Emzirme Önlüğü

Bebeğini halka açık alanlarda ya da kalabalık ortamlarda rahatça emzirebilmek için kullanacağın emzirme önlüğü modelleri Lolons'ta farklı seçeneklerle satışta. Mavi, pembe, kırmızı, beyaz gibi tek renkli ürünlere olarak puanlı, çizgili ya da figürlü desenlere sahip çok sevimli ve şık çeşitlere de bu sayfadan ulaşabilirsin. Tamamen pamuklu kumaşlardan üretilen bebek emzirme önlüğü, nefes alabilen yapısı sayesinde terletmeyen özelliğe de sahip. Hem bebeklere hem annelere konfor sağlayan bu ürünler, bu dönemde annelerin sıklıkla tercih ettiği emzirme kıyafetlerinden. Sen de bu çok kullanışlı ürünü buradan satın al, bebeğini dilediğin yerde rahatça emzirmenin mutluluğunu yaşa!

Emzirme Önlüğü Modelleri ve Fiyatları

Emzirme önlüğü modelleri çoğunlukla standart bir formda üretiliyor. Boyundan bağlanan bu önlükler, annenin göğüs kısmını kapatarak bebeğin rahatça emzirilmesine olanak veriyor. Lolons'ta bulabileceğin bu ürünleri sayfamız üzerinde yakından inceleyerek kolayca satın alabilirsin. Tek yapman gereken aradığın modeli buradaki ürün çeşitliliği içinden bulup sepetine atmak. Birkaç tıkla alışverişini tamamladığında siparişin hızlıca adresine geliyor. Lolons'la alışveriş işte bu kadar kolay! Ayrıca bebeğini emzirirken işine epey yarayacak anne emzirme önlüğünü çamaşır makinesinde yıkayarak kolayca temizlemen de mümkün. Annelere her bakımdan kolaylık sağlayan bu ürünlerden dilediğine hemen şimdi sahip olmak için kategorimizdeki çeşitleri incelemeye başlayabilirsin.

Emzirme Önlüğü Özellikleri

Anne bebek markaları tarafından titizlikle üretilen emzirme önlüğü müslin ve diğer doğal kumaşlardan elde ediliyor. Kanserojen maddelerden uzak olan bu ürünler hem bebek hem anne sağlığına dost. Ürünün üst kısmında yer alan bariyer sayesinde emzirme sırasında bebeğini gözlemen de mümkün. Örneğin burada bulabileceğin Bebekevi emzirme önlüğü hava geçirgenliğine sahip kumaşları sayesinde bebeğini terletmiyor. %100 pamuk ipliğinden üretilen bu emzirme önlüklerini çamaşır makinesinde yıkayabilirsin. Bunun için pek çok farklı temizlik ürünü seçeneği sunan Lolons, Bebek Deterjanı kategorisiyle de annelerin hizmetinde. Pek çok ortamda ihtiyaç duyabileceğin bu emzirme önlüklerini oturduğun yerden satın almak istersen hemen şimdi tıkla, avantajları kaçırma!

Emzirme Önlüğü ile Her Yerde Emzirme Rahatlığı

İster müslin ister penye emzirme önlüğü ara, Lolons'ta kolayca bulabilirsin. Bu önlükleri satın alırken ürünün kumaş kalitesine dikkat etmen oldukça önemli. Bebeklerin üzerini tamamen kapatan emzirme önlükleri nefes alabilen pamuklu kumaşlardan üretilerek annelerin beğenisini kazanıyor. Ayrıca emzirirken bebekleri görmeye imkân veren telli emzirme önlüğü modelleri de Lolons'un geniş ürün yelpazesi içinde yerini alan ürünlerden. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece ihtiyaç duyduğun emzirme örtüsünü kendini ve bütçeni yormadan zahmetsizce satın alman mümkün. Hadi aklındaki modeli buradan bul, hesaplı fiyatlarla satın al, alışverişinden kazançlı çık!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğim için nasıl bir emzirme örtüsü satın alabilirim?

Bebeğin için doğal kumaşlardan üretilmiş bariyerli bir emzirme önlüğü tercih edebilirsin.

Emzirme örtüsü nedir?

Emzirme örtüsü, kalabalık ortamlarda bebeğin rahatça emzirilmesini sağlayan emzirme kıyafetlerindendir.

Emzirme örtüsünü çamaşır makinesinde yıkayabilir miyim?

Emzirme örtüsünü, talimatlarda aksi belirtilmediği sürece çamaşır makinesinde yıkayabilirsin.

Emzirme örtüsünü ilk kullanımdan önce yıkamalı mıyım?

İlk kullanımdan önce emzirme örtüsünü elde ya da çamaşır makinesinde yıkayarak temizlemende fayda var.