, siparişin hızlıca adresine gelsin.

Emzirme Sütyeni Modelleri ve Fiyatları

Emzirme sütyenleri balenli ve balensiz olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Vücudu rahatsız etmeyen balensiz modeller annelerin favorilerinden. Emzirme döneminde büyüyüp hassaslaşabilen göğüsler düşünülerek üretilen balensiz emzirme sütyeni modelleriyle sen de bu dönemi rahat geçirebilirsin. Diğer yandan, burada bulabileceğin çeşit çeşit toparlayıcı emzirme sütyeni ise bu dönemde göğüslerin sarkmasını engellemek için ideal. Kısa süreli yürüyüşlerde ya da herhangi bir ortamda kullanabileceğin bu ürünler Lolons'la birkaç tık uzağında. Tek yapman gereken burada yer alan modellerden ihtiyacına ve beğenine yönelik seçimler yapman. Hesaplı fiyat avantajıyla alışverişini tamamladıktan sonra siparişin sana geliyor. Farklı markaların kaliteli emzirme sütyenlerini bir arada sunan Lolons'la sen de kazançlı çıkabilirsin. Buradaki sayısız emzirme sütyeni kaplı, balenli ya da balensiz modelleriyle seni bekliyor.

Emzirme Sütyeni ile Gelen Konfor

Lolons'ta yer alan birbirinden kullanışlı ve şık emzirme sütyeni ekonomik fiyat etiketleri ve zengin model çeşitliliğiyle burada annelere sunuluyor. Sütyeni çıkarmadan emzirmeyi sağlayan bu ürünlerden tercihine göre seçimler yapabilirsin. Örneğin Bebekevi emzirme sütyeni çeşitleri, çıtçıtlı ya da kancalı modelleriyle annelerden tam puan alan ürünlerden. Kolay açılıp kapanan çıtçıtlı emzirme sütyeni, ister gece ister gündüz bebeğini pratik biçimde beslemene yardım ediyor. Emzirme atletleri ile benzer şekilde göğüs ucunu açıkta bırakan bu ürünlerin bazı modellerinde göğsün tamamını açmak da mümkün. Farklı renk ve beden seçeneğiyle satışa sunulan bu ürünler hesaplı emzirme sütyeni fiyatlarıyla burada satışta. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Aradığın Emzirme Sütyenleri Lolons'ta

Desteksiz emzirme sütyenleri, emzirme döneminde göğüste oluşan süt kanallarını baskı yapmadan göğsü sararak anneleri rahat ettiriyor. Bu emzirme sütyeni modelleriyle bu süreçte göğüste oluşabilecek tahrişlerin de önüne geçmek mümkün. Ayrıca emzirme sütyeni alırken ürünlerin kumaş kalitesine de dikkat etmekte fayda var. Annenin cilt ve vücut sağlığı için üretilen %100 pamuk kumaşlı emzirme sütyenlerini tercih ederek sen de emzirme döneminde aradığın konfora kavuşabilirsin. Üstelik Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişler için ücretsiz kargo imkânı bulunuyor. Böylece ihtiyacın olan tüm emzirme sütyenlerine kendini ve bütçeni yormadan sahip olabilirsin. Lolons'ta yer alan çeşit çeşit emzirme sütyeni destekli ve desteksiz modelleriyle bu sayfada annelere sunuluyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Emzirme sütyeni seçerken neye dikkat etmeliyim?

Emzirme sütyeni seçerken ürünün pamuk içerikli kumaşlardan yapılmasına ve bedenine uygun ölçüde olmasına dikkat etmelisin.

Emzirme sütyenini nasıl temizleyebilirim?

Emzirme sütyenlerini, etiketinde aksi belirtilmedikçe organik çamaşır temizleme ürünleriyle çamaşır makinesinde yıkayabilirsin.

Satın aldığım emzirme sütyenini ilk kullanımdan önce yıkamalı mıyım?

Emzirme sütyenlerini kullanmadan önce elinde ya da çamaşır makinesinde yıkamanda fayda var.

Emzirme sütyenlerinin diğer sütyenlerden farkı nedir?

Emzirme sütyenleri, emziren anneleri göğüslerini rahat ettirmek amacıyla yumuşak dokulu ve esnek kumaşlardan üretiliyor. Normal sütyenlere kıyasla daha kalın askılara sahip olan bu sütyenler, büyüyen göğüslerin omuzlardaki ağırlığını eşit biçimde dağıtmak üzere tasarlanıyor.