Emzirme Atleti

Emzirme kıyafetleri arasında sıklıkla tercih edilen emzirme atleti, annelerin bebeklerini rahat emzirmesini sağlayan ürünler arasında yer alıyor. Göğüs kısmını saran ikinci bir katmanı bulunan bu atletlerle kıyafetini çıkarmadan bebeğini emzirmen mümkün. Emzirme atlet modelleri, yumuşak ve esnek kumaşları sayesinde anneleri sıkmıyor. Beyaz, siyah, ten rengi gibi farklı seçeneklerle satışa sunulan bu ürünlerden seçimini yaparak emzirme döneminde rahat edebilirsin. Lolons tüm kaliteli ve hesaplı emzirme atletleriyle burada. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Emzirme Atleti Modelleri ve Fiyatları

Hem atlet hem sütyen olan bu çok amaçlı ürünler sayesinde anneler bebeklerini emzirirken rahat ediyor. Ağırlıklı pamuklu kumaşlardan üretilen bu ürünler nefes alan yapısıyla da anneleri mutlu ediyor. Yazlık ve kışlık modelleri bulunan bu atletleri, askılarında bulunan kopça ya da çıtçıt sayesinde kolayca kullanabilirsin. Ayrıca bu dönemde oluşabilecek meme ucu hassasiyetlerini en aza indirmek için tasarlanan süngerli emzirme atleti modelleri de annelerin favorilerinden. Üst kısımdaki göğsü kapatan süngerler sayesinde her emzirme sonrası rahat hissetmek mümkün. Sayfamızdaki modeller arasından dilediğin ürünü hemen şimdi satın alabilirsin. Tek yapman gereken aradığın lohusa sütyenini bulup sepete atmak. Hesaplı fiyatlarla alışverişini tamamladığında siparişin adresine geliyor. Lolons'ta birbirinden kullanışlı çeşit çeşit emzirme atleti siyah, beyaz ya da ten rengi modelleriyle seni bekliyor.

Emzirme Atleti ile Kolayca Emzir!

Lolons, farklı markaların kaliteli ve şık emzirme sütyenlerini bu sayfada bir araya getirerek annelerden tam puan alıyor. Örneğin Bebekevi emzirme atleti en çok tercih edilen ürünlerden. Kolay açılabilen kopçası sayesinde bebeğini her istediği anda kolaylıkla emzirmene destek olan bu atlet hem senin hem bebeğin için ideal. Tamamen pamuk kumaşlar kullanılarak üretilen Bebekevi marka atletler aynı zamanda oldukça da elastik. Vücudu yumuşacık saran dokusuyla bu atletlerle gün içinde rahat edebilirsin. Bebekevi emzirme atletlerinin kalın askıları, emzirme döneminde büyüyen göğüslerin omuzlara yaptığı baskıyı azaltmak için birebir. Annelerin emzirme atleti tavisyeleri içinde yer alan bu ürünlerden bedenine uygun olanlarına bu sayfadan sahip olabilirsin. Ayrıca bu dönemde kullanabileceğin çok kullanışlı ve rahat sütyenler için de Emzirme Sütyeni sayfamıza göz atmayı unutma!

Çok Kullanışlı Emzirme Atleti Modelleri Lolons'ta

Emzirme sütyenlerini satın alırken ürünlerin yeterince bol olmasına dikkat etmende fayda var. Emzirme döneminde annenin rahat etmesi hem kendisi hem bebeği için oldukça önemli. Bu sebeple satın alınacak emzirme atleti modellerinin kumaş kalitesi ve elastikiyeti göz önünde bulundurulması gereken kriterlerden. Bunun yanı sıra burada yer alan çeşit çeşit pamuklu emzirme atleti, hava geçiren kumaşı sayesinde terlemelerin önüne geçerek bebek emzirmeyi daha konforlu hale getiriyor. Satın alma aşamasında bakılması gereken bir diğer husus kopçaların kolay açılıp kapanması. Tüm bunlara dikkat ettiğinde emzirme döneminde hayatını kolaylaştıracak bir emzirme atletine sahip olman mümkün. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece aradığın emzirme atletini kendini ve bütçeni yormadan buradan satın alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Emzirme atletini nasıl kullanmalıyım?

Emzirme atleti, standart atlet gibi giyiliyor. Tek farkı göğüs kısmının emzirmeye elverişli biçimde iki katmanlı oluşu. Böylece bu ürün sayesinde atletini çıkarmadan bebeğini rahatça emzirebilirsin.

Emzirme atletini ne zaman satın almalıyım?

Eğer emzirme atletini doğum öncesi satın alacaksan süt kanallarının gelişmeye başladığı 35. ve 36. haftalarda alabilirsin.

Emzirme atletini alırken hangi beden seçmem gerekiyor?

Emzirme atletlerini alırken göğüs ölçüsüne dikkat ederek alışveriş yapmanda fayda var.

Emzirme atletini nasıl yıkamalıyım?

Emzirme atletlerini organik temizleme ürünleri kullanarak 30 ila 50 derece sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkayabilirsin.